Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   15.01.2013, 11:02
Zmiana Regulaminu Oferii

Zmiana dotyczy wyłącznie siedziby spółki Grupa Allegro Sp. z o.o. - aktualny adres zostanie zastąpiony adresem: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań. Pozostałe punkty Regulaminu nie ulegną zmianie.

do góry
Data publikacji:   7.01.2013, 13:31
Promocyjne ceny Konta Premium i Prestiż

Nowy Rok na Oferii to nowe, promocyjne ceny. Każdy Wykonawca, który właśnie teraz zdecyduje się aktywować Konto Premium lub Prestiż może zaoszczędzić nawet 50%.

W ofercie promocyjnej już od 39 złotych za miesiąc gwarantujemy:

 

  • Stały dostęp do zleceń
    Łączna wartość aktualnych zleceń to ponad 8 mln zlotych. Zleceniodawcy dodają codziennie kilkaset nowych zleceń.

  • Kompleksową promocję oferty
    Dostępność usług na Allegro, profesjonalną stroną www, wysokie pozycje na listach Wykonawców i wiele innych korzyści przypisanych do Konta Premium i Prestiż

Aby zapoznać się z promocyjnymi cenami, wystarczy zajrzeć do cennika. Karnawałowa oferta nie potrwa długo, zapraszamy do skorzystania z okazji!

 

 

do góry
Data publikacji:   6.11.2012, 00:00
Listopadowe Targi Mieszkaniowe Murator Expo

150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych. Blisko 19 tys. mieszkań zbudowanych w III kwartałach tego roku i w nowych lokalizacjach z terminem oddania do użytku w 2013 i 2014 roku, ponad 1 tys. lokali spełniających warunki rządowego programu Rodzina na swoim. Warsztaty, wykłady i prelekcje. A wszystko to już 17 i 18 listopada na Torwarze.


Ceny mieszkań ostro w dół
Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna. Do kupienia jest niemalże 19 tys. mieszkań, w tym ponad 4 tys. lokali dopiero co oddanych do użytku i aż 1 tys. mieszczących się w rządowym programie Rodzina na swoim. 


Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady serwisu me-mieszkania.pl
Tradycyjnie w trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z dziedziny prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich,usuwaniu negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich czy ustawie deweloperskiej. Omówione zostaną także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Zainteresowani dowiedzą się jak korzystnie kupić mieszkanie u dewelopera, z fachowcem obejrzą nowe projekty deweloperskie w Warszawie.
 

WSTĘP NA TARGI
17 i 18 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a
 

do góry
Data publikacji:   5.10.2012, 00:00
Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe oraz Targi redNet Dom Mieszkanie we Wrocławiu.

Kilkudziesięciu deweloperów, agencje nieruchomości, banki, firmy z sektora aranżacji wnętrz i budowy domów, Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”, promocyjne ceny, impreza integracyjna „Rodzinka” i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekało  20 i 21 października  2012 roku w godz. 10–17 w hali ERGO ARENA podczas Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych oraz w Hali Stulecia we Wrocławiu podczas Targów redNet Dom Mieszkanie.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe dedykowane są Gdańskowi, Gdyni, Sopotowi i ich najbliższej okolicy. Podczas nich pokazana zostanie pełna oferta mieszkaniowa  Pomorza - prezentowane będą inwestycje zrealizowane i planowane. Podczas imprezy w ERGO ARENIE deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji: Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook” z nagrodą główną wartości 15.000 zł, Galeria „Dzielnicowo”, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M” i „Zrób to sam” oraz impreza „Rodzinka”, podczas której dzieci i rodzice będą mogli bawić się, rywalizować w zawodach sportowych i brać udział w mini konkursach.

 

Targi redNet Dom Mieszkanie dedykowane są Wrocławiowi i okolicy.  Podczas imprezy w Hali Stulecia deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji, m.in. Galeria „Dzielnicowo”, Targowy Kredyt Mieszkaniowy i bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”.

Hitem jesiennej edycji Targów redNet jest Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”. Jest to przedsięwzięcie ogólnopolskie, przygotowane z myślą o odwiedzających targi – osobach lubiących konkursowe zmagania i emocje, a przede wszystkim marzących o nowym wyposażeniu kuchni. Pomysłodawcą konkursu jest redNet Media – organizator Targów redNet. Sponsorem nagrody jest firma Mastercook, jeden z największych producentów urządzeń AGD w Polsce.

Zapraszamy na Targi!
 

 

do góry
Data publikacji:   1.10.2012, 00:00
Promocja - Konto Prestiż w cenie Konta Premium!

We wrześniu mijają 3 lata od momentu dołączenia Oferii do Grupy Allegro. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich Wykonawców: możliwość aktywacji Konta Prestiż w promocyjnej cenie. Podejmując teraz decyzję o aktywacji Konta Prestiż, możesz zaoszczędzić nawet do 63%!

Tylko teraz, płacąc tak niewiele, otrzymasz dużo więcej:
- aż 7 promowanych usług w pakiecie,
- najwyższe pozycje na listach usług i wykonawców,
- unikalny adres WWW w domenie oferia.pl,
- do wyboru ponad 200 szablonów tematycznych,
- możliwość dołączenia wideoprezentacji.

Wyprzedź konkurencję i aktywuj Konto Prestiż w promocyjnej cenie już dziś!

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 1  |  2  |  3  |  4  |  5   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^