Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   4.09.2012, 10:41
38 edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

38 edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 8 i 9 września Torwar. To największa po wakacjach impreza na targowym rynku nieruchomości w kraju: blisko 200 wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… ponad 21 tys. mieszkań w Warszawie, z czego prawie 5 tys. oddanych do użytkowania w II kwartale br., bogata oferta nowych mieszkań na wynajem i ostatnie mieszkania w dobiegającym końca rządowym programie Rodzina na Swoim.

21 tys. mieszkań… do wzięcia
Na targach deweloperzy i spółdzielnie, poza mieszkaniami z oferty 2011 i z pierwszych trzech miesięcy br., przedstawią do sprzedaży blisko 5 tys. mieszkań oddanych do użytkowania w II kwartale tego roku. W nowych projektach dominują mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o wielkości 40-60 m2, na które jest największe zapotrzebowanie. A wszystko w niższej nawet o 12% niż w ubiegłym roku cenie za 1 m2.

Nie brakuje w targowej ofercie także mieszkań spełniających kryteria rządowego programu Rodzina na Swoim, w którym Państwo finansuje w przybliżeniu połowę odsetek rat płaconych przez pierwszych 8 lat spłaty kredytu, jeśli osobie ubiegającej się o kredyt preferencyjny nie przysługuje tytuł prawny do innego lokalu mieszkalnego. Program Rodzina na Swoim obowiązuje jeszcze tylko do końca tego roku i jest kierowany do młodych osób (do 35 roku życia) z dziećmi.
Na targach można znaleźć także – co prawda dziś jeszcze na etapie realizacji – mieszkania na wynajem, które są odpowiedzią deweloperów na impas spowodowany spowalniającą akcją kredytową.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne poradyserwisu me-mieszkania.pl
W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z wielu dziedzin, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone ustawie deweloperskiej czy trudnym kredytom hipotecznym, usuwaniu negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich. Omówione zostaną także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Zainteresowani dowiedzą się jak korzystnie kupić mieszkanie u dewelopera, z fachowcem obejrzą nowe projekty deweloperskie w Warszawie. Przede wszystkim nie do przecenienia są spotkania z inspektorem nadzoru budowlanego, na których można poznać techniczne wskazówki pomagające w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania. W czasie warsztatów architekci wnętrz i styliści podsuną wiele pomysłów wykorzystania koloru i światła we wnętrzach, podpowiedzą jak zaprojektować kuchnię.

WSTĘP NA TARGI
8 i 9 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a 

do góry
Data publikacji:   9.07.2012, 09:28
Konto Prestiż- nowe możliwości promocji Wykonawców

Informujemy, iż od dziś w naszym serwisie dla wszystkich Wykonawców szukających efektywnych sposobów promocji biznesu i dotarcia do nowych Klientów  jest dostępny dedykowany produkt- Konto Prestiż. 

Wykupienie Konta Prestiż gwarantuje:
•    najwyższe pozycje na listach usług i Wykonawców
•    7 usług promowanych w kategorii
•    dostęp do danych kontaktowych zleceniodawców
•    oryginalną stronę www, widoczną w internecie w chwilę po jej utworzeniu
•    szablon graficzny dopasowany do branży i zaprojektowany przez profesjonalnych grafików
•    własny, unikalny adres www w domenie oferia.pl
•    możliwość dodania do wizytówki i przygotowania z naszą pomocą wideoprezentacji
•    obecność na Allegro i dotarcie z ofertą do 12,5 mln potencjalnych klientów
•    wyróżnienie specjalną etykietą
•    kompleksową promocje w Google


Jednocześnie informujemy, iż udoskonaliliśmy karty usług i wizytówek. Dzięki wprowadzonym zmianom Wykonawcy zyskują bardziej przejrzyste i efektywne sposoby ekspozycji swojej oferty.


Zachęcamy do aktywacji Konta Prestiż i wypróbowania jego możliwości.
 

do góry
Data publikacji:   1.07.2012, 13:02
Zmiana Regulaminu Oferii

W dniu 9 lipca (poniedziałek) będzie miała miejsce zmiana Regulaminu Oferii. Zmiana wiąże się z wprowadzeniem w Serwisie nowego produktu - Konta Prestiż. Szczegóły znaleźć można tutaj.

do góry
Data publikacji:   17.05.2012, 00:00
Targi redNet DOM MIESZKANIE - Wrocław

W najbliższy weekend pierwsze w tym roku Targi redNet Dom Mieszkanie we Wrocławiu. Patronem wydarzenia jest Oferia.pl.  Sprawdziliśmy jakie okazje czekają na uczestników imprezy, która odbędzie się w Hali Stulecia.

Centauris
(Stoisko 35)
Promocja inwestycji Centauris: mieszkania z wykończeniem pod klucz oraz z miejscem postojowym w cenie. Tydzień po targach – 26 maja 2012 roku – zaplanowano dzień otwarty inwestycji Centauris.

Dom Kredytowy NOTUS
(Stoisko nr  88)
Osoby, które podczas targów zdecydują się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego za naszym pośrednictwem DK Notus i sfinansują nieruchomość z doradcą Domu Kredytowego NOTUS, otrzymają przygotowany specjalnie na targi prezent w postaci rocznego ubezpieczenia kupowanego domu lub mieszkania.

Homecard
(Stoisko nr 63)
Zapraszamy do udziału w konkursie „Znajdź 3 różnice”. Dla laureatów przygotowaliśmy 6 bonów kwotowych do wykorzystania u partnerów Homecard oraz 10 konsultacji z dekoratorem wnętrz. Dodatkowo każdy z uczestników konkursu otrzyma Kartę Homecard, która upoważnia go do atrakcyjnych rabatów u naszych partnerów handlowych.

Home Profit Polska
(Stoisko nr 116)
Home Profit to program oszczędnościowy, który umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania. Rabaty sięgające od kilku do kilkunastu tysięcy złotych oferują partnerzy programu, m.in. największe firmy usługowe z branży wykończenia oraz wyposażenia wnętrz, sieci handlowe, dostawcy lokalni, projektanci i architekci, firmy telekomunikacyjne czy komputerowe.

Money Expert
(Stoisko nr 20)
Specjaliści z firm doradztwa finansowego – Money Expert, A-Z Finanse, Goldenegg będą odpowiadali na wszystkie pytania związane z dostępnością  i możliwościami w zakresie kredytowania wybranej nieruchomości. W ramach promocji „Nasze domy są bezpieczne” – każdy Klient, który skorzysta z kredytu powyżej 300 tys. zł, otrzyma w prezencie ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Partner Capital
(Stoisko nr 39)
Promocja inwestycji Słoneczny Ołtaszyn:
Płacisz za standard deweloperski, a odbierasz mieszkanie wykończone pod klucz!

Rafin Developer
(Stoisko nr F)
Dla uczestników targów zaplanowano specjalną ofertę mieszkań na osiedlu Złota Podkowa na Krzykach we Wrocławiu. Przed przystąpieniem do negocjacji wystarczy umówić się z doradcą na wizytę na osiedlu i obejrzenie inwestycji. Po wybraniu odpowiedniego mieszkania, można przystąpić do rozmów podczas Targów redNet!

Vantage Development
(Stoisko nr 36)
Promocja inwestycji  Parkowa Ostoja:
Atrakcyjna oferta finansowania dla pierwszych 10 klientów.

Promocja inwestycji Promenady Wrocławskie:
Podpisując umowę rezerwacyjną przed rozpoczęciem budowy, klient otrzymuje pakiet bonusów.


Targi redNet DOM MIESZKANIE
19-20 maja 2012 r., godz. 10-17
Hala Stulecia we Wrocławiu
Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

 

do góry
Data publikacji:   16.04.2012, 00:00
Nowy Dom, Nowe Mieszkanie - 37. Edycja

Przed nami ostatnia w tym sezonie edycja targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO. Poszukujący własnego „M” powinni odwiedzić Halę Torwar w Warszawie – już 21 i 22 kwietnia.

Warto się wybrać, bo na zwiedzających czekają m.in. mapy inwestycji mieszkaniowych oraz kupony promocyjne uprawniające do bezpłatnego sprawdzenia umowy przedwstępnej z deweloperem pod względem: obliczania powierzchni nieruchomości, odbioru technicznego lokalu, kar umownych, gwarancji oraz terminów płatności. Poszukujący dobrego projektu domu jednorodzinnego otrzymają też katalog „Murator PROJEKTY DOMÓW”.

Deweloperzy przygotowali ofertę ponad 2 tys. mieszkań oddanych do użytkowania w styczniu i lutym tego roku. Można będzie zapoznać się też z nowymi inwestycjami, których budowę rozpoczęto w pierwszym kwartale 2012, oraz z planowanymi, na które deweloperzy i spółdzielnie już otrzymały pozwolenia na budowę. W nowych projektach dominują mieszkania małe, na które jest największe zapotrzebowanie: dwupokojowe do 40 m2 i trzypokojowe do 55 m2. Przy utrzymującej się nadwyżce podaży deklaracje deweloperów dotyczące zniżek nie są przesadzone, czego doświadczyli poszukujący własnego lokum na marcowej edycji targów.

Imprezie towarzyszyć będą branżowe wydarzenia. W specjalnej debacie prawnicy, deweloperzy i eksperci rynku nieruchomości „prześwietlą” ustawę deweloperską, wchodzącą w życie z końcem kwietnia. Z kolei Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami organizuje panel dyskusyjny dotyczący zapowiadanej deregulacji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zaplanowano także warsztaty, podczas których architekci wnętrz i styliści podpowiedzą czy projektować wnętrza mieszkania – na własną rękę czy ze specjalistami i na co zwracać uwagę przy wyborze pracowni projektowej, podsuną wiele pomysłów wykorzystania koloru i światła we wnętrzach, zaproszą do wspólnego tworzenia oryginalnych dekoracji do domu.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
21 i 22 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

 

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^