Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   13.03.2012, 13:46
Zmiana Regulaminu Oferii

W dniu 20 marca wprowadzimy w Załączniku nr 1 do Regulaminu Oferii (Czynności zakazane) drobną zmianę. W punkcie 1 Załącznika dodamy nowy podpunkt w brzmieniu:

Zabronione jest zamieszczanie Ogłoszeń zawierających:
(...)
o) treści o charakterze erotycznym lub pornograficznym.


W związku z powyższym z Oferii została również usunięta kategoria Tylko dla dorosłych.

do góry
Data publikacji:   13.02.2012, 14:18
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - 36. edycja

3 i 4 marca na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO. Ponad 200 deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych zaoferuje na targach blisko 10 000 mieszkań. Wydarzeniu patronuje Oferia.pl

Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym - wejście w życie rekomendacji S oraz zbliżające się (od 29 kwietnia) obowiązywanie ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu – oznacza dla deweloperów walkę o każdego klienta korzystną ceną, a nie jak dotąd sprzętem AGD, wycieczką czy wykończeniem lokalu. Obniżek cen można spodziewać się zwłaszcza w inwestycjach nowo rozpoczynanych.

Zwiedzający otrzymają też mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej oraz Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – wiosna 2012” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Na uczestników, którzy myślą o budowie domu, czeka katalog „Murator PROJEKTY DOMÓW”.

Targom towarzyszyć będzie także Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach, którego organizatorem jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ponadto na zainteresowanych czeka ponad 35 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Szczegółowy program wykładów i prelekcji: www.targimieszkaniowe.pl

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - 36. edycja
3 i 4 marca (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

 


 

do góry
Data publikacji:   10.01.2012, 13:28
Zmiana Regulaminu Oferii

Informujemy, że w dniu 17.01.2012 wejdzie w życie nowa treść Regulaminu Oferii. Istotną modyfikacją jest likwidacja 1-miesięcznego oraz zmiana cen 3- i 6-miesięcznych wariantów Konta Premium. Dodatkowo ulega zmianie punkt 1l Załącznika nr 1 do Regulaminu (dopuszczamy w nim możliwość ogłaszania się w Oferii podmiotów prowadzących skup). Pełną treść Regulaminu Oferii po zmianach znaleźć można w pliku PDF (elementy zmienione oznaczone są kolorem czerwonym).

do góry
Data publikacji:   5.01.2012, 09:42
Promujemy dla dzieci! Oferia gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W ramach specjalnej akcji "Wyróżniamy dla dzieci", każdy kto w dniach 6-8 stycznia 2012 wypromuje swoje zlecenie, usługę lub wizytówkę profesjonalisty, przyczyni się do ratowania zdrowia i życia chorych dzieci.

Dodałeś na Oferia.pl zlecenie, usługę lub wizytówkę profesjonalisty? Jeśli tak, wypromuj je w dniach 6-8 stycznia 2012, a miesięczny dochód z promowań wykupionych w tym okresie zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcją objęte są wszystkie rodzaje promowań (pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie).

Nowe oraz dodane wcześniej zlecenia, usługi i wizytówki wypromowane w dniach 6-8.01. zostaną dodatkowo wyróżnione serduszkiem WOŚP.

Akcja "Wyróżniamy dla dzieci" będzie prowadzona w ramach działań Sztabu Grupy Allegro Sp. z o.o. Certyfikat Sztabu Grupa Allegro Sp. z o.o. znajduje się na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/country_pages/1/0/certyfikat_wosp.php

W działania na rzecz WOŚP zaangażowane są wszystkie Serwisy Ogłoszeniowe Grupy Allegro (Oferia.pl, otoDom.pl, otoMoto.pl, otoWakacje.pl i Tablica.pl), w których co miesiąc dostępnych jest średnio 2 mln ogłoszeń.

"Zależy nam, aby poprzez akcję „Wyróżniamy dla dzieci” zachęcić osoby korzystające z naszych portali ogłoszeniowych do aktywnego zaangażowania się w tak wspaniały projekt, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" – mówi Tomasz Drożdżyński, Dyrektor Serwisów Ogłoszeniowych Grupy Allegro. "Nie ukrywam, że liczymy na duży odzew ze strony naszych użytkowników, tym bardziej, że, jak przypuszczam, każdy zdaje sobie sprawę z tego, o jak ważną sprawę gramy" – dodaje.

Jubileuszowy XX Finał WOŚP rusza 8 stycznia 2012 r. Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej edycji akcji zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet zmagających się z cukrzycą.

Dedykowana akcji „Wyróżniamy dla dzieci” strona internetowa znajduje się pod adresem www.wyrozniamydladzieci.pl
 

do góry
Data publikacji:   4.01.2012, 12:10
VIII edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

Wielka Poznańska Gala Ślubna każdego roku otwiera nowy sezon ślubny, a jej uczestnicy jako pierwsi mogą poznać trendy, wg których należy organizować ceremonię. VIII edycja tegorocznej Gali odbędzie się 8 stycznia na terenie MTP. Wydarzeniu patronuje Oferia.pl

Impreza obejmie aż 11 000 m2 powierzchni targowej, gdzie na zwiedzających czekać będzie 300 wystawców ze wszystkich branż ślubnych i maksimum propozycji pozwalających zaplanować uroczystość dopasowaną do każdego budżetu.

W części wystawienniczej narzeczeni będą mogli przyjrzeć się rozmaitym aranżacjom ślubnym i nowoczesnym dekoracjom. Kilkaset modeli sukien ślubnych i wieczorowych, moda męska, setki wzorów zaproszeń i obrączek, prezentacje ofert stylistów i fotografów – to tylko wycinek atrakcji, które będą czekać na uczestników Targów. Zmienia się bowiem nie tylko moda ślubna, ale również kierunki w makijażu, cukiernictwie, poligrafii i innych branżach weselnych. Ci, którzy już podczas Targów zdecydują się na rezerwację usług lub produkty, mogą liczyć na atrakcyjne ceny i dodatkowe upominki od wystawców.

Centrum imprezy będzie stanowić scena, na której w trakcie Gali odbędą się pokazy mody ślubnej i bielizny, występy zespołów muzycznych oraz prezentacje mistrzów tanecznych. Całość programu scenicznego poprowadzi znany prezenter telewizyjny – Olivier Janiak.

Program wypełniony będzie atrakcjami od godz. 11.00 i pogrupowany w bloki tak, aby każdy mógł wybrać interesujące go propozycje i wziąć udział w atrakcyjnych konkursach. Nagroda główna to romantyczna wycieczka dla dwojga do Paryża.

Więcej informacji na stronie: www.targi-slubne.pl

Wielka Poznańska Gala Ślubna
8 stycznia 2012r , godz. 10.00 – 18.00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilony MTP- Poznań, ul. Roosevelta 20

 

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^