Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   26.10.2011, 10:56
Aktualizacja Regulaminu Oferii

W dniu 30 października 2011 roku zmienimy Regulamin Oferii oraz oba jego załączniki. Nowa wersja znajduje się w niniejszym pliku PDF.

do góry
Data publikacji:   11.10.2011, 09:34
Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Sezon mieszkaniowy w pełni! Tym razem zapraszamy Was na Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, które odbędą się we Wrocłwiu i Gdańsku. Już 22-23 października 2011 r.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA
Hala ERGO ARENA (ul. Gospody 37, Gdańsk)
22-23 października 2011 r.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe dedykowane są Gdańskowi, Gdyni, Sopotowi i ich najbliższej okolicy. Podczas imprezy pokazana zostanie pełna oferta mieszkaniowa Pomorza - prezentowane będą inwestycje zrealizowane i planowane.

Podczas imprezy w ERGO ARENIE deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji: konkurs targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”, Galeria Gotowych Mieszkań i Domów, Galeria „Dzielnicowo”, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M” i impreza „Rodzinka”, podczas której mali i duzi będą mogli bawić się, rywalizować w zawodach sportowych i brać udział w mini konkursach.

Więcej o targach na:
http://targirednet.pl/index,,miasto,gdansk

Wrocławskie Targi redNet DOM MIESZKANIE
Hala Stulecia we Wrocławiu (ul. Wystawowa 1)
22-23 października 2011 r.

Podczas wrocławskiej edycji targów, nowością będą Interdyscyplinarne Targi Sztuki, będące wynikiem współpracy redNet Media – organizatora Targów redNet Dom Mieszkanie z Instytucją Kultury Wrocław 2016.

Uczestnicy targów będą mogli zwiedzać miejsca z obrazami, rzeźbami, grafikami, szkłem, ceramiką oraz meblami autorstwa dolnośląskich artystów. Przedmioty te, które pięknie mogą wkomponować się w przestrzeń mieszkania lub domu, będą pokazywane przez samych twórców na stoiskach targowych, które staną się małymi galeriami sztuki.

Więcej o targach na:
http://targirednet.pl/index,,miasto,wroclaw
 

do góry
Data publikacji:   28.09.2011, 00:00
Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

 W jesiennej edycji redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Na uczestników czekają specjalne atrakcje targowe oraz sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”:

 

  • - Galeria „Dzielnicowo” – osoby, które mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chciałyby mieszkać powinny rozpocząć zwiedzanie targów od wizyty w Galerii „Dzielnicowo”. Tu znajdą się pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u wystawców.
  • - Galeria Mieszkań i Domów – deweloperzy posiadają w swej ofercie wiele gotowych nieruchomości. Jeśli chcesz szybko zakupić i wprowadzić się do własnego „M” rozpocznij zwiedzanie targów od  Galerii Mieszkań i Domów.
  • - Targowy Kredyt Mieszkaniowy – jeśli poszukujesz ofert finansowania nieruchomości, to koniecznie odwiedź stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tutaj możesz otrzymać produkt bankowy dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości.
  • - Katalog Mieszkaniowy – dla każdego zainteresowanego przygotowano nieodpłatnie katalog zawierający szczegółowe prezentacje inwestycji realizowanych na terenie województwa (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali).
  • - Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy zwiedzający może wziąć udział w warsztatach, podczas których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum.

 

Niespodzianką jesiennego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”. Wystarczy przyść na stoisko konkursowe (nr 43), wypełnić kupon, by mieć szansę na nagrodę – wykończenie w programie Silver – od redNet Dom i redNet Media. (strona konkursu: www.targirednet.pl/konkurs)

UWAGA! Podczas Targów redNet w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl) można wejść i wyjść z imprezy dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu.

 

Targi redNet DOM MIESZKANIE

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
1-2 października 2011 r.
AGENDA TARGÓW:

SOBOTA
10.00                    Otwarcie
10.30-16.30        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
17.00                    Koniec pierwszego dnia

NIEDZIELA
10.00                    Otwarcie
10.30-16.30        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
17.00                    Zakończenie targów  

 


 

do góry
Data publikacji:   14.07.2011, 15:45
Wideo-poradniki- Zlecaj. Wybieraj. Miej to z głowy!

Zlecaj. Wybieraj. Miej to z głowy! - to hasło przewodnie kampanii Oferia.pl, która z przymrużeniem oka podchodzi do idei „zrób to sam”. 17 krótkich humorystycznych filmów zawiera jasny komunikat - zlecając na Oferii oszczędzasz czas i pieniądze.  Wystarczy wejść na Oferia.pl, dodać zlecenie i przebierać w ofertach realizacji.

Jak wykorzystać lornetkę podczas tapetowania? Co ma wspólnego hot dog z anteną satelitarną? Na te i inne pytania odpowiedzą wideo-poradniki:

 

Jak wyregulować przerzutki i hamulce w rowerze

Jak zbudować oczko wodne

Jak tapetować

Jak położyć glazurę

Jak zamontować antenę satelitarną

Jak kosić trawnik

Jak pomalować ściany

Jak zainstalować system operacyjny

Jak położyć gładź

Jak przyciąć żywopłot

Jak lutować rurki miedziane?

Jak zamontować drzwi

Jak skonfigurować sieć bezprzewodową

Jak nałożyć tynk strukturalny

Jak zamontować cb radio

Jak zamontować baterię zlewozmywakową

Jak położyć panele podłogowe

 

Zapraszamy na kanał na You Tube.

do góry
Data publikacji:   6.07.2011, 17:55
Nowy ekspert na forum

Kultura i Sztuka, a w szczególności jej część jaką jest fotografia, jest kolejną dziedziną na forum Oferii, gdzie na pytania użytkowników odpowiada ekspert.


Tomek Fryszkiewicz - studia filologiczne przysłoniła mu pasja do fotografii. Doświadczenie zdobywał fotografując wyścigi samochodowe i produkty na potrzeby sklepów internetowych. Obecnie specjalizuje się w kreatywnej fotografii ślubnej. Posiada własne studio, gdzie wykonuje również sesje portretowe, fashion i inne. Prywatnie uwielbia przywozić zdjęcia z podróży, głównie panoramy. Pan Tomek odpowie na pytania dotyczące fotografii w grupie
Wszystko o fotografii.


Zapraszamy także do czytania kolejnych, nowych artykułów w bazie wiedzy:

Łóżko- centrum sypialni

Dobre i złe tłuszcze

Mężczyzna u kosmetyczki

Oczko do oczka - czyli o współczesnym dziewiarstwie

Wykorzystanie google w pracach tłumaczeniowych.

Wystąpienia publiczne- jak radzić sobie ze stresem.

Nie drażnij internauty. Główne grzechy marketingu w internecie.

Pies, jaki jest- każdy widzi? Czyli jak wybrać psa.

Na co zwrócić uwagę podpisując umowę z biurem podróży?

Co jeść, aby nie przytyć

Internet przyczynkiem do ewolucji języka

Wyrusz szlakiem wina

 

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^