Nowości i komunikaty

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące zmian i wydarzeń w Oferii.

Data publikacji:   27.06.2011, 13:05
Nowe artykuły w bazie wiedzy

Baza wiedzy przy forum dyskusyjnym Oferii stale się powiększa. W celu łatwego znalezienia interesujących tematów, artykuły są przypisane do poszczególnych kategorii branżowych. Zachęcamy do czytania i komentowania :)

Miłej lektury!

 

Najlepszy monitor do moich celów

Zdrowe grillowanie

Reklama ambientowa

Studio fotograficzne w twoim domu

 

do góry
Data publikacji:   31.05.2011, 13:49
Płatny staż w Oferia.pl

Zapraszamy studentów IV i V lat studiów oraz absolwentów (preferowany kierunek: Marketing i Reklama) na dwumiesięczny płatny Staż w Serwisie Oferia.pl.

Jeśli jesteś pasjonatem internetu, posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Poznaj od kuchni dynamicznie rozwijający się serwis należący do Grupy Allegro.  Zdobądź cenne doświadczenie - zadania, które przygotowaliśmy dla stażysty będą miały realny wpływ na rozwój naszego serwisu. Dodatkowo, gwarantujemy pracę z młodym, pełnym entuzjazmu zespołem.

Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca.

Po szczegóły oferty zapraszamy do zakładki Praca.

do góry
Data publikacji:   26.04.2011, 12:03
Nowy ekspert na forum, kolejne artykuły w bazie wiedzy.

Grono ekspertów forum dyskusyjnego Oferii stale się powiększa. Dziś dołączyła do niego Pani Magda Leśniak, magister filologii angielskiej, metodyk nauczania języka angielskiego. Pani Magda chętnie odpowie na Wasze wszystkie pytania dotyczące szkoleń językowych, metod nauczania i wykorzystania nowoczesnych materiałów w nauczaniu języków w ramach grupy Szkolenia językowe- język angielski.

 

Zachęcamy także do przeczytania nowych artykułów opublikowanych w bazie wiedzy:

- Jak i kiedy wykonać drenaż opaskowy?

- Depilacja

- Jakie e-pomysły mają szansę na dotację?

- Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

- Specyfika pracy tłumacza

- Zespół metaboliczny- choroba, która nie boli.

- Jak zabezpieczyć moje dane?

- Kolizja- co dalej?

- Firmy w sieci - raport

- Jak dobrze napisać komunikat prasowy?

- Zakładamy rabaty bylinowe

Zapraszamy do zadawania pytań ekspertom Oferii i przeglądania bazy wiedzy.

do góry
Data publikacji:   11.04.2011, 13:31
Baza wiedzy dostępna na forum Oferii

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy właśnie bazę wiedzy na forum dyskusyjnym Oferia.pl. Publikowane są w niej artykuły o charakterze poradnikowym pisane specjalnie na zamówienie Oferii przez specjalistów wszystkich branż. Co tydzień baza będzie wzbogacana o nowe tematy.

 

Już dziś możecie zapoznać się z następującymi tematami:

Skóra sucha jak pustynia

Co inwestor powinien wiedzieć przed rozpoczęciem budowy

Jak zacząć jako grafik freelancer

Komputer złożę sobie sam

Piekny trawnik po zimie

Wygodna kuchnia

Ratunku- będę mieć rodzeństwo!

 

Jednocześnie wprowadziliśmy zmiany na forum ułatwiające zadawanie pytań naszym ekspertom. Teraz wszystkich ekspertów można z łatwością odnaleźć w jednym miejscu na stronie forum „Zapytaj eksperta” i zadać pytanie bezpośrednio na forum grupy będącej pod opieką merytoryczną eksperta. Co więcej, pytania mogą zadawać także osoby niezarejestrowane w Oferii.

 

 Zapraszamy do odwiedzania naszego forum, komentowania artykułów zamieszczanych w bazie wiedzy i  zadawania pytań ekspertom!

 

 

do góry
Data publikacji:   4.04.2011, 13:57
Nowi eksperci na forum Oferii

Do grona ekspertów, udzielających porad na forum dyskusyjnym Oferii, dołączyły dwie nowe osoby. Pan Grzegorz i Pan Łukasz reprezentują kategorie "Organizacja imprez" i "Ogród".

 

Owsianka Grzegorz - z wykształcenia jest kucharzem, zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych na terenie Śląska i Małopolski. Chętnie odpowie na każde pytania z zakresu organizacji przyjęć weselnych, komunijnych i okolicznościowych. Z pomocą pana Grzegorza organizacja oprawy najważniejszych dni w naszym życiu nie powinna sprawić nam kłopotu. Pan Grzegorz jest dostępny na forum pod nickiem G_Owsianka, a jego grupa dyskusyjna to Przygotowania do wesela.

 

Łukasz Frąckowiak jest wykwalifikowanym architektem krajobrazu. Ukończył studia inżynierskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku architektura krajobrazu, posiada bogatą wiedzę zdobytą w Polsce jak i za granica. Od 4 lat  zajmuje się projektowaniem ogrodów i terenów zieleni, a także wykonuje wizualizacje, inwentaryzacje dendrologiczne i inne opracowania związane z architekturą krajobrazu. Od 3 lat prowadzi własną pracownie architektury krajobrazu.  Pan Łukasz będzie odpowiadać na Państwa pytania w grupie Ogrody, Architektura Krajobrazu pod nickiem FrackowiakLukasz

do góry
Pierwsza strona Poprzednia strona 4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10   ... z  15   Następna strona Ostatnia strona
do góry ^