Oferia razem z Leroy Merlin!

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2014 r. nowym właścicielem serwisu Oferia.pl została firma Leroy Merlin Polska, marka z ponad 90-letnią tradycją, należąca do GROUPE ADEO: drugiego w Europie i czwartego na świecie dystrybutora w branży budowlanej. W Polsce firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 46 sklepów na terenie całego kraju. Leroy Merlin Polska to również sklep internetowy www.leroymerlin.pl, z ofertą ponad 50 000 produktów do domu i ogrodu. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Co się zmienia?

Prawie nic! Prosimy Cię jedynie o ustalenie nowego hasła do Twojego konta – to konieczne w celach bezpieczeństwa, nie zajmie Ci to dłużej niż 2 minuty. Wszystko inne w Oferii zostaje bez zmian.Ustal nowe hasło

Masz już nowe hasło? Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Jako zlecający:

  • Nadal będziesz miał dostęp do ponad 150 000 wykonawców

  • Swoje zlecenia będziesz cały czas wystawiał za darmo

  • Tak jak wcześniej możesz liczyć na średnio 10 propozycji wykonawców w każdym zleceniu

Jako wykonawca:

  • Wciąż będziesz miał dostęp do największej bazy aktualnych zleceń

  • Będziesz codziennie otrzymywał powiadomienia o nowych zleceniach

  • Twoja wizytówka w dalszym ciągu będzie widoczna dla klientów

Dodatkowo, już wkrótce opowiemy Ci o nowych możliwościach, jakie uzyskasz dzięki zmianom,
które zaszły w naszym serwisie!
Zgodnie z art. 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że w drodze porozumienia pomiędzy Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. a Grupą Allegro sp. z o.o. Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu Oferia.pl jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Targowa 72.  Dane osobowe są przetwarzane w celu korzystania z serwisu www.oferia.pl. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Pomimo zmiany właściciela serwisu, Twoje dotychczasowe hasło nie zostało nikomu ujawnione ani przekazane.