Łukasz Adamski

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Adamski
Łukasz Adamski
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo,

Spokojnie. Już po wszystkim. Nie ma potrzeby szukać dalej. To tu. Udało się. Znalazłeś/aś. Gratuluję ! Można odetchnąć z ulgą. Event się uda, a wszyscy wyjdą z niego zadowoleni. Gwarantuję. Aha ! Ustalmy: albo się z tym rodzisz albo się z tym nie rodzisz, prawda? A więc: luz, charyzma, dowcip, swoboda wypowiedzi, wrodzone cechy przywódcze. Dodajmy do tego pracowitość, pokorę oraz profesjonalizm i już wiesz, że możesz zająć się kolejnymi sprawami organizacyjnymi. Prowadzenie biorę na siebie.

Doświadczenie ? Wiedziałem, że o tym pomyślisz. Od różnego rodzaju imprez sportowych, przez premierę książki, targi tematyczne, promowanie stanowisk aż do wydarzeń e-sportowych. Nie przejmuj się, po prostu zaufaj tak jak zrobili to: Intel, Komputronik, Acer, Łódzki Klub Sportowy, Pako Lorente, Futbol Bonito, Łódzka Akademia Futbolu, Professional Swimming Academy, Anilana Łódź, Handball Plener.

Dzięki za uwagę. Do zobaczenia !

Słowa kluczowe: Konferansjer, prowadzenie imprez, spiker, mc, animator, prowadzący,
Umiejętności
 • konferansjer, spiker, MC, animator publiki, prowadzenie imprez

  Zaawansowany (5 lat)

Doświadczenie
 • Intel Extreme Masters Katowice 2019 (luty 2019 - marzec 2019)

  MC strefa Intel: Prowadzenie, promowanie oficjalnego stanowiska firmy Intel podczas imprezy Intel Extreme Masters Katowice 2019

 • Aquapark Fala (styczeń 2019 - styczeń 2019)

  Konferansjer strefy Professional Swimming Academy: Promowanie szkółki pływackiej PSA. Animacje i zabawy z dziećmi.

 • UKS Anilana Łódź (listopad 2018 - listopad 2018)

  Hanball Plener - konfernasjer: Konferansjer turnieju piłki ręcznej. Otwarcie turnieju, komentowanie rywalizacji, wywiady z zawodnikami.

 • Stadion ŁKS Łódź (grudzień 2018 - grudzień 2018)

  Oficjalna premiera książki: Prowadzenie oficjalnej premiery książki z budżetu obywatelskiego pod patronem Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i panelu dyskusyjnego z zaproszonymi gośćmi.

 • Łódź Sport Arena (grudzień 2018 - grudzień 2018)

  spiker/komentator turnieju mikołajkowego: Prowadzenie mikołajkowego turnieju piłkarskiego ŁKS Łódź. Odczytywanie terminarza, wyników, wywiady z zawodnikami i rodzicami, komentowanie rywalizacji, ceremonia wręczenia nagród.

Warunki współpracy
 • Wszelkie informacje pod numerem telefonu 604140135 lub mailowo lukasz891@wp.pl. Zachęcam do kontaktu.

Zakres działania
 • Organizatorzy imprez z Łodzi

  Organizacja imprez sportowych, organizacja imprez dla dzieci, organizacja imprez plenerowych, organizacja imprez okolicznościowych, organizacja imprez integracyjnych, planowanie imprez, organizacja imprez masowych, organizacja imprez firmowych

 • Rozrywka z Łodzi

  Salony gier, dyskoteki, klub go go, kluby nocne, kasyna

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()