Łukasz Chomicz

Zeńbok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Chomicz
Łukasz Chomicz
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma BET-SYSTEM swoją działalność na rynku budowlanym rozpoczęła pod koniec 2012 roku, która jest kontynuacją jednoosobowych działalności właścicieli Spółki.  
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na kompleksową realizację stanów surowych i konstrukcji żelbetowych obiektów mieszkaniowych, biurowo-handlowych, sportowych, przemysłowych i inżynieryjnych. Swoją wiedzą i praktyką chętnie dzielimy się  z wszystkimi zaangażowanymi stronami  w proces  realizacji Inwestycji od projektu do oddania obiektu do użytku.
Z pośród wielu przedsiębiorstw budowlanych wyróżniamy się samodzielnością w działaniu. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o bezpośrednio zatrudnionych pracowników oraz ściśle współpracujące grupy. Wykwalifikowana kadra techniczna oraz doświadczona załoga gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przekazywane projekty realizujemy zawsze na czas,  z zachowaniem najwyższych standardów i szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Dynamiczny rozwój pozwala nam na wdrażanie nowoczesnych technologii i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta, którego zadowolenie jest dla nas priorytetem.
Działalność BET-SYSTEM skupia się głównie na terenie Warszawy i obszarze województwa mazowieckiego. Realizujemy Inwestycje dla znanych, cenionych Developerów jak również prywatnych Inwestorów. Wieloletnia działalność w branży budowlanej pozwoliła na zdobycie opinii rzetelnego, w pełni profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcy.
Mamy nadzieję, iż przedstawione informacje pozwolą Państwu na ocenę naszych możliwości i zachęcą do powierzenia nam realizacji obiektów budowlanych.
Zapraszamy do współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Słowa kluczowe: Konstrukcje żelbetowe, stany surowe, roboty żelbetowe, roboty wyburzeniowe, roboty betonowe, roboty murowe, hydroizolacja, remonty tarasów tarasów i posadzek, generalny wykonawca
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
Dokumenty i arkusze (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()