Łukasz Chomicz

Zeńbok

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łukasz Chomicz
Łukasz Chomicz
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma BET-SYSTEM swoją działalność na rynku budowlanym rozpoczęła pod koniec 2012 roku, która jest kontynuacją jednoosobowych działalności właścicieli Spółki.  
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na kompleksową realizację stanów surowych i konstrukcji żelbetowych obiektów mieszkaniowych, biurowo-handlowych, sportowych, przemysłowych i inżynieryjnych. Swoją wiedzą i praktyką chętnie dzielimy się  z wszystkimi zaangażowanymi stronami  w proces  realizacji Inwestycji od projektu do oddania obiektu do użytku.
Z pośród wielu przedsiębiorstw budowlanych wyróżniamy się samodzielnością w działaniu. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o bezpośrednio zatrudnionych pracowników oraz ściśle współpracujące grupy. Wykwalifikowana kadra techniczna oraz doświadczona załoga gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przekazywane projekty realizujemy zawsze na czas,  z zachowaniem najwyższych standardów i szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Dynamiczny rozwój pozwala nam na wdrażanie nowoczesnych technologii i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta, którego zadowolenie jest dla nas priorytetem.
Działalność BET-SYSTEM skupia się głównie na terenie Warszawy i obszarze województwa mazowieckiego. Realizujemy Inwestycje dla znanych, cenionych Developerów jak również prywatnych Inwestorów. Wieloletnia działalność w branży budowlanej pozwoliła na zdobycie opinii rzetelnego, w pełni profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcy.
Mamy nadzieję, iż przedstawione informacje pozwolą Państwu na ocenę naszych możliwości i zachęcą do powierzenia nam realizacji obiektów budowlanych.
Zapraszamy do współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Słowa kluczowe: Konstrukcje żelbetowe, stany surowe, roboty żelbetowe, roboty wyburzeniowe, roboty betonowe, roboty murowe, hydroizolacja, remonty tarasów tarasów i posadzek, generalny wykonawca
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
Dokumenty i arkusze (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (2)
 • Zlecę wykonanie konstrukcji zbrojeniowej - żelbetowej w Warszawie

  Dzień dobry. Jestem zainteresowany wykonaniem Państwa zlecenia. Specjalizujemy się w stanach surowych budynków wielorodzinnych, biurowych, sportowych i przemysłowych. W tej chwili kończymy budowę dla Tryboń PPI przy ul Duninów w Warszawie. W trakcie realizacji jesteśmy budynku wielorodzinnego dla DWP w Warszawie przy ul Solipskiej, dla LUGRA w Warszawie przy ul Dęblińskiej, dla IT-COM w Górze Kalwarii oraz dla STOLMAR przy ul Skrajnej w Ząbkach. Wszystkie prace wykonujemy własnymi pracownikami (w tej chwili Ok 80 osób)- nie podzlecamy dalszym podwykonawcom. Inwestycję możemy wykonać z naszymi materiałami lub Państwa. Posiadamy własne szalunki. Biuro mamy w Legionowie, więc w każdej chwili możemy przyjechać w umówione miejsce aby omówić szczegóły. Proszę o przesłanie dokumentacji technicznej i przedmiaru o ile istnieje (ułatwi nam prace) abyśmy mogli przygotować stosowną ofertę. Z wyrazami szacunku Łukasz Chomicz BET-SYSTEM Sp. z o. o. L.chomicz@betsystem.com.pl 505170468

  1 zł
  za całość
 • Budowa budynku usługowego o kubaturze 6478 m3

  Dzień dobry. Jestem zainteresowany wykonaniem Państwa zlecenia. Specjalizujemy się w stanach surowych budynków wielorodzinnych, biurowych, sportowych i przemysłowych. W tej chwili kończymy budowę dla Tryboń PPI przy ul Duninow w Warszawie. W trakcie realizacji jesteśmy budynku wielorodzinnego dla DWP w Warszawie przy ul Solipskiej, dla LUGRA w Warszawie przy ul Dęblińskiej, dla IT-COM w Górze Kalwarii oraz dla STOLMAR przy ul Skrajnej w Ząbkach. Wszystkie prace wykonujemy własnymi pracownikami (w tej chwili Ok 80 osób)- nie podzlecamy dalszym podwykonawcom. Inwestycję możemy wykonać z naszymi materiałami lub Państwa. Posiadamy własne szalunki. Biuro mamy w Legionowie, więc w każdej chwili możemy przyjechać w umówione miejsce aby omówić szczegóły. Proszę o przesłanie dokumentacji technicznej i przedmiaru o ile istnieje (ułatwi nam prace) abyśmy mogli przygotować stosowną ofertę. Z wyrazami szacunku Łukasz Chomicz BET-SYSTEM Sp. z o. o. L.chomicz@betsystem.com.pl 505170468

  1 zł
  za całość