Budujesz z przyjemnością. - Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Bielsko-Biała

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Telefon:
338XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Abakon zajmuje się budową domów z ekologicznych i jednocześnie trwałych prefabrykatów keramzytowych. Zaletą tej technologii jest połączenie korzystnej ceny z wyjątkowo szybką realizacją całej inwestycji.

Domy budowane są według autorskich projektów, powstają w ciągu 3 miesięcy, a firma bierze na siebie, załatwianie wszystkich formalności związanych z inwestycją.

Działy firmy Abakon:

   Abakon Studio Projektowe - usługi projektowe, adaptacja gotowych projektów, aranżacja wnętrz, projekty ogrodów;
   Abakon budowa domów - domy z ekologicznych prefabrykatów keramzytowych;
   Abakon Futuro - nowoczesna architektura, projekty i budowa;
   Abakon Dom-Energo - budowa domów energooszczędnych;
   Abakon magazyn materiałów - wymiana drzwi, okien, bram garażowych oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań.

Oferta firmy, polega na kompleksowym prowadzeniu całej budowy od fundamentów i ścian, aż po dach, a wszystko wykonane przez specjalistów.

Słowa kluczowe: ,dom z keramzytu, budowa z keramzytu projekty domów, domy tanie w budowie, domy prefabrykowane, gotowe domy prefabrykowane, domy energooszczędne, budowa domu prefabrykowanego
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Gotowy domek Abakon Padiglione 2. Parterowy dom przeznaczony dla czteroosobowej rodziny, oferuje wygodną, funkcjonalną przestrzeń. Powstał z myślą o rodzinie, która dobrze czuje się w przestrzennych pomieszczeniach, a zarazem pragnie poczuć prawdziwe domowe ciepło. Indywidualny charakter budynku podkreśla wykończenie elewacji cienkowarstwowym tynkiem i drewnianymi deskami. Natomiast rozłożysty dach oferuje szeroki okap, który w podcieniach staje się przytulnym i wygodnym zadaszeniem. Do wnętrza budynku wprowadza nas zadaszone wejście oraz wygodny wiatrołap z szafą wnękową i wejściem do pomieszczenia gospodarczego. Serce domu stanowi reprezentacyjny pokój dzienny ze ścianą kominkową, która częściowo oddziela salon od kuchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy wrażenie przebywania w jednej przestrzeni choć wyraźnie rozdzielonej.
Aktualności
  • Domy powtarzalne w podwyższonym standardzie - seria Regular. (wrzesień 2009)

    Wybudowaliśmy już ponad 110 domów z keramzytu. W czasie realizacji tych budów udało nam się zgromadzić najbardziej typowe uwagi i sugestie naszych inwestorów. Wykorzystując te wiadomości stworzyliśmy nową propozycję. Są to domy powtarzalne, które nazwaliśmy serią Regular.
    Mamy już 10 projektów dostosowanych do tych założeń.
    Więcej szczegółów możecie przeczytać na naszej stronie https://www.abakon.com/abablog/dom-o-podwyzszonym-standardzie---regular

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()