Adrian Wojcik

warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Adrian Wojcik
Adrian Wojcik
Telefon:
668XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Dzień dobry,
Jestem freelancerem i copywriterem z rocznym stażem.
Chętnie podejmę się współpracy!

Słowa kluczowe: Warsztat, warsztaty, warsztat samochodowy, warsztaty samochodowe, usługi warsztatowe, renowacja samochodów zabytkowych, odrestaurowanie samochodu
Realizacje
WWW (3)
  • Ico_small_web Dostarczamy autorskie i wysokiej jakości treści na stronę dom-na-sprzedaz.pl w niskiej cenie. W serwisie biura nieruchomości znajdują się działki i domy do sprzedania oraz wiele cennych informacji. Przeczytasz między innymi o tym jak sprzedać dom. Oczywiste jest, że sprzedaż domu to niełatwe i czasochłonne zadanie, szczególnie w przypadku, gdy jest to nieruchomość pochodząca z drugiej ręki, czyli z rynku wtórnego. Na stronie dom-na-sprzedaz.pl dowiesz się, jakie procesy należy wykonać, aby sprzedać dom, m.in. jak wycenić nieruchomość, o przygotowaniu dokumentów oraz w jaki sposób przygotować nieruchomość do sprzedaży. Wycena nieruchomości powinna zostać wykonana dokładnie, rzetelnie i bez pośpiechu. Warto dobrze zastanowić się na tym, jak bardzo zależy nam na szybkości dokonania transakcji. Wycenę domu warto zlecić specjalistom lub skorzystać z bura nieruchomości. Największe czynniki, które wpływają na wartość nieruchomości to są między innymi lokalizacja budynku lub gruntu, stan budynków, rozmiar budynków i gruntów, inne cechy (ilość , wielkość oraz rodzaj pomieszczań czy też budynków) , standard wykończenia, rodzaj i umieszczenie gruntu, okolica i wiele innych. Każdy z tych elementów należy mieć na uwadze, ponieważ mają one bezpośredni wpływ. W wycenie domu użyteczne są agencje nieruchomości, rzeczoznawca oraz porównanie cen z lokalnych ogłoszeń. Biuro nieruchomości znacznie ułatwia proces sprzedaży domów czy też gruntów. Serwis dom-na-sprzedaż to doskonałe źródło wiedzy. Czytelnicy dowiedzą się również takich rzeczy jak to, że wpis zabytku do rejestru jest ujawniany w księdze wieczystej danej nieruchomości na wniosek konserwatora zabytków w obrębie wojewódzkim na podstawie decyzji o wpisie zabytku do rejestru. Warto wiedzieć, że decyzja o dokonaniu wpisu nieruchomości do rejestru, która jest wydawana na zgłoszony wniosek do wojewódzkiego konserwatora zabytków jest podstawą wpisu do katastru zabytków.
  • Ico_small_web Tłumaczenie tekstu "karusell for lekeplass" na temat placów zabaw. Klient dostarcza wysokiej jakości place zabawy na terenie całej Norwegi. Place zabaw są tworzone z między innymi: karuzeli (również dla niepełnosprawnych), bujaków, ławek oraz innego wyposażenia dla parków i restauracji. Co powinno być na placach zabaw? Plac zabaw powinien zawierać podstawowe elementy, takie jak piaskownica, stojak na wspomnienia i być może zjeżdżalnia - ale nigdy nie jest to naprawdę wielka atrakcja bez fascynującej karuzeli lub nawet dwóch. Inaczej mówiąc: karuzela to podstawa! Dlatego w naszym asortymencie posiadamy różnorodne karuzele, dostępne w różnych stylach i przedziałach cenowych: Małe karuzele dostosowane do najmniejszych parków w małych aglomeracjach miejskich, jak i większe modele do typowych placów zabaw w Twoim lokalnym środowisku - ale także duże pawilony karuzelowe do parków zabaw. W naszym asortymencie znajdziesz niemal wszystkie odmiany karuzeli dla: internatów i przedszkoli, którym być może brakuje tego małego dodatku, lub dla zupełnie nowego, modernistycznego placu zabaw, który przyciągnie wiele aktywnych dzieci. GigaPlayground starannie zebrał wybór karuzel od starannie wybranych producentów z całej Europy, dzięki czemu w ofercie możemy zaprezentować szeroką gamę karuzel dostosowanych do większości środowisk zabawowych; dla miejskich placów zabaw - wykonane ze stali nierdzewnej, lub dla bardziej klasycznych placów zabaw: kolorowe karuzele zbudowane z różnych materiałów wysokiej jakości, takich jak sklejka, czy drewno robinia. W naszym wyborze znajdziecie Państwo warianty z elegancką podłogą - pokrytą kolorowym granulatem gumowym, aluminium czy też tworzywem HPL .
  • Ico_small_web Tworzymy treści między innymi takie jak: Pewny i tani warsztat samochodowy to podstawa taniej i długotrwałej eksploatacji pojazdu. Znalezienie pewnego i wartego polecenia mechanika samochodowego może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu samochodowego. Pewny mechanik to w dzisiejszych czasach rzadkość. Strona https://naprawa-pojazdow.rzeszow.pl to lokalny serwis samochodowy w okolicach Rzeszowa. Jest to nowoczesny i profesjonalny warsztat samochodów osobowych oraz busów. Serwis oferuje bardzo niskie ceny zachowują dobrą jakość usług.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()