SŁOWA DLA SŁAWY - AGENCJA COPYWRITINGU, FAKTURA, wymownia@gmail.com

Środa Wlkp

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
AGENCJA COPYWRITINGU, FAKTURA, wymownia@gmail.com
AGENCJA COPYWRITINGU, FAKTURA, wymownia@gmail.com
Telefon:
888XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sportowa 3
63-000

Środa Wlkp

Podgląd

Agencja copywritingu i content marketingu WYMOWNIA.PL oferuje profesjonalne pisanie tekstów copywritingowych (z wliczoną korektą wydawniczą) w cenie:

już od 12 zł brutto za 1000 liter ze spacjami.

Kontaktując się z nami poprzez email WYMOWNIA@OP.PL  mają Państwo możliwość zamówienia jedynego w swoim rodzaju tekstu dotyczącego różnorodnej tematyki.

Zamówiona przez Państwa wypowiedź zostanie napisana przez osobę z wykształceniem polonistycznym i przejdzie proces dwuetapowej weryfikacji jakości (dodatkową korektę wydawniczą mającą sprawdzić poprawność ortograficzną, interpunkcyjną i stylistyczną). Wysokiej jakości tekst może stanowić na przykład:

   Opis umieszczony na stronie internetowej.
   Artykuł dotyczący wybranej tematyki.
   Wpis na blogu lub FB.
   Opis świadczonej usługi lub sprzedawanego produktu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich kwestii, o jakie chcą Państwo dopytać. Na Państwa zapytania odpowie właścicielka - Barbara Celińska - osoba otwarta i pomocna. Uzgodni ona z Państwem wszystkie aspekty problemu i rozwieje wątpliwości.

Najczęściej zadawane pytania:

- Kto napisze teksty?

Pisaniem tekstów zajmuję się osobiście (Barbara Celińska) jako właścicielka biura. Jeśli chcą Państwo najpierw sprawdzić moją wiedzę i umiejętności, zapraszam - www.wymownia.pl

- Co uwzględnia usługa?

Usługa uwzględnia napisanie tekstu i jego profesjonalną korektę. Nad każdym tekstem pracują zatem dwie osoby, co daje gwarancję poprawności merytorycznej, stylistycznej, ortograficznej, kompozycyjnej. Napisanie przeze mnie zamówionej wypowiedzi poprzedzone zostanie  ustaleniem szczegółów i jak najlepszym poznaniem opisywanej usługi, przedmiotu lub tematyki. Każdego Klienta traktuję bardzo indywidualnie, zadaję pytania i rozpoznaję jego potrzeby. Biorę pod uwagę różnorodne wskazówki oraz oczekiwania ze strony Zamawiających.

- Kiedy otrzymam tekst?

Teksty pisane są w tempie minimum 4 x 1000 znaków /dziennie (dni robocze). Każde zlecenie jest jednak odmienne i wymaga odmiennych działań (zebrania materiałów, analizy strony internetowej Klienta itp), dlatego też dokładniejszy termin mogę podać po poznaniu szczegółów.

- Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, że tak :)

- W jaki sposób ustalana jest cena?

Zdecydowana większość tekstów kosztuje 12 zł za 1000 liter ze spacjami. Jedynie teksty o wysokim stopniu wyspecjalizowania wyceniane są inaczej.

Kupując ode mnie, płacą Państwo przede wszystkim za JAKOŚĆ, gdyż to na niej skupiam swoją uwagę. Z wykształcenia jestem polonistką, zatem wiem, iż to, co piszę, staje się moją wizytówką. Moje kwalifikacje oraz szczegółowe informacje o mnie dostępne są na mojej stronie internetowej - wymownia.pl. Swoje umiejętności nieustannie rozwijam, odbywając szkolenia z zakresu content marketingu i prowadzenia kampanii sprzedażowych online. Wiem, iż kupują Państwo treści po to, by zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Zapewniam, iż zrobię wszystko, by Państwu w tym pomóc.


Za zakup naszych aukcji WYSTAWIAMY FAKTURY. Prosimy o podanie danych do faktury w treści wiadomości.

Zapraszam do kontaktu na przykład poprzez:

- mail: wymownia@op.pl

- Facebook: Wymownia Barbara Celińska

- stronę: www.wymownia.pl

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Kwalifikacje Zawodowo zajmuję się słowem pisanym. Obecnie jestem właścicielką biura tłumaczeń Wymownia, wydawcą oraz copywriterem. Język i jego możliwości pasjonowały mnie od dawna, dlatego też postanowiłam wspierać przedsiębiorcze osoby w realizacji ich celów za pośrednictwem treści mówionych i pisanych. To moja misja. Moja edukacja i ścieżka zawodowa są wynikiem konsekwentnego dążenia do tego celu. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunku Filologia Polska, specjalizacji edytorskiej. Umiejętność pisania doskonaliłam, pracując jako dziennikarka prasowa i prowadząc utworzony przez Instytut Książki Dyskusyjny Klub Książki. Jestem również autorką literatury dziecięcej – cyklu opowiadań uczących języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego. W 2014 roku postanowiłam skupić się całkowicie na współpracy z przedsiębiorcami oraz działalności wydawniczej i translatorskiej. Utworzyłam biuro tłumaczeń, a następnie wydawnictwo i agencję copywritingu i content marketingu Wymownia. Pomagam przedsiębiorczym osobom w tworzeniu wartościowych treści dotyczących ich firm, produktów i usług, a także nadzoruję proces tłumaczeń. W zakresie działalności wydawniczej współpracuję z takimi podmiotami, jak Audioteka, Virtualo czy Woblink, nieustannie poszerzając ofertę publikacji oraz dbając o wizerunek medialny autorów.
Pracownicy
 • Barbara Celińska
  Barbara Celińska

  Właścicielka agencji copywritingu, tłumaczeń i wydawnictwa Wymownia. Przede wszystkim nadzoruję realizację zleceń oraz podejmuję się pisania szczególnie wymagających tekstów. Język i jego możliwości pasjonowały mnie od dawna, dlatego też postanowiłam wspierać przedsiębiorcze osoby w realizacji ich celów za pośrednictwem treści mówionych i pisanych. To moja misja. Moja edukacja i ścieżka zawodowa są wynikiem konsekwentnego dążenia do tego celu. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunku Filologia Polska, specjalizacji edytorskiej. Umiejętność pisania doskonaliłam, pracując jako dziennikarka prasowa i prowadząc utworzony przez Instytut Książki Dyskusyjny Klub Książki. Jestem również autorką literatury dziecięcej – cyklu opowiadań uczących języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego.

Dyplomy i certyfikaty
 • Filologia polska - ocena bdb
  Filologia polska - ocena bdb (październik 2007)

  Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunku Filologia Polska, specjalizacji edytorskiej.

 • Szkolenie content marketing

  Ukończyłam szkolenie Uniwersytetu Ekonomicznego "Content marketing - jak tworzyć skuteczne treści promocyjne?"

Sprzęt i wyposażenie
 • Słowniki wydawnictwa PWN PWN
  Słowniki wydawnictwa PWN PWN

  Współpracujący z nami poloniści oraz tłumacze, to osoby z wykształceniem uniwersyteckim lub z certyfikatami językowymi, pracujące przede wszystkim w oparciu o wiedzę zdobytą podczas studiów, a także korzystające z pomocy (typu słowniki) wydawanych przez profesjonalistów.

Osiągnięcia
 • Publikacje i tłumaczenia (grudzień 2015)

  Dzięki trwającej już długi czas pracy Biura Copywritingu, Tłumaczeń i Wydawnictwa Wymownia możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami zarówno w zakresie tłumaczeń, jak też publikacji - przede wszystkim przeznaczonych do nauki języków obcych. Zrealizowane przez nas projekty to między innymi:

  1. Projekt wydawniczy: Serie publikacji do nauki j.angielskiego
  Dwa nieustannie rozbudowywane zbiory publikacji:
  - Cykl „Angielski na wakacje” (autorstwa Katarzyny Frątczak) obejmujący na chwilę obecną dziewięć niezależnych pozycji o odrębnej tematyce związanej z nauką j. angielskiego.
  - Cykl „Dwujęzyczna klasyka” w skład którego wchodzą dwujęzyczne wydania klasyki literatury anglojęzycznej; planowo cykl obejmie kilkadziesiąt pozycji (również inne języki poza angielskim) i jest projektem cały czas otwartym.

  2. Projekt literacki: autorskie bajki edukacyjne Barbary Celińskiej przeznaczone do nauki j.angielskiego, niemieckiego i francuskiego

  3. Projekty tłumaczeniowe: różnorodność zagadnień.

Aktualności
 • Siedziba w Środzie Wielkopolskiej (styczeń 2018)

  Z przyjemnością informujemy, że siedziba naszej firmy znajduje się teraz w Środzie Wielkopolskiej. Nasze usługi oferujemy jednak wszystkim - niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż nasze biuro, to internetowe biuro tłumaczeń.

Warunki współpracy
 • Rozliczenie następuje w oparciu o fakturę pro forma.

  Kupując ode mnie, płacą Państwo przede wszystkim za JAKOŚĆ, gdyż to na niej skupiam swoją uwagę. Z wykształcenia jestem polonistką, zatem wiem, iż to, co piszę, staje się moją wizytówką. Moje kwalifikacje oraz szczegółowe informacje o mnie dostępne są na mojej stronie internetowej - wymownia.pl. Swoje umiejętności nieustannie rozwijam, odbywając szkolenia z zakresu content marketingu i prowadzenia kampanii sprzedażowych online. Wiem, iż kupują Państwo treści po to, by zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Zapewniam, iż zrobię wszystko, by Państwu w tym pomóc.

  Jako wydawnictwo, agencja copywritingowa i biuro tłumaczeń jesteśmy w stanie dostarczyć tekst bardzo wysokiej jakości napisany w języku polskim, a także w językach obcych. Zajmujemy się także tłumaczeniami. W celu zakupu tekstu w językach obcych lub zakupu tłumaczenia prosimy zajrzeć na pozostałe nasze aukcje.

  Za zakup naszych aukcji WYSTAWIAMY FAKTURY. Prosimy o podanie danych do faktury w treści wiadomości.

  Zapraszam do kontaktu na przykład poprzez:

  - mail: wymownia@gmail.com

  - Facebook: Wymownia Barbara Celińska

  - stronę: www.wymownia.pl

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()