18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Aleksander Stankiewicz

Strzelce Krajeńskie

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksander Stankiewicz
Aleksander Stankiewicz
Telefon:
661XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jako copywriter i tłumacz, oferuję usługi pisania tekstów reklamowych, opisów produktów, treści na strony internetowe oraz tłumaczeń z języka polskiego na angielski i odwrotnie.

Jestem specjalistą w dziedzinie copywritingu, posiadającym doświadczenie w tworzeniu skutecznych i angażujących tekstów reklamowych, które przyciągają uwagę i przekonują do zakupu. Posiadam również dużą wiedzę na temat marketingu i reklamy, co pozwala mi na tworzenie tekstów, które spełniają cele biznesowe i są zgodne z strategią marki.

Jako tłumacz, zapewniam precyzyjne i profesjonalne tłumaczenie dokumentów, treści na strony internetowe oraz innych tekstów, zachowując ich pierwotną formę i treść. Posiadam bogate doświadczenie w tłumaczeniu różnorodnych tekstów, w tym tekstów technicznych, prawnych i biznesowych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego copywritera lub tłumacza, zapraszam do kontaktu pod moim adresem e-mail: lemonovskyy@gmail.com . Jestem do dyspozycji i chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich projektów.

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()