Anna Kurdziel

Dębica

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Anna Kurdziel
Anna Kurdziel
Telefon:
691XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sobieskiego, 8
39-200

Dębica

Podgląd

Moją pasją jest pisanie. Od 12 lat prowadzę blog. Najpierw było to miejsce o tematyce parentingowej, a od jakiegoś czasu dołączyły tematy związane z ogrodnictwem.

Chętnie podejmę się tworzenia tekstów na blogi, strony internetowe, social media. Dobrze czuję się w tematach związanych z dziećmi, ogrodnictwem, szeroko pojętym lifestylem, a także w dość ścisłej dziedzinie jaką jest transport i spedycja.

Słowa kluczowe: Copywriter, copywriting, redagowanie artykułów, artykuły redagowanie, teksty specjalistyczne, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Teksty/artykuły SEO - Kocyki dla niemowląt

  Dzień dobry. Mam doświadczenie w zakresie pisania artykułów pod SEO. Proponuję 15 zł za 1000 zzs. Proponuję teksty o długości 3000 zzs Koszt całości to 4500 zł brutto. Czas wykonania całego zlecenia 2 miesiące. Wystawiam FV VAT.

  4500 zł
  za całość
 • Pisanie tekstów na stronę i bloga

  Dzień dobry Jestem zainteresowana współpracą. Mam spore doświadczenie jeśli chodzi o branżę meblarską. Współpracowałam ze sklepem internetowym sprzedającym sofy, a także z firmą produkująca meble na wymiar. Oczywiście moje doświadczenie jest o wiele większe, ale w zgłoszeniu opisałam jedynie zrealizowane zlecenia dla branż pokrewnych. Chętnie podejmę współpracę w zakresie tworzenia treści na stronę i na bloga.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę budowę listy adresów email i nr telefonów

  Dzień dobry Jestem zainteresowana współpracą. Wystawiam FV VAT

  0,20 zł
  za sztuka
 • Zlecę stworzenie bazy danych firm.

  Dzień dobry. Chętnie dowiem się czegoś więcej z ilu informacji ma się składać dany rekord. Mam doświadczenie w tworzeniu baz danych. Pracuję szybko i dokładnie. W chwili obecnej mogę zaproponować 11 gr za każdą dodatkową informację w rekordzie. Czyli jeśli baza ma się składać z nazwy firmy, adresu, nr telefonu i adresu e-mail, będzie to 44 gr za jeden rekord. *Wystawiam FV VAT

  Do negocjacji