Web Mobile App Developers - Appjet

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
appjet
appjet
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektujemy i rozwijamy aplikacje mobilne i webowe, strony, serwisy i portale internetowe.

Słowa kluczowe: Programowanie, specjaliści programowanie, usługi programistyczne, programiści, programista,
Realizacje
WWW (6)
Pracownicy
 • Dawid Pastor
  Dawid Pastor

  Ekspert w identyfikacji i wyznaczaniu celów. Skuteczny w analizie sprzedaży i prognozowaniu trendów rynkowych. Projektuje i wdraża strategie marketingowe. Doświadczenie i nastawienie na wyniki pozwala mu efektywnie kierować zespołem.

 • Adam Krosny
  Adam Krosny

  Developer, architekt, lider. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem architektury skalowalnych aplikacji zdarzeniowych pracujących w czasie rzeczywistym, wymagających wysokiej dostępności. Na co dzień pracuje z wykorzystaniem metodyk “agile”. Ponadto tworzy zespoły i nimi zarządza, pomaga się im rozwijać.

 • Sylwester Błaszczyk
  Sylwester Błaszczyk

  Zdyscyplinowany i odpowiedzialny project manager, dzięki któremu praca w zespole staje się uporządkowana, przejrzysta i przyjemna. Stoi na straży ustaleń, dba o dobrą i harmonijną atmosferę współpracy. Wspiera rozwój osób, z którymi pracuje.

 • Sara Pietrzyńska
  Sara Pietrzyńska

  Projektantka graficzna, której doświadczenie obejmuje nie tylko projektowanie stron www i aplikacji, ale również działania marketingowe. Kreatywna i elastyczna, dobrze rozumie potrzeby użytkowników. Potrafi krytycznie patrzeć na rozwiązania i wybierać te najlepsze.

 • Krystian Juraszek
  Krystian Juraszek

  Programista z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu aplikacji i stron internetowych. Regularnie śledzi światowe trendy i nie waha się testować nowych rozwiązań. Myśli nieszablonowo. Rzetelnie planuje prace swoje i podległych my zespołów oraz dba, by zadania były dowiezione na czas.

Dyplomy i certyfikaty
 • Jesteśmy partnerem Amazon Web Services

  To najnowsze wyróżnienie od AWS odzwierciedla naszą zdolność do przestrzegania najlepszych praktyk w zakresie usług chmurowych AWS i dowodzi naszego sukcesu w dostarczaniu tych usług naszym klientom.

Sprzęt i wyposażenie
 • Adobe XD Adobe
  Adobe XD Adobe

  tworzenie interaktywnych prototypów aplikacji mobilnych oraz stron internetowych.

 • Figma Adobe
  Figma Adobe

  Edytor grafiki wektorowej.

 • Photoshop Adobe
  Photoshop Adobe

  Tworzenie i obróbka grafiki.

 • Illustrator Adobe
  Illustrator Adobe

  Tworzenie i edycja grafiki wektorowej.

 • Biuro Appjet
  Biuro Appjet

  Posiadamy kompleksowo wyposażone biuro obejmujące 2 piętra Business Center K1 w Rybniku.

Osiągnięcia
 • treneiro.me - aplikacja mobilna i webowa dla trenerów personalnych (styczeń 2020)

  Stworzyliśmy platformę, która umożliwia trenerom skalowanie działalności, pozyskiwanie nowych klientów, a także korzystanie z wszelkich potrzebnych informacji w pracy z obecnymi klientami.

  treneiro.me to aplikacja stworzona z myślą o trenerach personalnych i ich klientach. Umożliwia trenerowi rozwinięcie relacji z podopiecznymi poprzez tworzenie indywidualnych planów treningowych, bazy ćwiczeń i produktów, a także analizowanie postępów.

 • optifire - aplikacja do planowania i optymalizacji tras dostawczych (marzec 2020)

  Stworzyliśmy aplikację, która planuje optymalną trasę już w 5 minut! Uwzględnia przy tym wszystkie parametry: rodzaj i wielkość ładunku, przedziały czasowe, pojemność pojazdu, lokalizację punktów, a także godziny pracy kierowcy. Planer tras zmniejsza średnią długość trasy o 28%, obniżając koszt transportu. Co więcej, zwiększa wydajność personelu logistycznego, umożliwiając mu organizację i usprawnienie codziennych procesów planistycznych.

 • inoqo - aplikacja, która skanując paragony odczytuje dane na temat śladu węglowego (grudzień 2020)

  inoqo to start-up, który dostarcza konsumentom poparte naukowo dane na temat wpływu produktów spożywczych na środowisko, społeczeństwo i bioróżnorodność, aby wpływać na codzienne wybory zakupowe. To projekt, który pomaga podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje zakupowe.

 • FoxGo - aplikacja, która szybko i dokładnie obliczy koszt trasy ciężarówki, w tym wszystkie opłaty. (czerwiec 2020)

  Stworzyliśmy aplikację, która ma za zadanie pomagać spedytorom określić koszty trasy wynikające z opłat drogowych na trasie zależne od typu pojazdu jaki wyślą. Dodatkowo aplikacja oblicza, ile dana trasa trwa (odległość i czas).

 • Kipinä - platforma dla szkół (styczeń 2021)

  Kipinä to międzynarodowa platforma komunikacji między szkołą, nauczycielami i rodzicami. To także system, który pomaga nadzorować postępy dziecka.

Aktualności
 • Design i development (wrzesień 2021)

  appjet pomoże ci zmienić pomysł w gotowy produkt, a także przeskalować swoją firmę. Niezależnie, czy potrzebujesz kogoś do realizacji MVP, UX/UI, czy innych usług, nasz zespół programistów pomoże ci stworzyć wymarzoną aplikację.

Warunki współpracy
 • Każda podróż związana z rozwojem nowego produktu zaczyna się od pomysłu. Dlatego uważnie słuchamy naszych klientów. Rozmawiamy z nimi. Myślimy razem. Naszym celem jest minimalizacja ryzyka klienta i utorowanie mu drogi do sukcesu dzięki użyciu nowoczesnej technologii.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Modernizacja strony - pracaprodukcja.pl

  Dzień dobry, z przyjemnością poznamy więcej szczegółów dotyczących tego projektu. appjet.io to zespół deweloperów, grafików i project managerów, którzy realizują aplikacje webowe, mobilne czy strony internetowe z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii. Jesteśmy częścią fireup.pro - softwarehousu, który zatrudnia ponad 80 programistów i realizuje projekty głównie dla klientów z zachodniej Europy w modelu body leasingu. Pozdrawiam Patrycja Kontakt telefoniczny: 790 500 686 lub mail: patrycja@appjet.io

  Do negocjacji