18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Auto - Dom Naprawy blacharsko - lakiernicze

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Auto - Dom Naprawy blacharsko - lakiernicze
Auto - Dom Naprawy blacharsko - lakiernicze
Telefon:
618XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Nasza firma działa na rynku od 1982 roku. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych. Naszym celem jest zadowolony klient. Posiadamy ekipę wykwalifikowanych fachowców, którzy dbają o rozwój technologiczny dostosowując się do nowoczesnych standardów w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa samochodowego.
W serwisie gwarantujemy fachową pomoc blacharza i lakiernika. Zapewniamy również naprawy mechaniczne samochodów. Obsługa naszego warsztatu zadba o to, aby serwis blacharsko-lakierniczy był przeprowadzony na jak najwyższym poziomie. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Zapewniamy auto zastępcze na czas naprawy samochodu. Dodatkowo współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, tak aby Państwa odciążyć od załatwiania wszelkich spraw związanych ze szkodą samochodu. Jako lider napraw blacharsko – lakierniczych w Poznaniu zapewniamy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość świadczonych usług i terminowość wykonanych prac.

W naszym serwisie oferujemy sprawne naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą. Zapraszamy.

Słowa kluczowe: Naprawa, serwis, serwisy, serwisanci,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()