Awbel - Awbel Patryk Królikowski

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Awbel Patryk Królikowski
Awbel Patryk Królikowski
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i dolnego śląska. Specjalizujemy się w pracach remontowo-wykończeniowych, oraz oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych.
Oferowane przez naszą Firmę usługi są wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą odpowiednie wykształcenie i doświadczenie z wielu realizacji projektowo – remontowych. Realizujemy zlecenia od osób prywatnych a także firm i innych instytucji.

Przeprowadzamy prace z wykorzystaniem własnych materiałów lub, materiałów wybranych i powierzonych nam przez klienta. Oferujemy doradztwo w wyborze materiałów budowlanych, oraz wyposażenia. Ponadto służymy pomocą pomocą przy zakupie i transporcie.

Ceny naszych usług są atrakcyjne i konkurencyjne, przy zachowaniu najwyższej jakości i staranności wykonania usług. Wszystkim naszym klientom dajemy gwarancje na nasze usługi i bez problemów realizujemy jakiekolwiek zmiany, poprawki czy reklamacje.

Jesteśmy otwarci na współprace z klientami realizując i spełniając ich wizje, pomysły oraz marzenia.

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania oferowanych prac i usług.

Słowa kluczowe: Projektowanie Oświetlenia DIALUX, Projektowanie wnętrz , Dobór mebli , Wykończenia mieszkań , Remonty , Budowa ,Malowanie ,Tapetowanie , Panele , Elektryka , Hydraulika
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()