Partner w biznesie - BDK Consulting Sp. z o.o.

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BDK Consulting Sp. z o.o.
BDK Consulting Sp. z o.o.
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie, oferującym outsourcing księgowy oraz outsourcing kadrowo-płacowy. Łączymy doświadczenie i wiedzę ekspercką, ze świeżym i aktualnym podejściem do realiów biznesowych w co raz bardziej dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym i prawny.
Oferujemy kompleksową obsługę  księgową firm i spółek z dowolnej branży, niezależnie od skali, charakteru, formy organizacyjnej i prawnej Państwa firm.
Obsługujemy zarówno Spółki Akcyjne, Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak również Spółki Jawne, Cywilne oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Prowadzimy księgowość zarówno podmiotom zobowiązanym do prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również prowadzących „Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów", a także rozliczającym w formie ryczałtu ewidencjonowanego.
Obsługa księgowa prowadzona przez "BDK Consulting" Sp. z o.o. obejmuje również pełną sprawozdawczość finansową spółek (e-sprawozdania finansowe) oraz raportowanie i sprawozdawczość zarządczą na potrzeby Właścicieli, Zarządów i Rad Nadzorczych.
W ramach oferty biura rachunkowego "BDK Consulting" Sp. z o.o., jako uzupełnienie outsourcing księgowego świadczymy również usługi outsourcingu kadrowo-płacowego, począwszy od przygotowania odpowiednich dokumentów, umów i bieżącą obsługę kadrową, poprzez naliczanie wynagrodzeń, aż po rozliczenie list płac, ustalenie podatków z tytułu wynagrodzeń oraz należnych zobowiązań z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
Współpracujemy ze specjalistami z zakresu księgowości, rachunkowości, ekspertami z zakresu prawa, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami.
Możemy zagwarantować osobisty odbiór dokumentów bezpośrednio z siedziby Klienta.

Słowa kluczowe: Prowadzenie ksiąg rachunkowych, sprawozdania finansowe, e-sprawozdania finansowe, raportowanie zarządcze na potrzeby Właścicieli, Zarządów, Rad Nadzorczych. Prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przych
Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Comarch ERP Opt!ma Comarch S.A.
  Comarch ERP Opt!ma Comarch S.A.

  Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy w celu ustalenia terminu oraz miejsca spotkania z naszym specjalistą. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych. Prosimy o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności.

Zakres działania
 • Księgowi, księgowość, biura księgowe

  Prowadzenie ksiąg, internetowe biuro rachunkowe, , biuro rachunkowe, usługi księgowe, biuro księgowe, księgowość online

 • Księgowość, kadry

  Biura rachunkowe, kadry i płace, księgowość, usługi księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowo płacowe, biuro księgowe

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()