Zróbmy razem coś ekstra! - Bendar Multimedia

(1)

Słupsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bendar Multimedia
Bendar Multimedia
Telefon:
884XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Bendar Multimedia to Agencja Interaktywna zajmująca się nowymi i tradycyjnymi technologiami w reklamie, marketingu i promocji.
Tworzymy reklamy i projekty dostosowane do wymagań naszych klientów oraz rynku.
U nas znajdziecie usługi profesjonalnych grafików, fotografów i programistów.

Zajmujemy się między innymi:
Grafiką i Reklamą
Fotografią
Animacją
Filmem i Postprodukcją
Reklamą internetową
Stronami www

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia naszej strony: www.bendar.eu

Słowa kluczowe: Grafika, reklama, multimedia, filmowanie, fotografia, animacja, naklejki, pieczątki, druk, strony internetowe, sklepy internetowe, programista, aplikacje web
Realizacje
Zdjęcia i grafika (8)
 • Ulotka DL dla firmy Eco-Blaster Wykonaliśmy projekt oraz druk ulotki dla firmy zajmującej się czyszczeniem ciśnieniowym. W ramach współpracy przygotowaliśmy pełen pakiet - stronę www, ulotki, wizytówki oraz pieczątkę firmową.
 • Ulotka DL dla Kawodajni Słupskiej Ulotka DL dla kawiarni w Słupsku. Realizacja oraz druk ulotki z wykorzystaniem zdjęć klienta.
 • Grafika promocyjna 3D
  Grafika promocyjna 3D Cena Do 500 zł
  Grafika promocyjna dla firmy Nogen. W ramach projektu opracowane zostały modele 3D mieszkań. Jest to część większego projektu dla producenta grzejników elektrycznych.
 • Naklejka na AquaBike
  Naklejka na AquaBike Cena Do 100 zł
  Projekt serii naklejek na sprzęt do ćwiczeń w basenie.
 • Papier firmowy Papier firmowy - część dłuższej współpracy.
Video i animacje (2)
 • Animacja 3D holenderskiego systemu okien otwieranych w różnych kierunkach.
 • Animacja Puszki Cena Do 300 zł
  Animacja metalowego opakowania na stronę www. Finalnie wypuszczona w HTML5 bez tła na potrzeby strony internetowej. Projekt przygotowany na podstawie zdjęć klienta.
WWW (5)
 • Ico_small_web
  http://eco-blaster.pl/ Cena Do 2000 zł
  Dla firmy Eco-blaster wykonaliśmy: projekt logotypu; projekt strony internetowej; responsywna strona postawiona na systemie CMS; dodanie animacji elementów na stronie; formularz kontaktowy; mapka dojazdu z punktorem;
 • Ico_small_web Realizacja strony WWW dla działalności agroturystycznej: projekt loga; graficzny projekt strony; strona zaprojektowana według osobistego pomysłu klienta; indywidualna animacja menu; mapka dojazdu z punktorem; powiązanie z serwisem społecznościowym Facebook; zaprojektowanie przeglądania strony w stylu "paralaks"; sesja zdjęciowa; nagrania wideo na potrzeby strony i reklamy; zamieszczenie nagranych materiałów dźwiękowych oraz wideo; przystosowanie materiału wideo jako tło dla podstrony;
 • Ico_small_web Strona na podstawie projektu strony głównej.
 • Ico_small_web
  http://golocalife.com/ Cena Do 4000 zł
  Portal z rezerwacją mieszkań dla studentów na wymianie Erasmus. W ramach projektu wykonaliśmy logo, wizytówki oraz przygotowaliśmy wielojęzykowy portal z systemem rezerwacji i wyszukiwarką mieszkań.
 • Ico_small_web Strona internetowa dla firmy TEMIROL: graficzny projekt strony; strona postawiona na systemie zarządzania treścią - Joomla; szablon przystosowany pod Joomla; mapka dojazdu z punktorem; indywidualny slider; sesja fotograficzna na terenie zakładu; nagrania wideo na terenie zakładu; odświeżenie loga; przygotowanie materiałów wideo; zamieszczenie materiałów fotograficznych oraz wideo na stronie; indywidualna animacja loga na stronie; indywidualna animacja menu; przekierowanie do sklepu; podpięcie katalogu w formacie pdf do bezpośredniego odczytu;
Pracownicy
 • Patryk Cieślak
  Patryk Cieślak

  Odpowiedzialny prawie za wszystko. :) Główna specjalizacja to web design, postprodukcja i motion design.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Google
  Certyfikat Google (październik 2018)

  Certyfikat ukończenia kursu "Internetowe Rewolucje" od Google

Sprzęt i wyposażenie
 • Adobe Creative Cloud Adobe
  Adobe Creative Cloud Adobe

  Pracujemy na najnowszym i zawsze aktualnym pakiecie Adobe Creative Cloud. Szeroki pakiet rozwiązań pozwala na obsługę naszych klientów niezależnie od medium i technologii.

Osiągnięcia
 • Zwycięstwo na rebranding ADBL (październik 2014)

  Wygraliśmy konkurs na zmianę logo firmy ADBL zajmującą się kosmetyką samochodową.

Aktualności
 • Przeniesienie do Słupska (styczeń 2017)

  Od stycznia 2017 roku wraz z przeniesieniem do Słupska rozszerzyliśmy usługi o grawer i produkcję pieczątek oraz breloków reklamowych. Nabyliśmy również nowy sprzęt do fotografii i filmowania. Nie przestajemy się jednak rozwijać :)

Warunki współpracy
 • Oferujemy rabaty dla stałych klientów. Duże projekty zaliczkujemy. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury vat. Współpracujemy z klientami z całego świata.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Nowa nowoczesna strona www

  Dzień dobry, oferujemy nowoczesne strony internetowe mając na uwadze aspekty techniczne, SEO oraz target naszych klientów. Zapraszam do kontaktu w celu wysłania oferty cenowej. Kilka naszych realizacji: https://biznesup.com.pl/ https://groomingherbi.pl/ https://mimidae.pl/

  Do negocjacji
 • Animacja 20 sekundowa

  Dzień dobry, specjalizujemy się w przygotowywaniu animacji do różnego rodzaju przeznaczenia. Koszt zależny jest od techniki wykonania i pola wykorzystania. Zapraszam na naszą stronę www: https://www.bendar.eu/oferta-dla-firm/animacja/ oraz współpracy. Poniżej kilka przykładowych projektów: https://www.youtube.com/watch?v=6nx2UBvUcoc https://drive.google.com/file/d/0B-4aLjA2C5sIR3V0V2tLY1Q3Rmc/view?usp=share_link&resourcekey=0-mN_vc-1kuoOnYdzM_F3p5g https://drive.google.com/file/d/16e9Znb4jvn4lxoKlsp5fXuXsltpHq-AM/view?usp=share_link https://drive.google.com/file/d/0B-4aLjA2C5sIQVpYYVRpR2l1Z2s/view?usp=share_link&resourcekey=0-Ka0FOp85mSlcZ8-rtBFrPQ

  Do negocjacji
 • Konfiguracja strony www z gotowego szablonu

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji. Mamy doświadczenie z wp od strony konfiguracyjnej oraz deweloperskiej. Więcej o nas na www.bendar.eu. Zapraszam do kontaktu oraz współpracy.

  2000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie interaktywnego obrazu

  Dzień dobry. Specjalizujemy się w różnego rodzaju multimediach. Zapraszam do kontaktu przez email patryk@bendar.eu oraz opisania szczegółów. Więcej o nas na www.bendar.eu

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dbałość o szczegóły:
dyspozycyjność:
elastyczność wobec oczekiwań:
jakość wykorzystywanych metod i narzędzi:
krótkie terminy realizacji:
profesjonalizm obsługi:

Komentarz:

Zamówiliśmy spot reklamowy z lektorem, animacjami i jestem bardzo zadowolony z efektu. Spot wyszedł naprawdę profesjonalnie: grafika, animacje, montaż niczym nie odbiegają od dobrych spotów telewizyjnych. Kontakt z Panią Kasią super, duża wiedza i umiejętności oraz co najważniejsze zaangażowanie. Szczerze polecam!