Strop w jeden dzień. - Betbau Sp. z o.o.

Niepołomice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Betbau Sp. z o.o.
Betbau Sp. z o.o.
Telefon:
731XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Betbau Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym w zakresie prefabrykacji Zespolonego Stropu Gęstożebrowego. Głównym celem firmy jest dążenie do pełnego zadowolenia klienta, dlatego też spółka oferuje możliwość produkcji stropów pod indywidualny projekt budowlany, zapewniając prefabrykację stropów w naszym zakładzie produkcyjnym w Niepołomicach, a na życzenie klienta jego montaż bezpośrednio na budowie.
Takie innowacyjne podejście do realizacji zadań budowlanych wpływa pozytywnie na ogólny bilans kosztów związanych z wykonywaniem stropów „na gotowo”.
Spółka nastawiona jest na rozwój rynku krajowego, w szczególności województw południowych  i eksportu na Słowację.
Stale doskonalimy infrastrukturę przedsiębiorstwa i zasoby ludzkie, gwarantując fachowe i rzetelne wywiązywanie się z postanowionych zadań. Stawiamy na terminowe realizacje zamówień i gwarantujemy wysoki poziom usług , aby efekty naszej pracy były zgodne z oczekiwaniami i założeniami projektu.
Dbając o klienta jednocześnie dbamy o renomę naszej firmy wykonując swoją pracę w oparciu o innowacyjne rozwiązania.
Obecnie jednym z najlepszych rozwiązaniem dostępnym na rynku jest żelbetowy strop w formie paneli będący w pełni zbrojonym szalunkiem traconym pod strop monolityczny. Jego główną zaletą jest połączenie najlepszych cech systemów stosowanych obecnie, znacząco obniżając koszty jego wykonania oraz upraszczając montaż. Wśród głównych zalet tego nowoczesnego systemu można wymienić między innymi niski koszt, skrócony czas i uproszczenie montażu, wysokie parametry nośności oraz wysoki współczynnik izolacji akustycznej.
Nasz strop charakteryzuje się standardową szerokością 120cm, a także wysokością od 15 do 26 centymetrów. Płyty żelbetowe są lekkie, co ułatwia ich montaż, a także i transport. Żelbetowa płyta jest wzmocniona zbrojeniem za pomocą centralnego zatopienia 2 kratownic połączonej z siatką stalową. Ponadto, na jego górnej powierzchni znajduje się warstwa sczepna, która zapewnia lepsze połączenie nadbetonu z panelem i zapobiega ślizganiu pomiędzy warstwami betonu. Po zalaniu (ułożeniu) nadbetonem tworzy sztywną tarczę jak w stropie monolitycznym. Dlatego warto zastąpić strop  TERIVA a także typowy monolityczny naszym stropem panelowym.
Wykonujemy projekty wykonawcze w cenie stropu.

Słowa kluczowe: Prace betoniarskie, prace zbrojeniarskie, usługi betoniarskie, beton cennik, zbrojenia budowlane, betonowanie, zbrojenia
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Nasz strop Strop panelowy RAPID, stosowany jako szalunek tracony w pełni zbrojony pod strop monolityczny. Umożliwia wykonanie 4-ro osobowej ekipie strop o powierzchni 100 m2 na gotowo w jeden dzień.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()