Rachunkowość i podatki - Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.
Telefon:
517XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Rachunkowe Ingenium - usługi księgowe w Poznaniu.

Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym przez Centrum Informacji Księgowej oraz członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości małych firm z sektora handlu i usług. Nasze biuro rachunkowe działa całkowicie online, dzięki czemu oszczędzamy Państwa czas i możemy zaproponować znacznie niższe ceny, przy jednocześnie szerszym zakresie świadczonych usług. Oprócz księgowości prowadzimy również kadry i płace pracowników.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które:
- zatrudniają mniej niż 20 pracowników,
- generują mniej niż 10 mln zł przychodu rocznie.

W zależności od rodzaju działalności oferujemy prowadzenie księgowości firmy w formie:
- Ryczałtu od przychodów - już od 70 złotych netto,
- Księgi Przychodów i Rozchodów - już od 90 złotych netto,
- Ksiąg rachunkowych - już od 300 złotych netto.

Cena podstawowa jest zależna od ilości dokumentów i zapisów księgowych w miesiącu, a w ramach tej ceny oferujemy wśród najważniejszych m.in.:
- prowadzenie rejestrów VAT i innych ewidencji podatkowych,
- sporządzanie obowiązkowych deklaracji PIT/CIT, VAT, ZUS i JPK,
- udostępnienie programu online do wystawiania faktur,
- darmowy odbiór dokumentów na terenie Poznania,
- prowadzenie ewidencji ŚT, WNiP, i wyposażenia,
- przechowywanie dokumentacji księgowej w formie elektronicznej,
- pełny wgląd do dokumentów i księgowości własnej firmy 24/7.

Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej za prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, a także za prowadzenie kadr i płac pracowników.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na naszej stronie internetowej br-ingenium.pl, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Księgowość, kadry i płace, biura rachunkowe, usługi księgowe, biuro księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowo płacowe
Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Program księgowy - Systim Intranet System Systim
  Program księgowy - Systim Intranet System Systim

  Dzięki programowi księgowemu online udostępniamy Państwu wgląd w księgowość i finanse firmy 24/7. Wysoki stopień automatyzacji tego programu pozwala nam zaoszczędzać czas i tym samym oferować znacznie niższe ceny.

Warunki współpracy
 • Założeniem Biura Rachunkowego Ingenium w Poznaniu jest możliwość świadczenia usług księgowych i wymiany informacji z Klientem całkowicie online. W tym celu udostępniamy możliwość przesyłania wszelkich dokumentów drogą elektroniczną. Klient ma również stały 24/7 wgląd do informacji finansowych swojej firmy jak np. wysokość kosztów/przychodów w danym miesiącu, wygenerowane zyski, podatki i składki do zapłaty itd. Udostępniamy również program online do wystawiania faktur.

  W ramach współpracy oferujemy bardzo szeroki zakres usług w cenie podstawowej, gwarantujemy również posiadanie ubezpieczenia OC przez cały okres trwania umowy. Przed rozpoczęciem świadczenia usług księgowych omawiamy z Klientem rodzaj działalności w celu dostosowania prowadzonej księgowości do charakteru firmy. Informujemy o potrzebie przekazania nam konkretnych danych firmowych, które pozwolą nam na prawidłowe świadczenie usług (nr rachunków bankowych, dane kontaktowe, liczba pracowników, ewentualne umowy spółki itd).

  Zachęcamy do przesyłania dokumentów księgowych na bieżąco drogą elektroniczną, jesteśmy również w stanie odebrać je bez dodatkowych kosztów. Dokumenty powinny być przesłane do 10 dnia kolejnego miesiąca, najlepiej opisane, jeżeli dotyczą nietypowych transakcji. Faktura za usługi księgowe wystawiana jest ostatniego dnia miesiąca z terminem zapłaty 7 dni. Cena podstawowa jest elastyczna i uzależniona od ilości przerobionych dokumentów lub dokonanych zapisów księgowych w danym miesiącu. Dla nowo powstałych firm oferujemy 20% rabatu przez pierwsze 3 miesiące. Podobny rabat przyznajemy również za polecenie usług naszego biura rachunkowego.

  Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o negocjowanie i ustalanie warunków współpracy, gdyż każda firma działa inaczej i posiada inne potrzeby, dlatego w razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()