Nam nic nie umknie - Biuro Usług Rachunkowych A-Ż Sp. z oo.

(1)

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Usług Rachunkowych A-Ż Sp. z oo.
Biuro Usług Rachunkowych A-Ż Sp. z oo.
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Usługi księgowe, doradztwo podatkowe. Bieżąca obsługa księgowa, zus, PFRON, zatrudnianie cudzoziemców, sporządzanie dokumentacji cen transferowych.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Pracownicy
 • Anna Żugaj
  Anna Żugaj

  Biegły Rewident,. Od 10 lat jako główny księgowy spółek kapitałowych (handlowe, produkcyjne, budowlano - montażowe, usługowe).

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Ministra Finansów 13351

  Wykaz osób posiadających certyfikat księgowy http://www.mf.gov.pl/c/document_library/get_file?uuid=efd21e90-8438-4546-af70-bea18be81869&groupId=764034

Sprzęt i wyposażenie
 • Mała Księgowość Rzeczpospolitej Rzeczpospolita
  Mała Księgowość Rzeczpospolitej Rzeczpospolita

  Program realizuje wszystkie operacje księgowe w zakresie prowadzenia KPiR.

Warunki współpracy
 • Współpraca

  Etapy współpracy z naszym biurem rachunkowym:

  Spotkanie w siedzibie biura.
  Spotkanie w naszym biurze rozpoczyna współpracę z nami. Jego celem jest konkretne rozpoznanie Państwa potrzeb i w efekcie stworzenie indywidualnej oferty na świadczone usługi.

  Podpisanie umowy.
  Po podjęciu decyzji o współpracy następuje podpisanie umowy pomiędzy klientem a naszym biurem rachunkowym.

  Stała miesięczna obsługa księgowo-kadrowa.
  Pod uzyskaniu danych od Państwa firmy nasi pracownicy sporządzają lisy płac, deklaracje ZUS oraz inne niezbędne dokumenty i przekazują je Państwu e-mailowo, w siedzibie biura rachunkowego lub na Państwa życzenie informacje przekazywane są telefonicznie.

  Dostarczanie dokumentów.
  Do dnia 7-go następnego miesiąca klient dostarcza do naszego biura komplet dokumentów za poprzedni miesiąc, które niezbędne są do sporządzenia wymaganych przepisami ewidencji oraz deklaracji podatkowych. Dokumenty mogą być również odebrane przez naszego pracownika z siedziby Państwa firmy.

  Elektroniczna wymiana danych.
  Istnieje możliwość dostosowania elektronicznej wymiany danych w zakresie importu dokumentów z Państwa systemów informatycznych do naszego programu F/K jak również przesyłanie skanów dokumentów księgowych.

  Deklaracje podatkowe.
  Nasze biuro rachunkowe sporządza wszystkie deklaracje podatkowe i dostarcza je do właściwych Urzędów Skarbowych. Istnieje także możliwość przygotowania druków przelewów bankowych na podatki i składki ZUS.

  Informacja o wynikach finansowych.
  Po weryfikacji i wprowadzeniu otrzymanego kompletu dokumentów księgowych informujemy Państwa telefonicznie, e-mailowo lub osobiście o wyniku finansowym i wysokości podatków.

  Kontrole Urzędu Skarbowego i ZUS
  W razie ewentualnych kontroli pracownicy naszego biura rachunkowego reprezentują Państwa przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

  Archiwizacja dokumentów.
  Dokumenty po zaksięgowaniu mogą być Państwu oddane lub mogą pozostać do zamknięcia roku podatkowego w siedzibie naszego biura rachunkowego w zależności od Państwa oczekiwań.

  Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo, a w cenie usługi nasz Klient ma zagwarantowaną wszelką pomoc oraz konsultacje podatkowe.

  Jesteśmy do dyspozycji naszego Klienta przez 7 dni w tygodniu i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz Klient może skontaktować się z nami praktycznie o każdej porze dnia.

  Usługi wykonywane są w siedzibie Biura lub w zależności od potrzeb w siedzibie lub innym miejscu wskazanym przez Spółkę.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2018.03.20
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
bezbłędne wykonanie zlecenia:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
indywidualne podejście do klienta:
przyjazna, sympatyczna obsługa:
udzielanie praktycznych porad:
znajomość aktualnych przepisów:

Komentarz:

Polecam współpracę z Panią Anną, wszystko zostało wykonane zgodnie z Naszymi oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt. Wszystko na plus.