May the future be with U - Centrum Klim

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Centrum Klim
Centrum Klim
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

O nas

Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz instalacją urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu urządzeń zawierających gazy freonowe F-GAZ oraz ich podłączenia do sieci elektrycznej SEP G1 oraz G2.

Uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach, dzięki czemu posiadamy autoryzacje montażowo-serwisowe m.in. producentów tj. AUX, Bosch, Gree, Hitachi, LG, Mitsubishi, Rotenso, które zapewniają naszym Klientom pewność bezpłatnej naprawy urządzeń w okresie ich gwarancji.

https://www.centrumklim.pl/o-firmie

Nasze certyfikaty i realizacje:
https://www.centrumklim.pl/certyfikaty-i-uprawnienia
https://www.centrumklim.pl/realizacje


Producenci z którymi współpracujemy:
AUX, Bosch, Gree, Hisense, Hitachi, LG, Mitsubishi, Rotenso, VIVAX.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.centrumklim.pl


Centrum Klim

ul. Bukowiecka 92 lok 147A
03-893 Warszawa
NIP: 5342226106

Tel: +48 500231827
e-mail: kontakt@centrumklim.pl

www.centrumklim.pl

Messenger: http://m.me/comfyhomepl/
Facebook: https://www.facebook.com/comfyhomepl

Słowa kluczowe: Klimatyzacja, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, tv przemysłowa, telewizja przemysłowa, monitoring przemysłowy, systemy telewizji przemysłowej, montaż telewizji przemysłowej
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
WWW (1)
 • Ico_small_web Na naszej stronie mogą się Państwo zapoznać z ofertą dostępnych urządzeń. Podane ceny zawierają w sobie podatek VAT w wysokości 23%, w przypadku zakupu urządzenia wraz z usługą montażu istnieje możliwość zastosowania 8% stawki VAT.
Pracownicy
 • Robert Pakuła
  Robert Pakuła

  Absolwent SGH. Posiada certyfikaty f-gaz niezbędne do montażu urządzeń jak również prowadzenia przedsiębiorstw zajmujących się instalacją, konserwacją i serwisowaniem, naprawą oraz likwidacją urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Posiada uprawnienia elektryczne G1 oraz G2 oraz certyfikaty takich producentów jak LG, Rotenso czy Grenton.

Dyplomy i certyfikaty
 • Urząd Dozoru Technicznego

  Urząd Dozoru Technicznego - Certyfikat dla przedsiębiorców

 • Urząd Dozoru Technicznego - Personalny

  Urząd Dozoru Technicznego - Certyfikat personalny

 • Certyfikat LG
  Certyfikat LG (luty 2020)

  Klimatyzacja - Certyfikat instalatorski LG

 • Certyfikat Rotenso
  Certyfikat Rotenso (marzec 2020)

  Klimatyzacja - Certyfikat instalatorski Rotenso

 • Certyfikat Grenton
  Certyfikat Grenton (listopad 2019)

  Inteligentny Dom - Certyfikat instalatorski Grenton

 • Certyfikat BCS
  Certyfikat BCS (marzec 2020)

  Monitoring - Certyfikat instalatorski BCS

 • Uprawnienia Elektryczne G1
  Uprawnienia Elektryczne G1 (grudzień 2019)

  - urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego; - urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV; - urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV; - zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW; - urządzenia elektrotermiczne; - urządzenia do elektrolizy; - sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego; - elektryczna sieć trakcyjna; - elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym; - aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, - sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w powyższych punktach.

 • Uprawnienia Elektryczne G2
  Uprawnienia Elektryczne G2 (grudzień 2019)

  - kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi; - sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW; - turbiny parowe oraz wodne o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi; - przemysłowe urządzenia odbiorcze pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW; - urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, o mocy powyżej 50 kW; - pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy, o mocy powyżej 50 kW; - sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacje sprężonego powietrza i gazów technicznych; - urządzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw, o pojemności składowania odpowiadającej masie ponad 100 Mg; - piece przemysłowe o mocy ponad 50 kW; - aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w powyższych punktach.

Warunki współpracy
 • Realizujemy instalacje na terenie Warszawy i okolic.

  W ramach usług instalacyjnych oferujemy:

  Montaż klimatyzacji;
  Instalacje systemów monitoringu;
  Instalacje automatyki domowej.

  Montaż Klimatyzacji - doradzamy, montujemy i serwisujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach oraz biurach zarówno w lokalach wykończonych jak i w stanie deweloperskim. Posiadamy niezbędne certyfikaty (personalne oraz dla przedsiębiorstw) wymagane do profesjonalnego montażu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła oraz uprawnienia elektryczne niezbędne przy podłączeniu urządzeń do instalacji elektrycznej.

  Instalacje systemów monitoringu - projektujemy, instalujemy, modernizujemy oraz konserwujemy systemy monitoringu przemysłowego CCTV cyfrowego oraz analogowego.

  Instalacje automatyki domowej - doradzamy oraz przeprowadzamy instalacje w zakresie automatyki domowej w systemach Grenton oraz cyfrowych systemów domofonowych. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy Grenton.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()