CleanBetter P.P.H.U. Mikołaj Hamrol

Rawicz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
CleanBetter P.P.H.U. Mikołaj Hamrol
CleanBetter P.P.H.U. Mikołaj Hamrol
Telefon:
691XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

CleanBetter to firma która oferuje najwyższej jakości usługi zarówno czyszczenia, jak i grawerowania powierzchni laserem.

Grawerowanie i znakowanie powierzchni laserem które oferujemy jest jedną z najobszerniejszych ofert na rynku. Mamy doświadczenie nie tylko w przemyśle. ale także w pracy z klientem indywidualny. Jesteśmy w stanie znakować stal węglową, nierdzewną, narzędziową, aluminium, mosiądz, żeliwo, brąz czy złoto jak również laminaty, acryl, sklejkę.

Czyszczenie laserowe jest najnowocześniejszą technologią dostępną w tym momencie na rynku. Dzięki płynnym regulacją parametrów i zmiennej ogniskowej naszego lasera, możemy wyczyścić każdą formę wtryskową, usunąć rdze, farbę, wyczyścić spoiny spawalnicze, czy odnowić kamień lub drewno do nowości.

Wykonywane przez nas usługi są zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów.  Stosowana przez nas technologia czyszczenia laserowego umożliwia w sposób bezpieczny dla materiału obrabianego, bezdotykowo usuwać zanieczyszczenia z różnego typu podłoży. Metoda ta pozwala uzyskiwać bardzo dokładne i powtarzalne efekty bez konieczności stosowania odczynników chemicznych, materiałów ściernych, co czyni ją bardzo ekologiczną. Oferujemy usługi czyszczenia laserem u klienta, jak i we własnej siedzibie. Dodatkowo oferowane przez nas laserowe grawerowanie i oznaczanie powierzchni uzupełnia naszą kompleksową ofertę z zakresu technologii laserowych.

Słowa kluczowe: Grawerowanie, znakowanie, grawer, czyszczenie laserem, laserowe czyszczenie, znakowanie, tabliczki znamionowe, tablica adresowa, cięcie sklejki, renowacja, usuwanie powłoki, głębokie grawerowanie,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • Aluminiowa Tabliczka Metka Produktu Samoprzylepna Wizytówka firmy, Tabliczka grawerowana Tabliczka wykonana z anodowanego aluminium o grubości #0.5mm w wykończeniu matowym. Wymiar tabliczki: 50x11mm lub na wymiar, Grawer wykonywany jest za pomocą lasera fibrowego. Całość odporna na warunki zewnętrzne. Mamy możliwość wycięcia każdego kształtu oraz wykonania otworów. Możliwe wykonanie na blachach w innych kolorach. Po dokonaniu zamówienia proszę przesłać projekt z niezbędnymi danymi. Cena zależna od ilości szt. Możliwe rabaty dla większych zamówień. Zdjęcia przedstawiają przykładowe realizację naszych klientów.
 • Znakowanie narzędzi chirurgicznych Personalizacja narzędzi medycznych
 • Tabliczka adresowa - adres na dom Grawer Laserem Tabliczka Adresowa na dom / płot Materiał: przemysłowy laminat grawerski Metoda nadruku: grawer laserem Grubość: 1,6mm Wykończenie: drobna struktura Rozmiar: 25x16,5cm Montaż na taśmę / montaż na kołki Odporna na warunki atmosferyczne Możliwe wykonanie dowolnych wzorów oraz rozmiarów tabliczek, Podczas zakupu (w informacji do sprzedającego) prosimy poinformować o kwestiach: Adres jaki ma znaleźć się na tablicy Wersję montażu (otwory/ taśma)
 • Tabliczka Znamioniowa
  Tabliczka Znamioniowa Cena Do 50 zł
  Tabliczka wykonana z anodowanego aluminium o grubości #0.5mm w wykończeniu matowym. Wycinamy dowolne kształty
 • Tabliczka Adresowa -Litery 3d- TABLICA NUMER DOMU Tabliczka z numerem oraz nazwą ulicy na dom lub płot Produkt najwyższej jakości -wyprodukowano w Polsce Materiał: Szkło akrylowe Metoda nadruku: grawer laserem Grubość: 6mm Wykończenie: matowe mleczne / wysoki połysk Rozmiar: 35x30 cm Montaż przy użyciu dystansów za pomocą kołków, Odporna na warunki atmosferyczne Możliwe wykonanie dowolnych wzorów oraz rozmiarów tabliczek, W skład zestawu wchodzi: Tabliczka adresowa, Dystanse montażowe, Kołki do styropianu FIDO - 4szt. Kołki rozporowe Ø6mm - 4szt. Wkręty montażowe, Oferta bezpośrednio od producenta, Podczas zakupu (w informacji do sprzedającego) prosimy poinformować o kwestiach: Adres jaki ma znaleźć się na tablicy Numer domu jaki ma znaleźć się na tablicy
Sprzęt i wyposażenie
 • Laser czyszczący P-Laser QF 200 W P-Laser
  Laser czyszczący P-Laser QF 200 W P-Laser

  Czyszczenie laserowe jest najnowocześniejszą technologią dostępną w tym momencie na rynku. Dzięki płynnym regulacją parametrów i zmiennej ogniskowej naszego lasera, możemy wyczyścić każdą formę wtryskową, usunąć rdze, farbę, wyczyścić spoiny spawalnicze, czy odnowić kamień lub drewno do nowości.

 • Kimla BlackBird 1020 KIMLA
  Kimla BlackBird 1020 KIMLA

  Ploter frezujący Kimla umożliwia wycinanie w miękkich materiałach. Wykorzystywany do cięcia dowolnych kształtów tablic znamionowych, informacyjnych, pamiątkowych,

 • Ploter laserowy Co2 MINI 40W EPILOG
  Ploter laserowy Co2 MINI 40W EPILOG

  Pole robocze 457 x 305 mm max. grubość 102 mm - cięcie oraz grawerowanie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()