Pracujemy dla Was!!! - CNC-JET - Ciecie wodą - Waterjet

Rzeszów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
CNC-JET - Ciecie wodą - Waterjet
CNC-JET - Ciecie wodą - Waterjet
Telefon:
668XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

CNC-JET jest rozwijającą się firmą ukierunkowaną na zadowolenie klienta. Kluczem do sukcesu jest jakość świadczonych usług. Z tego względu inwestujemy tylko w nowe maszyny uznanych producentów a każde zamówienie traktujemy priorytetowo.

Świadczymy usługi cięcia wodą najnowocześniejszym sprzętem wyposażonym w głowicę pięcioosiową do cięcia w 3D. Sprzęt, na którym pracujemy pozwala na stworzenie nieskończonej ilości wzorów i kształtów z prawie wszystkich rodzajów materiałów.

To najnowocześniejsza i najbardziej precyzyjna, a przy okazji ekologiczna metoda cięcia materiałów.

Technologia cięcia wodą wykorzystuje strugę wody jako nośnik dla ścierniwa, która pod wpływem wysokiego ciśnienia pozwala na przecinanie i obróbkę praktycznie każdego rodzaju materiału. Po przecięciu, jego krawędzie nie wymagają dalszej obróbki, bądź jej wymiar jest znikomy.

TNIEMY:
- stal,
- stal nierdzewna,
- metale kolorowe i ich stopy,
- granit,
- marmur,
- piaskowiec,
- szkło,
- tworzywa sztuczne w tym kompozyty i laminaty,
- ceramika w postaci płytek ceramicznych i gresowych,
- guma,
- płyty drewnopodobne,
- drewno, itp.

POGOTOWIE!!!
Proponujemy Państwu naszą najnowszą usługę, polegającą na awaryjnym cięciu materiałów na urządzeniu WATERJET (więcej na www.cncjet.pl)

https://www.facebook.com/waterjetcncjet/

Słowa kluczowe: Obróbka metali, tokarstwo, grawerowanie, cięcie wodą, frezowanie
Sprzęt i wyposażenie
  • OMAX Maxiem 1530 OMAX
    OMAX Maxiem 1530 OMAX

    MAXIEM 1530 WaterJet - waterjet idealny do cięcia stali. Dla aplikacji wymagających większych powierzchni tnących, z łatwym w użyciu, szybkim i precyzyjnym systemem w bardzo konkurencyjnej cenie. MAXIEM 1530 pozwala ciąć szybciej, co wpływa na zwiększenie produkcji i obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Wszystko to dzięki zastosowaniu sprawdzonej wysokociśnieniowej pompy korbowodowej dostępnej w dwóch wersjach, o mocy 20 hp (50 000 psi) lub 30hp (50 000psi). W skład wyposażenia MAXIEM 1530 wchodzi również oprogramowanie Intelli-MAX ® Basic, które oparte jest na oprogramowaniu Omax zaprojektowanym specjalnie do wykorzystania w środowisku wodnym. MAXIEM 1530 tnie elementy ze wszystkich materiałów, takich jak metal, plastik, szkło, ceramika, oraz kamień. Innowacyjna technologia sprawia, że MAXIEM 1530 jest wysoce funkcjonalny, co pozwala zwiększyć dochody firmy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()