Remonty Kompleksowe - Consulting Sati Sp. z o.o.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
consulting Sati Sp. z o.o.
consulting Sati Sp. z o.o.
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Ksawerów 3
02-656

Warszawa

Podgląd

Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlano mieszkaniowe, wykonujemy adaptacje obiektów mieszkalnych pod klucz. Remontujemy biura, sklepy, mieszkania i domy. Na zlecenie klienta przeprowadzamy adaptacje piwnic, strychów lub obiektów gospodarczych. Wychodząc na przeciw potrzeb zleceniodawców posiadamy własny nadzór budowlany, biuro projektów. Personel posiada stosowne uprawnienia budowlane, wszystkie prace kończą się protokołem odbioru. Posiadamy ubezpieczenie kontraktowo deliktowe ochrony cywilnej, co w obecnych czasach jest dużym atutem dla zleceniodawcy. Działamy na terenie całej Polski, lecz ze względów na zaplecze magazynowe scentralizowani jesteśmy na działaniach w województwie mazowieckim. Posiadamy zaplecze produkcyjne w postaci dwóch stolarni, produkcji okien, oraz stale współpracujemy z wieloma dostawcami. Dla przykładu sprzęt AGD który posiadamy w ofercie pozyskujemy bezpośrednio od producenta będąc w takim przypadku najbardziej konkurencyjnym cenowo. Stolarnia meblowa wyposażona jest w lakiernię, więc zabudowy kuchenne na wymiar mamy w bardzo przystępnych cenach. Produkujemy na zamówienie towary z litego drewna, druga z naszych stolarni mieści się w Sokołowie Podlaskim.
Firma działa na rynku od 2008 roku. Od 2018 roku działa w formie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
nie stawiamy sobie ograniczeń, więc jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego wykonawcy, prosimy o kontakt.

Słowa kluczowe: Kompleksowe remonty, remonty mieszkań, koserwacje,usługi stolarskie, wykończenia wnętrz,remonty sklepów, remonty biur,adaptacje,przebudowy, usługi elektryczne, gazownik, hydraulik warszawa.
Realizacje
Zdjęcia i grafika (20)
Dokumenty i arkusze (8)
WWW (3)
Pracownicy
 • Artur Długosz
  Artur Długosz

  Osoba reprezentująca interesy firmy. Kontroluje koszty, wydatki, wynagrodzenia. Odpowiedzialny za BHP w zakładzie pracy. Posiada uprawnienia BHP, szkoli pracowników. Posiada uprawnienia budowlane - nadzorowanie prac. Uprawnienia elektryczne SEP Uprawnienia Gazowe Uprawnienia Sanitarne, Uprawnienia Hydrauliczne. Doświadczenie oraz szereg szkoleń.

 • Artur m
  Artur m

  Artur zajmuje się narzędziami, W trakcie wykonywanych zleceń bardzo dokładnie wie gdzie, czyli w jakiej skrzynce są potrzebne narzędzia. Pilnuje ładu w gratach, tak żeby elektryk, lub hydraulik dostał potrzebne narzędzia. Kieruje serwisem sprzątającym, aby po zakończonej pracy był porządek.

 • Michał m
  Michał m

  Michał zajmuje się głównie malowaniem, zaprawkami na ścianach, uzupełnianiem ubytków. Jak się wkręci to z farbą ceramiczną pracuje 12 godzin z bardzo krótkimi przerwami.

 • Maciej T
  Maciej T

  Maciek jako pomocnik dobrze się sprawuje, jak w każdej robocie, potrzebny jest ktoś szybki. Właśnie Maciej pełni funkcję szybkiego Pomocnika. Pomaga we wszystkich wykonywanych przez nasz zespół pracach, przy tym zdobywa doświadczenie i być może za klika lat będzie samodzielnym pracownikiem.

 • Elektryk d
  Elektryk d

  Wykonuje instalacje elektryczne, pomiary techniczne w przedmiocie eksploatacji. Modernizuje instalacje istniejące. Posiada uprawnienia

 • Mariusz S
  Mariusz S

  Mariusz ma super fach w ręku. Wykona każde meble na wymiar. Lakieruje fronty. Pan Mariusz pracuje wyłącznie dla naszej firmy.

 • Hydraulik Jarek
  Hydraulik Jarek

  Pan Jarek posiada 15 letnie doświadczenie w branży hydraulicznej. Wykonuje kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjne oraz gazowe.

 • Przemek M
  Przemek M

  Łazienki wykonane rękami Pana Przemka to poezja i mistrzostwo. Szlifowanie płytek czy otwory pod gniazdka są wykonane perfekcyjnie. Pan Przemek posiada bardzo dużo dodatkowych umiejętności, tynkowanie tradycyjne, czy gipsy nie są mu obce. Bardzo często pracuje w duecie z Panem Rafałem. Jako ekipa dwuosobowa są mistrzami świata w tym co robią.

 • Ekipa częściowo część
  Ekipa częściowo część

  Po prawej dwóch pomocników, mieszają klej glazurnikom, wynoszą gruz itp.

 • Zbyszek w
  Zbyszek w

  Zbyszek zajmuje się produkcją mebli, szafek, biurek itp. z litego drewna. Produkuje trepy itp. Stolarnie ma wyposażoną we wszystkie niezbędne narzędzia.

 • Andzrej Detonator
  Andzrej Detonator

  Andrzej zamiłowania jest ogrodnikiem, ale w firmie zajmuje się wyburzeniami, przekuciami itp.

 • Henryk M
  Henryk M

  Pan Henryk posiada blisko 40 letnie doświadczenie w budowlance. Głównie zajmuje się ciesielstwem i tynkami. Ze względu na wiek nie jest stale obecny na terenie budowy. Wykorzystujemy jego wiedzę i doświadczenie. Prace których nie wykona sam bardzo dokładnie skontroluje. Jeżeli pomocnik nie potrafi, Pan Henio mimo wieku bierze się sam za robotę.

 • Jankes M
  Jankes M

  Nic dodać nic ująć. Jankes wykona każde zlecenie. Tam gdzie nie wejdzie żaden z pracowników Jankes zawsze się dostanie. Tak serio to zajmuje się drobnymi pracami hydraulicznymi.

Dyplomy i certyfikaty
 • Mistrz Budowlany
  Mistrz Budowlany (kwiecień 2019)

  Ukończenie modułowego kursu dla mistrza budowlanego. 1. Szkolenie BHP. Obowiązki pracodawcy, kierownika oraz osób kierujących pracą innych. 2. Organizacja i zarządzanie pracą. Ocenianie jakości i poprawności wykonywanej pracy. 3. Podstawy budownictwa ogólnego. 4. Rodzaje obiektów budowlanych. 5. Maszynoznawstwo. 6. Materiałoznawstwo. 7. Kalkulacja kosztów. 8. Dokumentacja techniczna oraz zasady użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych. 9. Konstrukcje rusztowań budowlano-montazowych z rur stalowych oraz systemowych. 10. Zasadi wymagań bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy. 11. Projektowanie budynków i pomieszczeń 12. Technologia robót wykończeniowych, murarskich, tynkarskich, podłogowych. 13. Technologia montazu ścianek działowych, ścian gipsowych i sufitów podwieszanych. 14. Technologia montażu stolarki okiennej i drzwiaowej. 15. Technologia montażu i demontażu rusztowań.

 • Uprawnienia Praktycznej Nauki Zawodu

  Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Zadaniem kursu było zdobycie uprawnień i wiedzy w celu nabycia uprawnień do praktycznej nauki zawodu. Dotyczy to młodzieży szkolenj, również kształcenia osób dorosłych.

 • Kierownik ogólnobudowlany , nadzór nad brygadami. ODBIORY

  Szkolenie dla kadry kierowniczej potwierdzone certyfikatem. Zakres: 1. Szkolenie BHP. Obowiązki pracodawcy, kierownika oraz osób kierujących pracą innych. 2. Organizacja i zarządzanie pracą. Ocenianie jakości i poprawności wykonanej pracy. 3. Podstawy budownictwa ogólnego. 4. Rodzaje obiektów budowlanych. 5. Maszynoznawstwo. 6. Materiałoznawstwo 7. Kalkulacja kosztów 8. Projektowanie budynków i pomieszczeń 9. Technologia robót wykończeniowych, murarskich, tynkarskich, podłogowych. 10. Technologia montażu ścianek działowych, ścian gipsowych i sufitów podwieszanych. 11. Technologia montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

 • Monter instalacji sanitarnej i gazowej Nadzór- kotłownie, hydraulika

  szkolenie z zakresu: 1. szkolenie BHP. Obowiązki pracodawcy, kierownika oraz osób kierujących pracą innych. 2. Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przesyłające, magazynujące, i zużywające paliwa gazowe. 3. Rysunek zawodowy i dokumentacja techniczna. 4. Instalacje wodno-kanalizacyjne. 5. Instalacje i urządzenia gazowe. Instalacje CO. 6. Podłączenia pieców gazowych. Kotłownie.

 • Szkolenia pracowników / metodyka instruktażu bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku pracy

  Zaświadczenie o zdobyciu elementarnej wiedzy o procesie nauczania i uczenia się. Wiedza na temat dydaktyki szczegółowej (metodyki) instruktażu ogólnego stanowiskowego. Zdobycie umiejętności psychologiczno-pedagogicznych w aspekcie kształcenia dorosłych ( wprowadzenie w wybrane zagadnienia z psychologii i andragogiki). Wiedza i umiejętności z zakresu: 1. Posługiwanie się podstawowymi pojęciami dydaktycznymi 2. Merytoryczne i metodyczne przygotowanie do zajęć 3. Planowanie i organizacja pracy dydaktycznej w oparciu o program szkolenia 4. Prowadzenie instruktażu ogólnego i stanowiskowego - zgodnie z wymogami dydaktyki szczegółowej (metodyki)

 • Pracodawca Wykonujący zadania służby BHP

  pracodawca posiadający ukończone szkolenie niezbędne do wykonywania zadań służby bhp może sam wykonywać zadania tej służby, jeżeli: zatrudnia do 10 pracowników albo zatrudnia do 20 pracowników i jest zakwalifikowany do grupy działalności, dla której ustalono nie wyższą niż trzecia kategorię ryzyka w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Specjalista taki musi posiadać wymagane w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy kwalifikacje oraz aktualne przeszkolenie bhp dla służby bezpieczeństwa.

 • praca na wysokości Szkolenie BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

  Wiedza i umiejętności w zakresie: 1. Szkolenia pracowników w zakresie codziennych przeglądów sprzętu chroniącego pracownika przed upadkiem 2. Nabycie wiedzy i umiejętności przeglądów, kontroli ŚOI chroniących przed upadkiem z wysokości przed użyciem i w trakcie pracy 3. Udzielenia pierwszej pomocy osobom narażonym lub poszkodowanym podczas wykonywania pracy na wysokości 4. Realizowania obowiązku nadzoru prac prowadzonych na wysokości jako prac niebezpiecznych dla zdrowia i życia pracowników 5. Organizacja stanowisk pracy na wysokości w dostępie budowlanym i linowym oraz umiejętności odpowiedniego zabezpieczenia pracowników wykonujących pracę na wysokości.

 • Uprawnienia Elektryczne
  Uprawnienia Elektryczne (grudzień 2017)

  dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną obejmujący następujące urządzenia, instalacje i sieci, PRZY KTÓRYCH EKSPLOATACJI JEST WYMAGANE POSIADANIE KWALIFIKACJI urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW urządzenia elektrotermiczne urządzenia do elektrolizy sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego elektryczna sieć trakcyjna elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1 – 9 W zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno

 • Uprawnienia Gazowe
  Uprawnienia Gazowe (grudzień 2017)

  przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe m.in Urządzenia do magazynowania paliw gazowych, Sieci gazowe do 0,5 MP i powyżej Urządzenia i instalacje gazowe Urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu Urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa oraz powyżej 5 kPa Przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW Turbiny gazowe

 • Uprawnienia Dozoru / Elektryczne pomiary, odbiory.

  Świadectwo Kwalifikacyjne potwierdzające spełnienie wymagań kwalifikacyjnych do wykonywania pracy na stanowisku DOZORU w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno pomiarowym dla urządzeń instalacji sieci elektroenergetycznej wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną: - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1kV - urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV - zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50KW - urządzenia elektrotermiczne - sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego - elektryczna sieć trakcyjna - elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym - aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji jak powyżej.

 • Dozór instalacji i sieci gazowych. Pomiary odbiory.

  Dozór w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: Urządzenia, instalacje i sieci gazowe, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwo gazowe. - urządzenia do magazynowania paliw - sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5MPa ( gazociągi i punkty redukcyjne, stacje gazowe) - sieci gazowe przesyłowe o ciśnieniu powyżej 0,5 MPa (gazociągi, stacje gazowe, tłocznie gazu) - urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5kPa - urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu powyżej 5kPa - przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50KW - aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia sterowania do sieci urządzeń i instalacji wymienionych powyżej.

 • Uprawnienia Kierownicze Dozoru Elektrycznego Kierowanie Elektrykami

  Uprawnienia montera instalacji elektro energetycznej dla kadry kierowniczej 1. Urządzenia elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1kV 2. Urządzenia elektroenergetyczne o napięciu o napięciu powyżej 1kV 3. Zespoły prądotwórcze powyżej 50kW 4. Urządzenia, Instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające energię elektryczną 5. Rysunek zawodowy i dokumentacja techniczna 6. Instalacje elektro-termiczne 7. Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciw wybuchowym 8. Aparatura kontrolno-pomiarowa 9. Obsługa, konserwacjia oraz montaż instalacji elektroenergetycznej 10. Zasady budowy, działania oraz warunków technicznych obsługi urządzeń instalacji i sieci 11. Zasady eksploatacji urządzeń instalacji i sieci 12. Zasady wymgań BHP i ochrony przeciw pożarowej oraz umiejętnoości udzielania pierwszej pomocy 13. Instalacje postepowania w razie awarii, pożaru lub innego zagrożenia bezpośredniego obsługi urządzeń lub zagrożenia życia, zdrowia i środ

 • BHP dla używających elektronarzędzi

  a) aktualne przepisy ( z uwzględnieniem zmian), w tym dotyczące: obowiązków załkresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odpowiedzialności za naruszenie przepisów i zasad bhp, szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, organizacji nadzoru i kontroli warunków pracy. b) problemy związane z interpretacją niektórych przepisów, Identyfikacją analiza i ocena zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia ,uciązliwymi niebezpieczrymi oraz ocena ryzyka związanego z tymi zagrożeniami w czasie pracy z elektronarzędziami organizacja i metody kszałtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, z uwzględnieniem stanowisk wyposażonych w ęlekhonar zędzia. Zapobieganie niespodziewanemu włączeniu. Drgania oddziałujące na organizm człowieka przez kończyny górne. Elementy sterownicze...........urządzen ia ochronne/ osłony, czynności konserwujące. Zasady postępowania w czasie wypadku i w sytuacjach zagrożeń.(awaria,pożar)

 • Praca z Azbestem / usuwanie materiałów zawierających Azbest

  Wszelkie regulacje prawne i BHP dotyczące prac, zabezpieczenia miejsca wykonania pracy przy materiale niebezpiecznym z zawartością azbestu. Identyfikacja wyrobów zawierających azbest, profilaktyka zdrowotna, zabezpieczenie środowiska i pracowników.

 • Kominiarz uprawnienia mistrzowskie

  - Udrażnianie i Uszczelnianie instalacji kominowej. - Obowiązki pracodawcy oraz szkolenie BHP z kierowania pracą innych. - Organizacja, zarządzanie oraz ocena poprawności wykonanej pracy. - Przewody kominowe, wentylacyjne i spalinowe - diagnozowanie oraz naprawa usterek w przewodach kominowych i paleniskach stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa budowlanego i ochrony przeciwpożarowej. - wydawanie opinii dotyczącej podłączeń palenisk i urządzeń ogrzewczych oraz wentylacyjnych. - sporządzanie opinii i protokołów nakazujących właścicielom, użytkownikom lub zarządcom budynków usuwanie w określonym terminie usterek i zaniedbań grożących niebezpieczeństwem powstania pożaru, wybuchu gazu, zatrucia spalinami - zagrożenia chemiczne - praca na wysokości - ocena ryzyka zawodowego - rodzaje obiektów budowlanych

Sprzęt i wyposażenie
 • Niezbędny sprzęt do wykonania Zlecenia Wszyscy
  Niezbędny sprzęt do wykonania Zlecenia Wszyscy

  Pistolet Wagner do gruntowania ścian

Osiągnięcia
 • Każdy remont to wyzwanie, każda robota jest inna. (styczeń 2018)

  Co tutaj napisać? Każdy zgodzi się ze mną że największym osiągnięciem jest zadowolony klient, który płaci ustalone wynagrodzenie z zadowolona miną, doceniając trud i poświęcenie fachowców wykonujących prace zlecone. Banałem było by napisać że zbudowaliśmy domy pod klucz, lub że wykonaliśmy setki remontów. Dążąc do perfekcji, uczymy się cały czas, popełniamy błędy ale naprawiamy je, przyznając się do winy. Nie ma ideałów, ale są surowi pracodawcy. Wykonując swoje obowiązki nie stawiamy sobie kompromisów, najważniejsza jest opinia i zadowolony klient. Doświadczenie uczy pokory, nic na chama i nie za szybko, bo niestety technologie w większości nie pozwalają na szybkie schnięcie i pośpiech w pracy. Idealnym doradca każdego fachowca jest klient, to on wie czego oczekuje, a my wykonując tę pracę musimy się dostosować. Nie zrozumiale jest dla nas stwierdzenie " nie da się", wszystko można naprawić, przenieść, przesunąć dobudować itp. jedyną przeszkodą mogą być związane z tym koszty itp.

Aktualności
 • Montaż Klimatyzacji. (kwiecień 2019)

  O KLIMATYZATORACH SKYWORTH
  Na ten moment posiadamy w ofercie klimatyzatory ścienne typu split- seria Delfin All DC Inverter R32 z wbudowanym jonizatorem plazmowym i możliwością płynnego sterowania wentylatorem jednostki wewnętrznej. W urządzeniach serii Delfin znajdują się sprężarki prod. Sanyo/Panasonic –udzielamy 10 lat gwarancji na sprężarkę i 5 lat gwarancji na resztę podzespołów.

 • Oczyszczacz powietrza, czyste powietrze Montaż i dystrybucja Ballu Airmaster (kwiecień 2019)

  , poniżej linki do materiałów dotyczących produktu.
  W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku urządzeń, Ballu Airmaster oczyszcza powietrze zewnętrzne, nawiewając do pomieszczenia czyste i przede wszystkim świeże, wolne od dwutlenku węgla powietrze, dzięki czemu nie ma potrzeby otwierania okien w celu przewietrzania. Czujnik dwutlenku węgla kontroluje poziom CO2 w powietrzu, dostosowując odpowiedni tryb pracy.
  Link do strony urządzenia:
  https://airmaster.ballu.pl/
  Film reklamowy (na razie w wersji angielskiej, niebawem pojawi się polska wersja)
  https://www.youtube.com/watch?v=ukfqnkxPjl4
  Film z przebiegu montażu urządzenia:
  https://www.youtube.com/watch?v=hdaYVPvC6vM

 • meble z litego drewna (marzec 2018)

  już w marcu promocyjne ceny na meble z litego drewna.

 • Meble na wymiar (styczeń 2018)

  Oferujemy profesjonalne wykonanie zabudowy kuchennej, wykonujemy także zabudowy garderoby, szafy wolnostojące, szafki łazienkowe, wieszaki do przedpokoju itp. Mamy także w ofercie lustra na zamówienie.
  We własnym zakresie lakierujemy fronty meblowe na wybrany przez klienta kolor z wzornika. Zaplecze stolarskie oraz lakiernię mamy na obrzeżach warszawy. Wykonanie usługi we własnym zakresie czyni nas bardzo konkurencyjnymi. Dotrzymujemy terminów, wykonanie jest na 110% nie budzące wątpliwości zleceniodawcy. Udzielamy gwarancji na wykonane meble.
  Wykonujemy także meble z litego drewna, dodatkowo na zamówienie wytwarzamy biurka, biblioteczki, szafki rtv, stoły, krzesła, półki, wieszaki, szafy itp.
  Z większych gabarytowo produktów drewnianych:
  - budujemy domy z bala
  - budujemy altany ogrodowe
  - budujemy huśtawki ogrodowe
  - budujemy budy dla psów
  Ławki, piaskownice, stoły ogrodowe i każde inne produkty nie są dla nas problemem.

  Produkcja mebli na zamówienie i własna lakiernia, tworzy p

 • Szafy na zamówienie (luty 2018)

  Produkujemy szafy na wymiar.


  http://meble-na-wymiar.eu/

 • Meble ogrodowe (kwiecień 2018)

  wykonujemy
  : Altany ogrodowe
  : Huśtawki ogrodowe
  : Domki letniskowe
  : Domki działkowe
  : Oczka wodne
  : Piaskownice dla dzieci
  itp.

 • Elektryk Warszawa – pomiary elektryczne – odbiory (kwiecień 2018)

  Elektryk Warszawa – pomiary elektryczne – odbiory

  Świadczymy szeroki wachlarz usług elektrycznych, w tym:
  • montaż instalacji elektrycznych od podstaw:
  • okablowanie
  • instalacja oświetlenia
  • instalacja gniazd elektrycznych
  • naprawa i konserwacja istniejących instalacji elektrycznych
  • lokalizacja i usuwanie usterek elektrycznych

  • wymiana gniazd elektrycznych
  • instalacja dodatkowych przewodów elektrycznych
  • montaż urządzeń elektrycznych: podgrzewacze, domofony itp.
  • podłączenie sprzętu AGD – pieczątka

  Zakres naszych usług obejmuje również:
  • darmową wycenę
  • specyfikację materiałów
  • doradztwo projektowe
  • konsultacje
  • zakup – dostarczenie materiałów i urządzeń

  Interwencja w nagłych wypadkach.
  Wykonujemy Pomiary i Odbiory elektryczne:
  Wydajemy Ekspertyzy, Pomiarów Instalacji Elektrycznych (Kontrolnych, odbiorczych, doraźnych)

  Dokonujemy Sprawdzenia instalacji elektrycznych (Przeglądy pięcioletnie, ZGM, Wspólnoty i Spółdzielnie)

  Remonty, Wymiany WLZ i Linii Zasilających w b

Warunki współpracy
 • Po dokonaniu pomiarów i oględzinach, przygotowuję wycenę. Następnie podpisujemy umowę o wykonanie prac z zakresem oraz cennikiem.
  Na każdą pracę udzielam pisemnej gwarancji.
  Terminy w jakich możemy wejść na roboty są uzależnione od bieżącego zlecenia i etapu realizacji od 14 do 30 dni po podpisaniu umowy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()