Creative Solutions

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Creative Solutions
Creative Solutions
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Uniwersytecka 38
90-001

Łódź

Podgląd

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem. Chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z usług naszej firmy świadczącej szerokie spektrum usług związanych z branżą kreatywną. Wybierając współpracę z nami mają Państwo pewność, że zlecenia wykonane zostaną przez zespół złożony z wykwalifikowanych profesjonalistów mogących pochwalić się sukcesami zarówno na krajowym rynku, jak i na rynku międzynarodowym.

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia szczegółów Państwa projektu. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca przebiegła pomyślnie wyrażając jednocześnie nadzieję, że pozytywne doświadczenia wynikające ze współpracy z nami zachęcą Państwa do nawiązania długoterminowej relacji.

Oferujemy:

ESCAPE ROOM design - projektowanie pokoi zagadek. Zaprojektowane przez nas pokoje funkcjonują w całej Polsce. Oferujemy kompleksową usługę i niepowtarzalne pomysły!

COPYWRITING w języku polskim oraz angielskim - z udziałem native speakers;

TŁUMACZENIA na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski - z udziałem native speakers;

PRODUKCJE MUZYCZNE w jakości studyjnej dostosowane do Państwa potrzeb włączając w to szeroko pojętą muzykę rozrywkową, aranżacje utworów, muzykę do filmów, gier i reklam, a także pisanie piosenek według wytycznych klienta (łącznie z tekstem);

FOTOGRAFIĘ ze szczególnym naciskiem na zdjęcia typu fashion oraz fotografię produktową.

Słowa kluczowe: Copywriting, copywriter, muzyka, produkcja muzyczna, fotografia, tłumaczenia, język angielski
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()