Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Real people of tourism - Damian Fort

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Damian Fort
Damian Fort
Telefon:
793XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witaj !

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki.


Naszą firmę tworzą młodzi ludzie dla których turystyka stała się sposobem na życie. Dzięki temu wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Zajmujemy się obsługą wycieczek do najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Krakowie oraz jego okolicy. Naszą specjalizacją są głównie wycieczki do byłego Obozu Koncentracyjnego KL Auschwitz, zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast górskich w Polsce – Zakopanego oraz usługi związane z transportem z podkrakowskiego lotniska Balice do Krakowa.

Oferta Comfort Tours Cracow jest bardzo bogata i znajdziecie w niej najciekawsze atrakcje związane z Krakowem – Szalona podróż trabantem do Nowej Huty, zwiedzanie Krakowa z najlepszymi przewodnikami w języku wybranym przez Ciebie, wycieczki rowerowe po Krakowie, Fabryka Oskara Schindlera, Rejs statkiem po Wiśle. Jak również najciekawsze miejsca w okolicy Krakowa – Ojcowski Park Narodowy, Ekscytujący spływ Dunajcem, Częstochowa - Jasna Góra, Wadowice – wycieczka śladami Jana Pawła II, Opactwo benedyktynów w Tyńcu…

Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Waszych potrzeb. Jeśli masz ochotę na cos czego nie ma w naszej ofercie? Planujesz zorganizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w Krakowie?  Masz swój własny plan zwiedzania? Chcesz odkryć historię swoich przodków?

Wykonujemy usługi transportowe, cena 1,5 zł za kilometr - cena wraz z kierowcą !

Skontaktuj się z nami, zrobimy wszystko abyś był zadowolony !

Numer rezerwacji dostępny 24 godziny na dobę - 793 719 827.

Słowa kluczowe: Przewóz osób, Transport lotniczy, Do ślubu, wesela, Wycieczki
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Muzeum Auschwitz Birkenau
  Muzeum Auschwitz Birkenau Cena Do 300 zł
  Zwiedzanie Odbiór z miejsca zakwaterowania w Krakowie. Wizyta w Auschwitz I - około 2 godziny. Przewidziana jest ok. 15 minutowa przerwa. Zwiedzanie Birkenau – ponad godzinę. Powrót do miejsca zakwaterowania bądź do centrum Krakowa. Odbierzemy Was z hotelu lub innego wskazanego adresu. Po zwiedzeniu Muzeum Auschwitz zobaczycie pobliski obóz Birkenau [Brzezinka] gdzie zabierze Was kierowca, będący do Waszej dyspozycji podczas całej wycieczki. Czas przejazdu z Krakowa do Auschwitz to około 1,5 godziny. Podróżować będziecie klimatyzowanym busem. Na terenie Muzeum można robić nieodpłatnie zdjęcia.
Umiejętności
 • Prawo jazdy kat. B

  Zaawansowany (2 lata)

 • Pilot wycieczek zagranicznych

  Ekspert (3 lata)

Doświadczenie
 • Greyline Kraków (maj 2011 - grudzień 2012)

  Pilot wycieczek lokalnych: organizacja oraz wszystkie działania służące prawidłowemu przebiegowi wycieczki, dbanie o bezpieczeństwo oraz zadowolenie turystów, reprezentowanie firmy.

 • „Real,- Sp. z o. o. i Spółka” (kwiecień 2010 - marzec 2011)

  Sprzedawca: Aktywna sprzedaż produktów AGD/RTV

 • McDonald's Polska Sp. z o.o. (styczeń 2010 - kwiecień 2010)

  pracwnik restauracji: Praca na kuchni, sprzątania itp.

Edukacja
 • Wszechnica Świętokrzyska Kielce (październik 2009 - czerwiec 2011)

  turystyka i rekreacja - licencjackie

 • Uniwersytet Jagielloński (październik 2012 - obecnie)

  historia - magisterskie

Dyplomy i certyfikaty
 • Wpis do rejestru organizatorów turystyki

  Przedsiębiorca wykonujący działalność gospodarczą w zakresie organizowania imprez turystycznych oraz pośredniczenia na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczeniu usług turystycznych jest zobowiązany spełniać następujące warunki: 1) zapewnić klientom, na wypadek swojej niewypłacalności: - pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu z imprezy turystycznej w wypadku gdy organizator turystyki lub pośrednik turystyczny wbrew obowiązkowi nie zapewnia tego powrotu, - zwrot wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki lub pośrednika turystycznego oraz osób, które działają w ich imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana, - zwrot części wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki lub pośrednika tu

 • Certyfikat potwierdzający zawarcie umowy gwarancji ubezpieczeniowej na rzecz turystów

  Umowa gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej albo umowa ubezpieczenia na rzecz klientów powinna być wystawiona według wzoru określonego w Rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 kwietnia 2011r. w sprawie wzorów formularzy umowy gwarancji bankowej, umowy gwarancji ubezpieczeniowej oraz umowy ubezpieczenia na rzecz klientów, wymaganych w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych (Dz.U. 2011r., Nr 88 poz. 499).

Sprzęt i wyposażenie
 • Renault Trafic Renault
  Renault Trafic Renault

  Komfortowy, klimatyzowany 9 osobowy van.

Warunki współpracy
 • Rezerwacja 24 godziny na dobę, 703 719 827, skontaktuj się z nami, ustalimy warunki tak, abyś był zadowolony !

Zakres działania
 • Transport ślubny, wesela z Krakowa

  Samochód na ślub, wynajem auta na wesele, wynajem auta na ślub, przewóz osób, auta weselne, samochody weselne

 • Przewóz osób z Krakowa

  Przewożenie osób, usługi przewozowe, przewóz osób, transport osób, przewóz pracowników

 • Transport lotniczy z Krakowa

  Transport lotniczy, , samoloty transportowe, transport drogą lotniczą, przeloty transportowe, usługi transportu lotniczego

 • Wycieczki z Krakowa

  Wycieczki zagraniczne, wycieczki last minute, wczasy last minute, oferty biur podróży

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()