18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Nie przepłacaj za agencję - Dawid Gicala / Freelancer / Strony Internetowe WordPress / WooCommerce / Pozycjonowanie

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dawid Gicala / Freelancer / Strony Internetowe WordPress / WooCommerce / Pozycjonowanie
Dawid Gicala / Freelancer / Strony Internetowe WordPress / WooCommerce / Pozycjonowanie
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kraków
31-940

Kraków

Podgląd

Hej! Nazywam się Dawid Gicala. Zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych które przynoszą zyski. Pomagam przedsiebiorcom zaistnieć w internecie i pozyskać nowych klientów.

Tak. Tobie również jestem w stanie pomóc.

Posiadam certyfikat Google oraz doświadczenie w projektowaniu stron i sklepów na WordPress & WooCommerce. Nieustannie zgłębiam wiedzę z projektowania www i marketingu internetowego, by lepiej projektować strony www.

Blog i media społecznościowe:
Prowadzę blog i profile na mediach społecznościowych (FB, IG, YT, TT), gdzie dzielę się wiedzą o marketingu i tworzeniu stron. Blog zawiera ponad 120 wpisów i darmowy e-book do samodzielnego rozwijania strony na WordPress.

Doświadczenie i rekomendacje:
Zebrałem dziesiątki pozytywnych opinii na Google i zrealizowałem wiele projektów na Oferia. Pełne portfolio i opinie od klientów znajdziesz na mojej stronie: https://www.dawidgicala.pl/

Kontakt: dawidgicala2@gmail.com

Słowa kluczowe: Projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych, serwisy www, serwisy internetowe, tworzenie witryn, budowa stron www, tworzenie stron na WordPress, web design, projektowanie serwisów inte
Realizacje
Zdjęcia i grafika (10)
 • Verssimo.pl Verssimo to butikowy sklep internetowy. Projekt obejmował stworzenie atrakcyjnego sklepu z systemem WooCommerce oraz optymalizację SEO, która miała na celu poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Integracja ze środkami społecznościowymi i formularzem kontaktowym były również uwzględnione w projekcie.
 • Konsumo.pl Konsumo.pl to portal informacyjny o prawie. Projekt obejmował stworzenie responsywnej strony z systemem zarządzania treścią oraz integracją ze środkami społecznościowymi. Optymalizacja SEO pozwoliła na lepszą pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
 • PasiekaUJedrusia.pl PasiekaUJedrusia.pl to sklep internetowy z miodami. Projekt zakładał stworzenie sklepu z systemem WooCommerce oraz integracją ze środkami społecznościowymi i formularzem kontaktowym. Optymalizacja SEO pozwoliła na zwiększenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania.
 • VillaSkibowki.pl Postawiłam sobie za cel stworzenie strony internetowej VillaSKibowki.pl, która umożliwi wynajem willi w Zakopanem. Przygotowałam responsywny design, zoptymalizowałam stronę pod kątem SEO, dodałam galerię zdjęć oraz formularz kontaktowy, aby usprawnić komunikację z klientami.
 • BalanceForDancing.eu BalanceForDancing.eu to sklep online z akcesoriami do tańca, którego stworzenie było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Przygotowałam nowoczesny, responsywny sklep z systemem WooCommerce, zoptymalizowałam stronę pod kątem SEO oraz zintegrowałam ją z mediami społecznościowymi, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów.
WWW (10)
 • Ico_small_web Verssimo to butikowy sklep online, który stworzyłem z myślą o tym, by jak najlepiej przedstawić ofertę klientom. Projekt obejmował nie tylko stworzenie atrakcyjnego sklepu z systemem WooCommerce, ale także optymalizację SEO, integrację z mediami społecznościowymi i formularz kontaktowy, który ułatwił klientom skontaktowanie się ze sklepem.
 • Ico_small_web Konsumo.pl to portal informujący o prawie, który stworzyłem w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych. Projekt obejmował nie tylko stworzenie responsywnej strony i systemu zarządzania treścią, ale także optymalizację SEO i integrację z mediami społecznościowymi, co pozwoliło na dotarcie do większej liczby użytkowników.
 • Ico_small_web PasiekaUJedrusia.pl to sklep online z miodami, który stworzyłem z myślą o funkcjonalności i estetyce. Projekt obejmował nie tylko stworzenie sklepu z systemem WooCommerce, ale także optymalizację SEO, integrację z mediami społecznościowymi i formularz kontaktowy, który ułatwił klientom skontaktowanie się z firmą.
 • Ico_small_web VillaSKibowki.pl to strona internetowa oferująca wynajem willi w Zakopanem. W ramach projektu stworzyłem responsywną stronę internetową, wzbogaconą o galerię zdjęć oraz formularz kontaktowy, co zwiększa łatwość i szybkość kontaktu z potencjalnymi klientami. Dodatkowo, wdrożyłem optymalizację SEO, co pozwoliło na lepszą widoczność strony w wynikach wyszukiwania.
 • Ico_small_web BalanceForDancing.eu to sklep online oferujący akcesoria do tańca. Projekt obejmował stworzenie nowoczesnego, responsywnego sklepu internetowego z systemem WooCommerce, który jest łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie i wygodne zakupy. Wdrożyłem również optymalizację SEO oraz integrację z mediami społecznościowymi, co pozwala na promocję sklepu w Internecie i zwiększenie sprzedaży.
Umiejętności
 • Projektowanie firmowych stron internetowych

  Ekspert (4 lata)

 • Projektowanie blogów internetowych

  Ekspert (2 lata)

 • Projektowanie sklepów internetowych

  Zaawansowany (1 rok)

Doświadczenie
 • Freelancer (luty 2021 - obecnie)

  Projektant stron internetowych: Projektowanie stron typu landing page, stron firmowych, blogów oraz sklepów internetowych

Edukacja
 • Politechnika Krakowska (wrzesień 2021 - obecnie)

  Matematyka - inżynierskie

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • WordPress Oprogramowanie
  WordPress Oprogramowanie

  WordPress to najbardziej popularny system zarządzania treścią (CMS) na świecie, który zyskał szerokie uznanie dzięki swojej prostocie, elastyczności oraz ogromnej społeczności deweloperów i użytkowników. Platforma została pierwotnie stworzona jako narzędzie do tworzenia blogów, ale z biegiem czasu ewoluowała, aby umożliwić budowę różnorodnych stron internetowych, w tym sklepów online, portali informacyjnych czy portfolio. Jednym z głównych atutów WordPressa jest jego modularność. Dzięki tysiącom dostępnych wtyczek i motywów, można łatwo dostosować wygląd i funkcjonalność strony do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wtyczki pozwalają na rozszerzenie możliwości platformy, dodając nowe funkcje, takie jak galerie zdjęć, formularze kontaktowe czy narzędzia SEO.

Osiągnięcia
 • Realizacja strony internetowej DoratoCaffe.eu (sierpień 2022)

  DoratoCaffe.eu to strona typu landing page promująca markę kawy. Projekt zawierał opracowanie estetycznej witryny z elastycznym designem, optymalizację pod kątem SEO, połączenie z serwisami społecznościowymi oraz formularz do kontaktu.

 • Realizacja portalu internetowego Konsumo.pl (listopad 2022)

  Konsumo.pl to witryna informacyjna poświęcona tematyce prawa. Projekt obejmował realizację strony responsywnej, system zarządzania treścią, optymalizację SEO oraz łączenie z platformami społecznościowymi.

 • Realizacja sklepu BabyWarsawRent.pl (luty 2023)

  BabyWarsawRent.pl to serwis umożliwiający wynajem wózków dziecięcych. Realizacja obejmowała stworzenie strony responsywnej, funkcję rezerwacji, optymalizację SEO oraz powiązanie z Google Maps.

 • Realizacja strony najmu VillaSkibowki.pl (styczeń 2023)

  VillaSKibowki.pl to witryna internetowa prezentująca ofertę wynajmu willi w Zakopanem. W projekcie uwzględniono stworzenie strony responsywnej, optymalizację SEO, galerię fotografii oraz formularz do kontaktu.

 • Realizacja sklepu BalanceForDancing.eu (styczeń 2021)

  BalanceForDancing.eu to internetowy sklep z asortymentem do tańca. Projekt składał się z opracowania nowatorskiego, responsywnego sklepu z wykorzystaniem WooCommerce, optymalizacji SEO oraz integracji z serwisami społecznościowymi.

Warunki współpracy
 • Zastanawiając się nad procesem zamawiania strony www, pamiętaj, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Moim celem jest pomóc Ci zaistnieć w Internecie, tworząc responsywne strony zoptymalizowane pod SEO.

  Współpraca przy tworzeniu strony obejmuje etapy takie jak ustalenie typu strony i funkcjonalności, podpisanie umowy elektronicznej (FV 23%), wybór hostingu i domeny, przygotowanie projektu i materiałów, a także odbiór faktury i przekazanie praw autorskich. W każdym etapie możesz liczyć na moją pomoc i porady.

  Wspólnie stworzymy stronę, która spełni Twoje oczekiwania i przyciągnie nowych klientów. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły.

  Kontakt: dawidgicala2@gmail.com

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (8)
 • Dodawanie tekstów na stronę

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. Moge wyrzystać swojego Chata GPT w wersji 4. Prosiłbym o podesłanie przykłądowego tekstu do wklejenia, bo ciężko określić. Głównie będe liczył za godzinę, prawdopodobnie w granicach 3-3zł netto za tekst Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Prowadzę bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 100 tematycznych artykułów. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/ | Blog: https://www.dawidgicala.pl/blog-wordpress/

  Do negocjacji
 • Instalacja piksel FB i google analytics

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. Proponuje 160zł netto za całość. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Prowadzę bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 100 tematycznych artykułów. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/ | Blog: https://www.dawidgicala.pl/blog-wordpress/

  160 zł
  za całość
 • przeniesienie sklepu internetowego z selly.pl na inna lepsza platformę

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. Wstępnie proponuje 1980zł netto za wykonanie takiego sklepu WordPress & WooCommerce z wykorzystaniem Elementora PRO i Astry PRO, dzięki temu sklep będzie lekki a zarazem będzie prosty w edycji. Sklep będzie w pełni funkcjonalny, w tej cenie jestem w stanie przygotować politykę prywatności, regulamin oraz podpiąć m.in płatności, wysyłkę, bloga czy newsletter. Opcjonalnie mogę przygotować poradnik PDF obsługi całego sklepu. Ponadto strona będzie w pełni dostosowana pod telefony. Szacuje, że projekt zajmie mi łącznie 8-18 dni roboczych po dostarczeniu wszystkich materiałów. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Prowadze bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 100 tematycznych artykułów. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/ Blog: https://www.dawidgicala.pl/blog-wordpress/

  1980 zł
  za całość
 • Zlece wykonanie kilku stron- wizytówek na Wordpressie.

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. W zależności od ilości treści proponuje wykonanie takiej strony opartej na WordPress z wykorzystaniem Elementora PRO i Astry PRO, dzięki temu strona będzie lekka a zarazem prosta w edycji. Wstępnie proponuje 840zł netto za stronę typu landing page (bez podstron) lub 1280zł netto za rozbudowaną stronę z podstronami. W obu przypadkach, strona będzie dostosowana pod telefony oraz zoptymalizowana pod kątem SEO. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Prowadzę bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 100 tematycznych artykułów. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/ | Blog: https://www.dawidgicala.pl/blog-wordpress/

  840 zł
  za całość
 • Sklep internetowy na WordPress

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. Wstępnie proponuje 1980zł netto za wykonanie takiego sklepu WordPress & WooCommerce z wykorzystaniem Elementora PRO i Astry PRO, dzięki temu sklep będzie lekki a zarazem będzie prosty w edycji. Sklep będzie w pełni funkcjonalny, w tej cenie jestem w stanie przygotować politykę prywatności, regulamin oraz podpiąć m.in płatności, wysyłkę, bloga czy newsletter. Opcjonalnie mogę przygotować poradnik PDF obsługi całego sklepu. Ponadto strona będzie w pełni dostosowana pod telefony. Szacuje, że projekt zajmie mi łącznie 8-18 dni roboczych po dostarczeniu wszystkich materiałów. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/

  1980 zł
  za całość
 • Projekt strony www

  Dzień dobry, Chętnie pomogę. W zależności od ilości treści proponuje wykonanie takiej strony opartej na WordPress z wykorzystaniem Elementora PRO i Astry PRO, dzięki temu strona będzie lekka a zarazem prosta w edycji. Wstępnie proponuje 840zł netto za stronę typu landing page (bez podstron) lub 1280zł netto za rozbudowaną stronę z podstronami. W obu przypadkach, strona będzie dostosowana pod telefony oraz zoptymalizowana pod kątem SEO. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Prowadzę bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 100 tematycznych artykułów. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/ | Blog: https://www.dawidgicala.pl/blog-wordpress/

  840 zł
  za całość
 • wykonanie sklepu internetowego z meblami ogrodowymi w j.niemieckim

  Dzień dobry, Cgętnie pomogę. Wstępnie proponuje 1980zł netto za wykonanie takiego sklepu WordPress & WooCommerce z wykorzystaniem Elementora PRO i Astry PRO, dzięki temu sklep będzie lekki a zarazem będzie prosty w edycji. Sklep będzie w pełni funkcjonalny, w tej cenie jestem w stanie przygotować politykę prywatności, regulamin oraz podpiąć m.in płatności, wysyłkę, bloga czy newsletter. Opcjonalnie mogę przygotować poradnik PDF obsługi całego sklepu. Ponadto strona będzie w pełni dostosowana pod telefony. Szacuje, że projekt zajmie mi łącznie 8-18 dni roboczych po dostarczeniu wszystkich materiałów. Jakiś czas temu wykonywałem sklep na rynek Szwajcarski: https://www.vinciboutique.ch/ Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Wystawiam FV 23% Kontakt: dawidgicala2@gmail.com | Portfolio i opinie klientów: https://dawidgicala.pl/

  1980 zł
  za całość
 • Napisz recenzję z lekcji

  Dzień dobry. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych, jednak w wolnych chwilach wykonuje inne dorywcze zlecenia, często wykorzystując swoje umiejętności. Chętnie przygotuje recenzję, proponuje 50zł netto za przygotowanie recenzji z 4000zzs. Jestem certyfikowanym specjalistą Google z dziesiątkami pozytywnych opinii w Google. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o WordPress & WooCoomerce. Prowadzę bloga dotyczącego WordPressa oraz marketingu internetowego na którym mam już ponad 120 tematycznych artykułów. Kontakt: dawidgicala2@gmail.com Portfolio (stron internetowych): https://www.dawidgicala.pl/

  50 zł
  za całość