Desi9n.pl - Desi9n sp. z o.o.

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
desi9n sp. z o.o.
desi9n sp. z o.o.
Tel. kom.:
784XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

- Strony internetowe
- Hybrydowe aplikacje mobilne
- Aplikacje webowe
- Rozwiązania dedykowane
- WCAG 2.1 - dostosowanie, audyty
- Szkolenia IT

Słowa kluczowe: Strona www, oprogramowanie, dedykowany program, aplikacja na komórkę, aplikacja na telefon, aplikacja mobilna, tworzenie aplikacji, dedykowany system, wcag, strona internetowa, rozwiązanie dedykowa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • Viessmann Jest to aplikacja wykonana na zlecenie znanej i cenionej firmy Viessmann, zajmującej się ogólnie rozumianą techniką grzewczą. Aplikacja Instalator jest przeznaczona dla instalatorów i monterów zajmujących się instalacją kotłów i innych rozwiązań grzewczych
 • Maraton Rowerowy Dookoła Polski Aplikacja MRDP umożliwia użytkownikom uzyskanie informacji na temat wydarzenia, jakim jest Maraton Rowerowy Dookoła Polski. Uczestnicy wydarzenia mają dzięki niej stały podgląd relacji oraz uzyskiwanych wyników.
 • LuxWebsites LuxWebsites – strona typu wizytówka, przeznaczona głównie dla klientów z Luksemburgu. Celem strony jest prezentowanie specjalistów, w tym polskich, tworzących oraz projektujących strony internetowe.
 • BackendWorks "BackendWorks": Strona promująca działalność firmy informatycznej zajmującej się programowaniem. Celem strony jest promowanie polskiej (europejskiej) branży IT (polskich/ europejskich specjalistów) w Ameryce.
 • SolidHaus Użytkownicy mogą za pomocą tej strony zapoznać się z ofertą firmy oraz z jej przykładowymi realizacjami dzięki atrakcyjnej wizualnie galerii. Dzięki dostępowi do rozbudowanego konfiguratora użytkownik ma możliwość dowolnego skonfigurowania interesującego go produktu oraz skontaktowania się z właścicielem firmy w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Dokumenty i arkusze (11)
 • LuxWebsites – strona typu wizytówka, przeznaczona głównie dla klientów z Luksemburgu. Celem strony jest prezentowanie specjalistów, w tym polskich, tworzących oraz projektujących strony internetowe.
 • Serwis, służący do publikacji ogłoszeń wynajmu nieruchomości dla wybranych obszarów Nowego Jorku Za pomocą tego serwisu użytkownicy mogą poszukiwać mieszkań i biur lub najemcy dla posiadanego obiektu.
 • Aplikacja mobilna oraz strona zawierające 52 dni z życia Warszawy między 15 sierpnia 1939 a 5 października 1939
 • Backendworks - strona typu wizytówka przeznaczona na rynek Amerykański. Celem strony jest promowanie polskiej (europejskiej) branży IT (polskich/ europejskich specjalistów) w Ameryce.
 • JKBprint to autorski system dla drukarni System składa się ze strony internetowej, sklepu internetowego oraz zaplecza odpowiadającego za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych.
WWW (8)
Pracownicy
 • Krzysztof Ścira
  Krzysztof Ścira

  Prezes Zarządu i front-end developer firmy desi9n.pl sp. z o. o. tworzącej hybrydowe aplikacje mobilne (iOS, Android), aplikacje i strony internetowe RWD. Wielokrotny prelegent na wydarzeniach związanych z programowaniem urządzeń mobilnych i programowaniem front-end takich jak konferencje Code Europe, InfoMEET, Targi KarieraIT. Na co dzień pracuje w HTML5, CSS3, SASS/SCSS, AngularJS/Angular, Cordova/Phonegap jako developer w desi9n.pl oraz jako trener programowania. W ramach działalności szkoleniowej przeszkolił już kilkuset developerów. W wolnych chwilach pasjonat boksu olimpijskiego.

 • Adrian Gadzina
  Adrian Gadzina

  Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu firmy desi9n.pl sp. z o. o. Zawodowo programista fullstack pracujący zarówno w technologiach frontendowych: JavaScript (w tym AngularJS/Angular), HTML5, CSS3, jak i backendowych: PHP (w tym Laravel), node.js, MySQL. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy przy budowie projektów informatycznych tworzonych od podstaw, jak również w utrzymaniu, czy też w rozwoju projektów wymagających wdrożenia nowych technologii i funkcjonalności zachowując przy tym ciągłość pod względem zapotrzebowań biznesowych. Poza pracą zawodową entuzjasta turystyki górskiej i kolarstwa szosowego.

Dyplomy i certyfikaty
 • Udział w Mobile Trends Conference 2015

  Krzysztof Ścira wygłosił prelekcje na temat najczęstszych problemów przy budowie hybrydowych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem platformy Phonegap i frameworka AngularJS.

 • Udział w Wiosna Przedsiębiorców 2015

  Krzysztof Ścira wygłosił prelekcje na konferencji organizowanej przez NSZ AGH w ramach projektu "Wiosna Przedsiębiorców 2015".

Sprzęt i wyposażenie
 • Platforma developerska - posiadamy konta developerskie
  Platforma developerska - posiadamy konta developerskie

  Pracujemy na platformach Windows, Linux oraz OS X. Posiadamy konta developerskie do wydawania aplikacji w sklepach Google i Apple.

Osiągnięcia
 • audyt dostępności dla aplikacji mobilnej Śląska Policja (czerwiec 2021)

  Niniejszym Wydział Teleinformatyki KWP w Katowicach zaświadcza, że firma desi9n sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-081) przy ulicy Królewska 65a wykonała audyt dostępności aplikacji mobilnej Śląska Policja.
  Zakres prac obejmował:
  • wykonanie audytu zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1 oraz pod kątem zgodności z Ustawą z dnia 04 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej strony internetowych i aplikacji mobilnych;
  • przygotowanie raportu z audytu zawierający opis aplikacji oraz rekomendowanych usprawnień;
  • przygotowanie Deklaracji dostępności.
  Audyt został przeprowadzony sprawnie i terminowo. Wyniki audytu w formie raportu zostały
  przedstawione z należytą starannością i fachowością.
  Polecamy firmę desi9n sp. z o. o. jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

 • dostosowanie obecnej strony internetowej do wymogów dostępności cyfrowej dla Szpitala Wojewódzkiego (maj 2022)

  Firma desi9n sp. z o. o. pracowała nad dostosowaniem obecnej strony internetowej do wymogów dostępności cyfrowej dla Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie.
  Zakres prac obejmował:
  • wykonanie audytu wcześniejszej witryny według standardu Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.1
  • przygotowanie layoutu oraz dostosowanie obecnej strony Szpitala do wymogów ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
  • wsparcie przy uruchomieniu nowej wersji witryny na serwerze Szpitala.
  Firma desi9n sp. z o. o. wywiązała się ze swoich zobowiązań rzetelnie i terminowo, a wszystkie powierzone jej zadania zostały wykonane z należytą starannością.
  • wsparcie przy uruchomieniu nowej wersji witryny na serwerze Szpitala.

 • wykonanie i aktualizacja dedykowanej aplikacji mobilnej dla przemysłu (grudzień 2022)

  Olan Południe sp. z o.o. od 2021r. współpracuje z firmą desi9n w zakresie wykonania i aktualizacji dedykowanej aplikacji mobilnej dla realizowanych przez nas usług i procesów pomocniczych.
  Jesteśmy zadowoleni z jakości aplikacji, obsługi jak i terminów wykonywanych dla nas usług.
  Polecamy usługi firmy desi9n sp. z o.o.

 • tworzenie dedykowanego programu dla drukarni- tryb ciągły współpraca od 2016r (styczeń 2016)

  Z firmą design sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą.
  Firma design sp. z o.o. przejęła zadania związane z tworzonym od podstaw, autorskim systemem informatycznym składającym się z ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją wystawianie faktur sprzedażowych.
  Firma design sp. zo.o. świadczy na naszą rzecz usługi związane: -z utrzymaniem systemu informatycznego,
  -dostosowywaniem go do zmieniających się warunków działania (hosting, serwery, wersje baz danych i środowisk),
  -rozwojem i optymalizacją funkcji systemu,
  tworzeniem wdrażaniem nowatorskich rozwiązań, zgodnie z otrzymanymi od nas specyfikacjami wymagań.
  Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność otwartość na rzucane wyzwania firmę design sp. z o. o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu utrzymywaniu o

Aktualności
 • ZAPOWIEDŹ PRELEKCJI KRZYSZTOFA NA MOBILE TRENDS CONFERENCE 2015 (luty 2015)

  Już niebawem, bo w dniach 11-13 lutego 2015 odbędzie się kolejna z rzędu konferencja „Mobile Trends Conference”. Jest to największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technikom i technologiom.

  Mobile Trends Conference to aż trzy dni pełne wiedzy, nowych rozwiązań i inspiracji, To ponad 30 prelekcji, czyli około 15h czystej wiedzy! Zaprezentują się prelegenci z całej Polski, z najlepszych firm z branży IT – w tym także Krzysztof Ścira – prezes desi9n.pl. Wygłosi On prelekcje na temat najczęstszych problemów przy budowie hybrydowych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem platformy Phonegap i frameworka AngularJS w jakich pracujemy na co dzień.

Warunki współpracy
 • Dzień dobry,
  mamy doświadczenie w sektorze IT od 15 lat, głównie przy realizacji programów, systemów i aplikacji dedykowanych, tworzonych w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb zamawiającego (wykonujemy też strony www i audyty WCAG przy współpracy z osobami niepełnosprawnymi- łącznie z wdrażaniem poprawek w kodzie.
  Skupiamy się na pracy długofalowej, gdzie poza oddaniem gotowego produktu jest też praca przy jego rozwoju a także w postaci zaplecza technicznego, ale nie jest to wymóg konieczny- tworzymy też gotowe produkty z przeniesieniem praw autorskich, bez konieczności dalszej współpracy.
  Praca nad projektem odbywa się zdalnie- stawiamy na sporą elastyczność, ale jesteśmy przy tym terminowi, sumienni i dokładni. Do komunikacji z klientem poza Videocallami używamy dedykowanego programu np.Asana. Na bieżąco informujemy o postępach pracy w sposób indywidualnie ustalony z klientem. Pracę rozliczmy za pomocą stałej stawki za roboczogodzinę, która w przypadku pierwszych kilkudziesięciu godzin (ich ilość zależy od wielkości projektu) jest promocyjna-100 zł netto, a cena za pozostałe godziny jest indywidualnie ustalana.Wystawiamy FV za wykonane usługi.
  Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem -690091161

Zakres działania
20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Wykonanie aplikacji webowej do rezerwacji wizyt

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie stron www, programów i systemów dedykowanych oraz aplikacji. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/130 zł netto za roboczogodzinę.Szacujemy, że MVP to około 100-150 godzin a czas potrzebny to 2-3 miesiące. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony internetowej

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 10000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/130 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Landing page z formularzem

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Państwa zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 7000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę stworzenie systemu CRM

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie stron www, programów i systemów dedykowanych oraz aplikacji. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę.Szacujemy, że MVP to około 200-250 godzin a czas to 3-4 miesiąc. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony one page - wizytówkowa

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 7000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie STRONY INTERNETOWEJ dla prywatnych szkół policealnych

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępna juz od 10000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób ze szczególnymi potrzebami), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Strona internetowa - typu sklep

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 7000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Stworzenie strony internetowej wraz z panelem klienta

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie programów i systemów dedykowanych, aplikacji,portali oraz stron www Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania zasobami, transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły: 690091161 bądź na mail: biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę stworzenie www dotyczącą odzyskiwania danych

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 7000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Stworzenie nowej strony internetowej

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie stron www, programów i systemów dedykowanych oraz aplikacji. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Strona Portal Aukcyjna

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie stron www, programów i systemów dedykowanych oraz aplikacji. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony www dla usług hotelarskich

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pani zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 7000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Aplikacja webowa do zarzadzania fakturami, historii zamowien

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie programów i systemów dedykowanych, aplikacji, portali oraz stron www. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami i procesami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Aplikacja mobilna typu baza danych

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie stron www, programów i systemów dedykowanych oraz aplikacji. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie panelu webowego dla firm

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą przy przedstawionym projekcie, a także współpracą długoterminową. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży w zakresie programów i systemów dedykowanych, aplikacji oraz stron www. Specjalizujemy się w projektach długofalowych, rozwijanych, w których odpowiadamy nie tylko za wdrożenie wersji pierwszej, ale też za rozwój. W naszym portfolio znajdują się m.in aplikacje do zarządzania transportem,materiałami reklamowymi, systemy do zarządzania maszynami w drukarni, maszynami przemysłu ciężkiego, a także platformy dla zagranicznych biur nieruchomości. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 120zł/150 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami: https://desi9n.pl/realizacje || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie programu/aplikacji identycznej jak GG

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji i systemów dedykowanych, portali i stron www dla wielu branż, po kontakcie mailowym chętnie je Panu przedstawimy. Jednak bez głębszego zapoznania się z projektem nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby godzin. W celu omówienia szczegółów możemy się umówić na telekonferencję lub rozmowę telefoniczną. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę- trzeba liczyć się z kwotą rzędu 70000 w tym projekcie Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  172 zł
  za godzina
 • Zlecę zrobienie portalu zbiórek ( podobny do istniejących np Zrzut-ka

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji i systemów dedykowanych, stron www dla wielu branż, po kontakcie mailowym chętnie je Panu przedstawimy. Jednak bez głębszego zapoznania się z projektem nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby godzin. W celu omówienia szczegółów możemy się umówić na telekonferencję lub rozmowę telefoniczną. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Stowrzenie Aplikacji połączona z Gra

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji i systemów dedykowanych dla wielu branż, po kontakcie mailowym chętnie je Panu przedstawimy. Jednak bez głębszego zapoznania się z projektem nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby godzin. W celu omówienia szczegółów możemy się umówić na telekonferencję lub rozmowę telefoniczną. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji
 • Wykonanie landing page

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Wstępny termin realizacji strony to 4-6 tygodni, natomiast grafikę będziemy mogli przedstawić już za 1,5 tygodnia, cena wstępnie to 5000 zł netto.Po głębszym omówieniu szczegółów podamy bardziej dokładną wycenę oraz termin wykonania.-jeżeli projekt okaże się być mocno rozbudowany, to jest to 100/140 zł netto za roboczogodzinę.W cenie już JEST ZAWARTE dostosowanie strony do standardu WCAG 2.1 (dostępność strony dla osób niepełnosprawnych), do wymagań SEO, Google Insights oraz RWD (dostosowanie do wszystkich urządzeń i przeglądarek). Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie aplikacji do robienia zakupów w sklepie przez smartfon

  Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani Pana zleceniem. Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji i systemów dedykowanych dla wielu branż, po kontakcie mailowym chętnie je Panu przedstawimy. Jednak bez głębszego zapoznania się z projektem nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby godzin. W celu omówienia szczegółów możemy się umówić na telekonferencję lub rozmowę telefoniczną. W przypadku takich projektów rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej. Proponujemy 100zł/140 zł netto za roboczogodzinę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio: https://desi9n.pl/realizacje Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. || Bardzo prosimy o szczegóły na biuro@desi9n.pl ||

  Do negocjacji