18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

We create quality - DiH.pl Sp. z o.o.

(2)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DiH.pl Sp. z o.o.
DiH.pl Sp. z o.o.
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy agencją e-commerce z kilkunastoletnim stażem. Nasz zespół tworzą pasjonaci i specjaliści branży IT oraz e-biznesu. Dzięki temu pracując, możemy realizować nasze pasje.
Nasze motto "Wyróżnij się lub zgiń" pozwala nam korzystać z rozwiązań, które często wychodzą poza standardowe ramy. W pracy skupiamy się na detalach, nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta. Czyli Twoich potrzebach. Stąd też zdecydowana większość naszych wstępnych projektów od razu spotyka się z akceptacją.

- E-commerce nie ma dla nas tajemnic i nie wyobrażamy sobie pracy gdzie indziej. Zrealizowaliśmy już dziesiątki sklepów w takich branżach jak meble, oświetlenie, odzież i obuwie.
- Przy wdrożeniach kładziemy mocny nacisk na User Experience, czyli pozytywne odczucia użytkownika względem Marki i Produktu. Poświadcza to zdobyty Certyfikat UX-PM w programie szkoleniowym UX|Alliance.
- Grafika komputerowa to miłość od pierwszego zetknięcia. Co zresztą chyba widać w naszych projektach. Doskonalimy się w tej materii, inwestujemy w rozwój a co najważniejsze świetnie się przy tym bawimy.
- Content Marketing i SEO – „content is a king” jak mówi branżowe przysłowie. Dlatego przy realizacjach skupiamy się nie tylko na formie, ale i ważnej dla Google treści.
- Social Media to potężny oręż w budowaniu lojalności Klienta i świadomości o marce. Dlatego prowadzimy działania na Facebooku, mamy swój poradnikowy kanał na YouTube oraz piszemy specjalistycznego bloga na którym dzielimy się naszą wiedzą.
- All in One - oprócz usług webowych dostarczamy również szereg innych. Wraz ze stroną sklepu otrzymasz dedykowany hosting, domenę oraz wsparcie techniczne już po wdrożeniu.

Słowa kluczowe: Domeny; hosting; strony www, strony internetowe, wirtualne wycieczki; wirtualne spacery; pozycjonowanie; animacje; 3D; wizualizacje, sklepy internetowe, e-sklepy, PrestaShop, user experience, UX
Realizacje
Zdjęcia i grafika (20)
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Delta - Wizualizacja 3D osiedla Fotorealistyczna wizualizacja osiedla domków jednorodzinnych. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
WWW (20)
Pracownicy
 • Łukasz Gwara
  Łukasz Gwara

  Kierownik całego zamieszania :)

 • Mariusz Paśko
  Mariusz Paśko

  Współwłaściciel firmy a przy okazji główny grafik i webmaster. Przy okazji zapalony fotograf.

 • Mariusz Korzeniecki
  Mariusz Korzeniecki

  Klienci, marketing, pisanie specjalistycznego bloga - to tak w skrócie ;)

 • Robert Michalski
  Robert Michalski

  Webmaster i spec od silnika PrestaShop (przeszedł oficjalny kurs na Certyfikat Agencji PrestaShop). Oprócz tego ogarnia nasz kanał YouTube.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Agencji PrestaShop

  Od 2014 r. DiH.pl należy do grona Certyfikowanych Agencji PrestaShop. Co to oznacza? Przede wszystkim daje pewność że jesteśmy profesjonalistami i silnik PrestaShop nie ma przed nami tajemnic. Potwierdza to sam twórca oprogramowania tą oto wizytówką. https://www.prestashop.com/pl/eksperci/agencje-interaktywne/dih-pl-0 Więc jeśli masz w planach założenie sklepu internetowego śmiało możesz do nas napisać. Pomożemy Ci również jeśli Twój obecny e-sklep nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Przestarzała i mało czytelna szata graficzna lub zła optymalizacja kodu skutecznie mogą zniechęcić do zakupów każdego klienta. Dlatego chętnie przeprowadzimy również audyt by zaproponować rozwiązanie zwiększające konwersję i usability sklepu. Zachęcam do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii. Potem wystarczy tylko napisać do nas :)

Sprzęt i wyposażenie
 • Serwery SUN
  Serwery SUN

  Wszystkie nasze usługi hostingowe realizowane są na profesjonalnym sprzęcie serwerowym firmy SUN, wyposażonym w procesory serwerowe AMD Opteron oraz dyski SCSCI Hot-Swap. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nasze serwery zlokalizowane są w Data Center w Krakowie i podpięte do czterech niezależnych operatorów łącz oraz wyposażone w protokół dynamicznego routingu BGP. Daje to pewność, że wszyscy użytkownicy mają zapewniony bardzo szybki dostęp do danych. Pełen backup danych oraz zaawansowane narzędzie do zarządzanie usługami gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. System zasilania awaryjnego UPS, pełen monitoring oraz ściśle przestrzegane procedury bezpieczeństwa gwarantują stabilną pracę systemu. Wielostopniowa, skuteczna ochrona antyspamowa i antywirusowa, wydajne łącza o dużej przepustowości oraz stały nadzór i pomoc techniczna - to tylko niektóre elementy mające na celu zagwarantowanie naszym partnerom wysoką jakość współpracy.

Osiągnięcia
 • Laureat śląskiego regionalnego etapu konkursu "Lodołamacze 2012" (wrzesień 2012)

  Zostaliśmy docenieni w promowaniu aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych na rynku otwartym :) Otrzymaliśmy III miejsce i srebrny medal.

Aktualności
 • Nawiązanie współpracy (październik 2015)

  Niezwykle miło jest mi Was poinformować, że udało się nam nawiązać współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Jak się okazało mamy nie tylko wspólnego Klienta końcowego (czyli sklepy internetowe i ich właściciele) ale bardzo nam po drodze jeśli chodzi o podejście do niego. Nasz nowy Partner zajmuje się bowiem tworzeniem regulaminów dla e-sklepów i ich certyfikacją.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
2012.11.29
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Bardzo profesjonalna realizacja. Projekt trafił w mój gust i potrzeby. Nawiązalismy dłuższą współpracę (jest realizowany już kolejny projekt). Szczerze polecam

2012.11.19
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Wybrałem dihpl głównie ze względu na portfolio oraz wstępny projekt. Przypadła mi do gustu kreacja graficzna. Dodatkowo miałem wgląd na prowadzone przez nich fanpejdże i spodobał mi się sposób ich prowadzenia. Otrzymałem konkretnę strategię działań. Bardzo dobry kontakt i naprawdę szybka realizacja. Polecam