18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Widzimy detale ogarniamy - DM KONSULT Sp. z o.o.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DM KONSULT Sp. z o.o.
DM KONSULT Sp. z o.o.
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

DM Konsult Biuro Rachunkowe to firma zajmująca się kompleksowym wsparciem dla biznesu. Zadaniem Zespołu DM Konsult jest wykreowanie dla Klienta „produktu-usługi” dedykowanej tylko dla niego i pod indywidualne potrzeby jego firmy.  Mamy bowiem świadomość, że jeżeli nie poczujemy co się dzieje w biznesie naszego Klienta to nie będziemy w stanie mu pomóc, podpowiedzieć, pokierować.
Klienci Biura otrzymują również wsparcie w wielu innych aspektach, tj. doradztwo podatkowe, ekonomiczne, biznesowe, polityka zatrudnienia, w tym  HR, kadry, strategie rozwoju. Pokazujemy, jak ubierać liczby w słowa i budować odpowiednie plany budżetowe. Prezentujemy, w przystępny dla przedsiębiorców sposób, informacje ze sprawozdań finansowych. Wspólnie przygotowujemy strategie rozwojowe.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online, podatki, przekształcenia, biznes plan, zlecenia dla księgowych, strategi
Pracownicy
 • Dorota Murawka
  Dorota Murawka

  Od 20 lat zajmuje kluczowe stanowiska w międzynarodowych koncernach. Doświadczony menedżer w zarządzaniu mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Licencjonowany doradca finansowy, ekspert podatkowy, audytor wewnętrzny, specjalista w dziedzinie księgowości i finansów. W trakcie kariery zawodowej uczestniczyła w wielu międzynarodowych przedsięwzięciach, budowała działy i zespoły, wdrażała programy ERP. Ukończyła podyplomowe Studium dla Dyrektorów Finansowych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, Studium dla Doradców Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Podyplomowe Studium Rachunkowości w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego, Finanse i Księgowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Filologię Germańską na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła liczne szkolenia z dziedziny księgowości i finansów, liczne kursy dla głównych księgowych i doradców podatkowych, aktualnie rozpoczęła kurs modułowy na biegłego rewidenta.

Sprzęt i wyposażenie
 • Optima Comarch
  Optima Comarch

  Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program przygotowany z myślą o małych i średnich firmach z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Osiągnięcia
 • Prestiżowy Produkt Roku 2016 (czerwiec 2016)

  W czerwcu 2016 roku zdobyliśmy nagrodę „Prestiżowy Produkt Roku 2016” za „KONSULTacje z biznesu”, usługę promującą edukację finansową wśród przedsiębiorców.

 • Firma godna zaufania (luty 2016)

  W lutym 2016 roku magazyn Law Business Quality przyznał nam nagrodę „Firma godna Zaufania”.

Warunki współpracy
 • DM Konsult Biuro Rachunkowe to firma zajmująca się kompleksowym wsparciem dla biznesu. Zadaniem Zespołu DM Konsult jest wykreowanie dla Klienta „produktu-usługi” dedykowanej tylko dla niego i pod indywidualne potrzeby jego firmy.
  Klienci Biura otrzymują również wsparcie w wielu innych aspektach, tj. doradztwo podatkowe, ekonomiczne, biznesowe, polityka zatrudnienia, w tym HR, kadry, strategie rozwoju. Pokazujemy, jak ubierać liczby w słowa i budować odpowiednie plany budżetowe. Prezentujemy, w przystępny dla przedsiębiorców sposób, informacje ze sprawozdań finansowych. Wspólnie przygotowujemy strategie rozwojowe.
  Celem DM Konsult jest płynne realizowanie kompleksowego podejścia do klienta.
  Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w celu ustalenia terminu oraz dogodnego dla Państwa miejsca spotkania, podczas którego omówimy zasady współpracy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()