Doradztwo i Wsparcie Administracyjne Patryk Łuczyński

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Doradztwo i Wsparcie Administracyjne Patryk Łuczyński
Doradztwo i Wsparcie Administracyjne Patryk Łuczyński
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się kompleksowym doradztwem i wsparciem administracyjnym przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób, które dopiero myślą o założeniu własnej firmy, jak i do tych, które prowadzą już jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe albo spółki kapitałowe.

Pomożemy Ci w założeniu własnej działalności gospodarczej. Doradzimy, czy lepiej otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę osobową, czy spółkę kapitałową, i pomożemy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Sprawdzimy, czy musisz wdrożyć RODO w swojej firmie. Jeżeli tak, pomożemy Ci przeprowadzić ten proces. Przygotujemy potrzebną dokumentację, a także przeprowadzimy szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników. Pokażemy, że nowe przepisy nie są straszne. Będziemy Twoim łącznikiem w kontaktach z organem nadzoru.

Przygotujemy dla Ciebie projekty umów. Zaopiniujemy dokumenty sporządzone przez Twoich partnerów biznesowych. Będziemy reprezentować Cię przed urzędami. Pomożemy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń. Zajmiemy się wystawieniem faktur i monitorowaniem spłaty należności przez Twoich kontrahentów.

Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową. Stworzymy bloga i pomożemy w poprowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych. Przygotujemy dla Ciebie projekty wizytówek, ulotek i plakatów.

Zajmiemy się obsługą sekretarską Twojej firmy. Odbierzemy połączenia przychodzące. Odpiszemy na nowe e-maile. Umówimy spotkania i poprowadzimy Twój kalendarz. Przygotujemy materiały szkoleniowe, szablony dokumentów oraz arkuszy kalkulacyjnych.

Słowa kluczowe: Obsługa biura, administracja biura, prowadzenie biura,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()