Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Drukarnia Kadruk S.C Kotarski Mariusz, Kotarska Irena

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Drukarnia Kadruk S.C Kotarski Mariusz, Kotarska Irena
Drukarnia Kadruk S.C Kotarski Mariusz, Kotarska Irena
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dla ułatwienia współpracy, serwis internetowy Drukarni KAdruk został podzielony na trzy części - tzw. strefy. Każda ze stref wychodzi naprzeciw oczekiwaniom innego odbiorcy.

Strefę Standard charakteryzuje, krótki czas realizacji oraz niskie ceny. Standardowe konfiguracje i rozmiary to cechy najczęściej zamawianych produktów.

Strefa PRO to innowacja w drukarniach internetowych i drukarniach online. Tym co wyróżnia ofertę Strefy PRO to szeroki asortyment uszlachetnień i możliwości konfiguracji produktów. Produkcje niestandardowe są tu dostępne. Nie trzeba czekać kilku godzin na kosztorys z drukarni. Strefa PRO ciągle rośnie i pokrywa coraz większy asortyment niestandardowych zapytań.

Strefa klienta indywidualnego przygotowana jest dla zleceniodawców zainteresowanych długoterminową współpracą B2B. Konfiguracje produktów przygotowane są na podstawie indywidualnego zapotrzebowania odbiorcy przez dział wsparcia Drukarni KAdruk. Strefa klienta indywidualnego to też najkorzystniejsza oferta pod względem ceny.
 
Od 20 lat nieprzerwanie pracujemy nad realizacją zleceń od naszych klientów, co zaowocowało wieloletnią współpracą i ogromnym zaufaniem do naszego profesjonalizmu. Cały nasz zespół pracujący trzyzmianowo czuwa nad dokładną i ekspresową realizacją zamówień. Posiadamy monochromatyczny Xerox Nuvera 144 wyposażony jest w technologię SmartPress Imaging oraz kolorową drukarką Xerox 700 z RIP-em FreeFlow DocuSP. To najnowsza technologia laserowa vixel, która wykorzystuje 32-wiązkowy laser o wysokiej rozdzielczości 2400 dpi, co zapewnia maksymalnie wierne odwzorowanie projektów graficznych. Realizujemy wydruki na wszystkich możliwych formatach, od wizytówek i ulotek, po druk wielkoformatowy, a także wydruk w niestandardowych kształtach, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Chcąc ułatwić pracę i szanując Państwa czas, służymy pomocą nie tylko podczas procesu zamawiania, a już na etapie projektowania graficznego. Wybór drukarni online to wygoda, dostępność z każdego miejsca i urządzenia, oszczędność oraz nowoczesność . Firma Kadruk istnieje na szczecińskim rynku nieprzerwanie od przeszło 20 lat. Rozpoczęła swoją działalność wtedy, gdy dla Polski otworzyły się nowe szanse i perspektywy podejmowania różnych przedsiębiorczych aktywności. Branża poligraficzna w Szczecinie nie była dobrze rozwinięta, potrzebowała lidera, który wdrażałby nowe technologie i miał wpływ na rozwój lokalnego rynku, a co więcej kształtował pewne postawy. Drukarnia KAdruk przyczyniła się do propagowania piśmiennictwa i czytelnictwa regionu, integracji środowisk naukowych, instytucji i urzędów, a także popularyzowania szeroko pojętych działań kulturalnych. Postawienie na druk offsetowy było trafionym rozwiązaniem, gdyż z czasem stało się to wiodącą techniką druku w całej Polsce. Dziś drukarnia KAdruk proponuje szeroki wachlarz usług, dysponując różnorodnym sprzętem najwyższej jakości. Specjalizując się w złożonych usługach poligraficznych, przoduje w jakości wykonanych projektów i szeroko pojętej kulturze pracy.

Słowa kluczowe: Dtp, usługi dtp, projekty graficzne, skład tekstu, grafika dtp
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()