Ecomplus.pl - same plusy - ECOMPlus.pl

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ECOMPlus.pl
ECOMPlus.pl
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

www.ecomplus.pl - nasz software house skupia się na rozbudowanych wdrożeniach e-commerce.
U naszych klientów najlepiej sprawdza się Prestashop i Magento. Od 15 lat lat projektujemy i wdrażamy z sukcesem rozwiązania e-commerce oparte na tych platformach.
ECOMPlus jest najlepszym partnerem, aby przeprowadzić cały proces w sposób profesjonalny, wydajny i bezpieczny. Od etapu analizy potrzeb, poprzez projekt makiet i funkcjonalny, na wdrożeniu oraz wsparciu powdrożeniowym i rozwoju kończąc. W zależności od celu projektu wykorzystujemy również inne, najnowsze technologie: Laravel, Angular, Vue.Js, Node.JS.

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych
Realizacje
WWW (6)
 • Ico_small_web
  https://www.laneperfumy.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Wdrożenie projektu laneperfumy.pl poprzedziły przygotowania koncepcyjne w zakresie UX. Następnie zbudowaliśmy makiety pudełkowe i w następstwie powstał projekt graficzny. Sklep laneperfumy.pl posiada bazę towarową na poziomie kilkudziesięciu tysięcy SKU. W projekcie wykorzystano wiele niestandardowych rozwiązań takich jak system naliczania punktów lojalnościowych, zamienniki do perfum, nuty zapachowe, opinie użytkowników, mega menu. Zaawansowana wyszukiwarka z podpowiedziami oraz wzbogacone zewnętrznym modułem filtry facetowe nadają sklepowi niepowtarzalny charakter i znakomicie poprawiają nawigację. Sklep został zintegrowany z kilkoma hurtowniami za pomocą API.
 • Ico_small_web
  https://samring.pl/ Cena Powyżej 5000 zł
  Samring to katalog z uszczelnieniami technicznymi i platforma B2B w jednym. Klienci B2B mogą składać zapytania o cenę dla całej gamy produktów dostępnych w sklepie. Zapytania są przetwarzane przez system ERP. Katalog posiada ciekawą szatę graficzną i jest zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Do każdego produktu można podpiąć kilka plików – instrukcji technicznych.
 • Ico_small_web
  https://lectus24.pl/ Cena Powyżej 5000 zł
  Lectus24 to bardzo rozbudowany i zaawansowany technologicznie sklep internetowy bazujący na Prestashop. Projekt posiada między innymi implementację algorytmu plecakowego, służącego do optymalizacji kosztów transportu mebli. W sklepie wykorzystano wiele autorskich rozwiązań, m.in. integrację z zewnętrznym oprogramowaniem multilinker, ekspozycję kategorii oraz produktów wg. zastosowań także kampanie czasowych promocji czy wspólną wysyłkę produktów – Lectus smart shopping.
 • Ico_small_web
  https://www.welcometoshowroom.com Cena Powyżej 5000 zł
  Rozwiązanie e-commerce dla szwajcarskiej firmy oferującej produkty home decor z kategorii premium. Projekt został wyposażony w atrakcyjne mega menu oraz tematyczne karuzele produktowe, eksponowane naprzemiennie z odnośnikami do blogów i edytorialu. Sklep posiada kilka przydatnych rozwiązań autorskich, np. powiązanie produktów z markami i designerami. Ze względu na sprzedaż produktów na całym świecie, sklep został wyposażony w naliczanie odpowiednich stawek VAT dla wybranego kraju dostawy.
 • Ico_small_web
  https://www.dacpol.eu/ Cena Powyżej 5000 zł
  Projekt Dacpol jest jednym z naszych ostatnich i jednocześnie najbardziej rozbudowanych projektów. Wyzwanie, z którym musieliśmy się zmierzyć to rozpoznanie architektury poprzedniego systemu oraz napisanie odpowiedniego importera umożliwiającego pobranie wszystkich danych. Następnie powstał projekt graficzny w oparciu o ścisłe wytyczne Zamawiającego. Projekt zawiera kilkadziesiąt customizacji. Największe wyzwania to: wdrożenie 12 języków we wszystkich obszarach projektu, zaprojektowanie i oprogramowanie niestandardowego widoku kategorii wraz z filtrami dynamicznymi - https://www.dacpol.eu/pl/diody a także integracja z wewnętrznym systemem Simple ERP.
Pracownicy
 • Dariusz Tomoń
  Dariusz Tomoń

  15 lat doświadczenia w projektowaniu systemów e-commerce. Współpraca z dużymi sklepami internetowymi, takimi jak empik.com czy carrefour.pl. Bardzo duże doświadczenie w integracjach systemowych. Zarządzanie zespołami programistów. Obecnie założyciel i architekt systemów e-commerce w agencji www.ecomplus.pl

Dyplomy i certyfikaty
Aktualności
 • Zakończenie wdrożenia sklepu internetowego na Prestashop 1.7 dla grupy dacpo.eu (grudzień 2021)

  Zakończenie wdrożenia sklepu internetowego na Prestashop 1.7 dla dacpo.eu - 12 języków i kilkadziesiąt customizacji. Na Q2 jest planowane wprowadzenie integracji z Simple ERP.

Warunki współpracy
 • Realizujemy sklepy internetowe i systemy e-commerce na zamówienie. W zasadzie nie korzystamy z gotowych szablonów. Projekt graficzny oraz opis funkcjonalności przygotowujemy razem z naszym Klientem tak aby wersja finalna wdrożonego sklepu spełniała w 100% oczekiwania Zleceniodawcy.

  Przy większych projektach, szczegółowa analiza oraz wynikający z niej dokument poprzedzają opracowanie harmonogramu oraz zabudżetowanie projektu. Często podczas analizy wykonujemy makiety widoków systemu od strony klients oraz od strony administratora, tak aby Zleceniodawca wiedział jak cały system będzie wyglądał oraz jak działał.

  Prowadzenie projektów opieramy na Agile. Poszczególne etapy realizujemy bazując na SCRUM.

  Więcej o prowadzeniu projektów na naszej stronie: https://ecomplus.pl/prowadzenie-projektow/

Zakres działania
 • Webmasterzy - serwisy i portale z Warszawy

  Tworzenie portali internetowych, tworzenie serwisów internetowych, tworzenie serwisów www, portale internetowe, serwisy internetowe

 • Webmasterzy - sklepy internetowe z Warszawy

  Budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

 • Programiści PHP z Warszawy

  Programiści php, programista php, programowanie php, programowanie na zamówienie php, pisanie programów php

 • Programiści Javascript z Warszawy

  Programowanie na zamówienie javascript, skrypty ajax, skrypty jquery, programowanie javascript, programista javascript, , skrypty javascript, programiści javascript, pisanie programów javascript

 • Analiza i projektowanie systemów informatycznych z Warszawy

  Projektowanie systemów it, projektant systemów informatycznych, implementacja systemów it, wdrożenia systemów informatycznych, analiza systemów informatycznych, analiza systemów it

 • Systemy ERP z Warszawy

  Systemy erp, wdrażanie systemów erp, wdrożenia systemów erp, systemy erp wdrażanie, wdrażanie programów dla firm

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()