Kompetentnie i rzetelnie! - EduLingva Marta Antoszczyszyn

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
EduLingva Marta Antoszczyszyn
EduLingva Marta Antoszczyszyn
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam serdecznie!

Nazywam się Marta Antoszczyszyn. Działalnością językową zajmuję się już od 10 lat. Przez ten czas udzielałam prywatnych korepetycji oraz pracowałam w różnego typu szkołach, a także wykonywałam liczne tłumaczenia. Wykształcenie i kwalifikacje zdobyłam na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę rozpoczęłam jeszcze podczas studiów i kontynuuję ją z ogromnym poczuciem misji, dziś już w formie własnej mini-firmy edukacyjno – tłumaczeniowej.

W swojej pracy zebrałam wiele doświadczeń związanych z nauczaniem, ale i z tłumaczeniem/redagowaniem tekstu. Są one opisane na mojej stronie internetowej, wraz z moją metodologią pracy, pełną ofertą i cennikiem.

Ze starannością oraz po wcześniejszym omówieniu z Klientem pochylam się nad każdym powierzonym mi zleceniem. Zapraszam do kontaktu – może czekam właśnie na Państwa!

~~~~

Zlecenia edukacyjne realizuję w swoim biurze, natomiast zlecenia tekstowe - zarówno stacjonarnie jak i przez Internet. Wystawiam faktury bez VAT (rachunki).

~~~~

EduLingva Marta Antoszczyszyn Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe
ul. Jabłeczna, 50-539 Wrocław
NIP 8992850650 REGON 381303840
www.edulingva.pl   kontakt@edulingva.pl
tel. 600 757 857

Godziny pracy: pon-pt 7:00-19:00.

Słowa kluczowe: Język, angielski, polski, lekcje, korepetycje, tłumacz, tłumaczenia, tekst
Umiejętności
 • Nauczanie j.angielskiego oraz strategii uczenia się

  Ekspert (10 lat)

 • Tłumaczenie, redakcja, korekta tekstów - ang, pl

  Ekspert (10 lat)

Edukacja
 • Uniwersytet Wrocławski (październik 2013 - luty 2015)

  Nauczanie j. polskiego jako obcego - studia podyplomowe

 • Uniwersytet Wrocławski (październik 2009 - czerwiec 2014)

  Filologia angielska – spec. tłumaczeniowa oraz spec. nauczycielska z historią - magisterskie

Warunki współpracy
 • EDUKACJA:
  Oferuję pełen pakiet zajęć z j. angielskiego dla uczniów indywidualnych i w parach. Mogą to być zarówno zajęcia ogólnojęzykowe jak i lekcje nakierowane na poszczególne sprawności językowe czy przygotowujące pod wszelkie egzaminy językowe. Jest też możliwość przeprowadzenia zajęć specjalnych, czyli o bardziej nietypowych, dodatkowo zindywidualizowanych treściach. Co ważne, prowadzę też różnego rodzaju zajęcia związane z efektywną nauką - zapraszam Dzieci i Dorosłych, także Rodziców!

  Cena zajęć lekcyjnych w EduLingva uzależniona jest od wielu czynników, jednak standardowe zajęcia kosztują 50zł/60min w parze i 85zł/60min indywidualnie. Pełny cennik dostępny jest na mojej stronie internetowej edulingva.pl. Długość i częstotliwość spotkań wybiera Kursant.

  ~~~~

  ZLECENIA TEKSTOWE:
  Mogę przetłumaczyć lub zredagować dla Państwa dowolnego rodzaju tekst w j. angielskim lub polskim o tematyce ogólnej lub związanej z konkretną dziedziną wiedzy: artykuł, opowiadanie, ulotkę, instrukcję, opis, streszczenie, dokument, umowę, życiorys, list, korespondencję mailową, zaproszenie, reklamę, ogłoszenie, przewodnik… i wiele innych. Możliwe jest także sprawdzenie tłumaczenia/tekstu wykonanego przez inną osobę, czyli tzw. korekta. Po wcześniejszej konsultacji z Klientem mogę również podjąć się tłumaczenia specjalnego – o nietypowej treści czy formie.

  Cena zlecenia tekstowego w EduLingva uzależniona jest od liczby znaków w jego ostatecznej wersji, dlatego finalny koszt znany jest po wykonanej usłudze. Pełny cennik dostępny jest na mojej stronie internetowej edulingva.pl.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()