Kompetentnie i rzetelnie! - EduLingva Marta Antoszczyszyn

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
EduLingva Marta Antoszczyszyn
EduLingva Marta Antoszczyszyn
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam serdecznie!

Nazywam się Marta Antoszczyszyn. Działalnością językową zajmuję się już od 8 lat. Przez ten czas udzielałam prywatnych korepetycji oraz pracowałam w różnego typu szkołach, a także wykonywałam liczne tłumaczenia. Wykształcenie i kwalifikacje zdobyłam na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę rozpoczęłam jeszcze podczas studiów i kontynuuję ją z ogromnym poczuciem misji, dziś już w formie własnej mini-firmy edukacyjno – tłumaczeniowej.

W swojej pracy zebrałam wiele doświadczeń związanych z nauczaniem, ale i z tłumaczeniem/redagowaniem tekstu. Są one opisane na mojej stronie internetowej, wraz z moją metodologią pracy, pełną ofertą i cennikiem.

Ze starannością oraz po wcześniejszym omówieniu z Klientem pochylam się nad każdym powierzonym mi zleceniem. Zapraszam do kontaktu – może czekam właśnie na Państwa!

~~~~

Zlecenia edukacyjne realizuję w swoim biurze, natomiast zlecenia tekstowe - zarówno stacjonarnie jak i przez Internet. Wystawiam faktury bez VAT (rachunki).

~~~~

EduLingva Marta Antoszczyszyn Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe
ul. Jabłeczna 30, 50-539 Wrocław
NIP 8992850650 REGON 381303840
www.edulingva.pl   kontakt@edulingva.pl
tel. 600 757 857

Godziny otwarcia biura: pon-pt 7:00-20:00.
W tych samych porach możliwy kontakt telefoniczny.

Słowa kluczowe: Język, angielski, polski, lekcje, korepetycje, tłumacz, tłumaczenia, tekst
Umiejętności
 • Tłumaczenie, redakcja, korekta tekstów - ang, pl

  Ekspert (8 lat)

 • Nauczanie j.angielskiego oraz strategii uczenia się

  Ekspert (8 lat)

Edukacja
 • Uniwersytet Wrocławski (październik 2013 - luty 2015)

  Nauczanie j. polskiego jako obcego - studia podyplomowe

 • Uniwersytet Wrocławski (październik 2009 - czerwiec 2014)

  Filologia angielska – spec. tłumaczeniowa oraz spec. nauczycielska z historią - magisterskie

Warunki współpracy
 • EDUKACJA:
  Oferuję pełen pakiet zajęć z j. angielskiego dla uczniów indywidualnych i w parach. Mogą to być zarówno zajęcia ogólnojęzykowe jak i lekcje nakierowane na poszczególne sprawności językowe czy przygotowujące pod wszelkie egzaminy językowe. Jest też możliwość przeprowadzenia zajęć specjalnych, czyli o bardziej nietypowych, dodatkowo zindywidualizowanych treściach. Co ważne, prowadzę też różnego rodzaju zajęcia związane z efektywną nauką - zapraszam Dzieci i Dorosłych, także Rodziców!

  Cena zajęć lekcyjnych w EduLingva uzależniona jest od wielu czynników, jednak standardowe zajęcia kosztują 45zł/60min w parze i 80zł/60min indywidualnie. Pełny cennik dostępny jest na mojej stronie internetowej edulingva.pl. Długość i częstotliwość spotkań wybiera Kursant.

  ~~~~

  ZLECENIA TEKSTOWE:
  Mogę przetłumaczyć lub zredagować dla Państwa dowolnego rodzaju tekst w j. angielskim lub polskim o tematyce ogólnej lub związanej z konkretną dziedziną wiedzy: artykuł, opowiadanie, ulotkę, instrukcję, opis, streszczenie, dokument, umowę, życiorys, list, korespondencję mailową, zaproszenie, reklamę, ogłoszenie, przewodnik… i wiele innych. Możliwe jest także sprawdzenie tłumaczenia/tekstu wykonanego przez inną osobę, czyli tzw. korekta. Po wcześniejszej konsultacji z Klientem mogę również podjąć się tłumaczenia specjalnego – o nietypowej treści czy formie.

  Cena zlecenia tekstowego w EduLingva uzależniona jest od liczby znaków w jego ostatecznej wersji, dlatego finalny koszt znany jest po wykonanej usłudze. Pełny cennik dostępny jest na mojej stronie internetowej edulingva.pl.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()