Najwyższy poziom grafiki - Edyta Liberda

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Edyta Liberda
Edyta Liberda
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, reklamą zewnętrzną, kreowaniem wizerunku firm i osób fizycznych, animacjami flash i fotografią. Projektuję layouty stron www, logotypy, materiały reklamowe do druku. Tworzę grafikę do gier komputerowych oraz cyfrowe obrazy na indywidualne zamówienie.

Pracuję samodzielnie jako freelancer, niezależny grafik, web designer, flash designer lub współpracuję z firmami świadczącymi szeroko pojęte usługi internetowe, reklamowe i poligraficzne.

Pracuję dla dużych i małych firm, instytucji oraz dla klientów prywatnych. Tworzę z przyjemnością zarówno grafikę użytkową jak i artystyczną.

Jestem otwarta na współpracę przy typowych i nietypowych projektach. Mam duże doświadczenie w pracy zdalnej, odległość nie stanowi dla mnie żadnej bariery.

Mogę siebie polecić jako odpowiednią osobę do wykonywania skomplikowanych projektów, zarówno od strony artystycznej jak i organizacyjnej.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, umieszczonym pod adresem:

http://www.design4net.eu

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu:

edyta.liberda@gmail.com

Słowa kluczowe: Grafika komputerowa, projektowanie graficzne, web design, poligrafia, games graphic, strony www, flash, logo, identyfikacja wizualna, outdoor,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()