Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Emil Patyk

Bydgoszcz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Emil Patyk
Emil Patyk
Telefon:
669XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Portfolio: www.ePatyk.pl

Nazywam się Emil Patyk - jestem projektantem graficznym oraz twórcą stron internetowych. W swojej branży działam od 3 lat i w tym okresie wykonałem setki projektów, które wzbogaciły mój warsztat o nowe doświadczenia. Aktualnie jestem freelancerem - działam na własną rękę. Wypracowane kreacje pozwoliły mi na zbudowanie relacji z większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami, które zdecydowały się na stałą współpracę.

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • Kreacja logo
  Kreacja logo Cena Do 300 zł
  Pure Adventures to marka, która dopiero wchodzi na rynek, lecz ma wielkie ambicje i plany stworzenia wizerunku jako lidera działającego w branży sportowo-rekreacyjnej. Współpracę rozpoczęliśmy od kreacji samego logo, które zostało zaakceptowane od razu w pierwszej koncepcji. Przekaz od właścicieli był jasny - chcieli w logo sygnet reprezentujący monogram pierwszorzędnych liter firmy oraz ukrytą symbolikę górską. Po wykonaniu kilku szkiców ołówkiem, szybko natrafiłem na idealną koncepcje, która spodobała się tak samo mi, jak i Klientowi - minimalistyczne, lecz prestiżowe logo, które od początku do końca zostało wdrożone w koncepcji zawartej w briefie. Ze względu na tak pozytywny i gładki przebieg współpracy, w najbliższym czasie już jest plan na stworzenie strony internetowej i dalszych materiałów marketingowych.
 • Identyfikacja wizualna
  Identyfikacja wizualna Cena Do 500 zł
  Państwo Mardaus zgłosili się do mnie w potrzebie uspójnienia wizerunku swojej firmy, która działa w Krakowie. Pomimo działania na rynku już jakiś czas, istnienia strony internetowej oraz funkcjonowania dwóch oddziałów firmy, to brakowało jej dopełnienia w postaci logo, odświeżenia wizytówki oraz ulotki reklamowej w formacie A5. Z 3 propozycji logo, które zaoferowałem, a każda z nich była na swój sposób wyjątkowa i symboliczna, została wybrana ta, której najmniej się spodziewałem - i to jest piękne w projektowaniu. Każde doświadczenie i każdy projekt jest czymś nowym, zaskakującym oraz pouczającym. Efekt finalny oraz współpraca była na zasadzie "oneshota", czyli oprócz drobnych korekt w uzupełnieniu informacji całość przebiegła pomyślnie i została od razu zaakceptowana.
 • Kreacja logo i projekt wizytówki Modliszka Tattoo to studio tatuażu prowadzone przez jedną osobę w profesjonalnym studiu. Właścicielka dopiero jest na etapie budowania swojej marki, lecz jako artystka wie jak bardzo ważne jest logo, dlatego zdecydowała się na nie od razu. Inspiracji nie otrzymałem żadnej, jedynie wskazówkę, aby zawrzeć symbol modliszki, który jest prostym nawiązaniem do samej nazwy - dodatkowo zadanie było na tyle utrudnione, że artyści to z reguły bardzo krytyczni ludzie co do prac projektowych. :-) Pomimo to, udało się trafić w gust właścicielki za pierwszym strzałem - propozycja oprócz delikatnej korekty fontu został zaakceptowana od razu. W następnym kroku przeszliśmy do projektu wizytówki, która miała być rzucająca się w oczy, oryginalna lecz bardzo elegancka. Tutaj również praca otrzymała akceptacje od razu po realizacji, a właścicielka zapewniła, że gdy zacznie wchodzić na wyższe poziomy swojej kariery i biznesu, to od razu się odezwię w kwestii pozostałych materiałów marketingowych oraz strony internetowej.
 • Kreacja logo
  Kreacja logo Cena Do 300 zł
  Underwater to jedna z wielu marek firmy Greenpoint Polska sp. z o.o. sp. k. Jednym z przedmiotów działalności przedsiębiorstwa jest rybołóstwo, a sama marka Underwater wchodzi na rynek produktów sklepowych. Logo miało być nowoczesne i minimalistyczne, lecz nawiązujące symbolicznie i ciekawie do danej branży, czyli idealnie trafione pod mój styl pracy. Logo dzieli się na 2 główne odłamy - BAITS, czyli produkty zanętowe oraz STONES, czyli ciężarków kamiennych różnego rodzaju. Projekt został zaakceptowany w pierwszej propozycji i z racji na to, że jego przeznacznie będzie skupiało się głównie na druku opakowań, to zostało wyeksportowane w każdej możliwej kombinacji kolorystycznej oraz pod względem umieszczenia danych elementów.
 • Kreacja logo i budowa strony WWW Właściciel LenDrone - nowo powstałej firmy z branży filmowej z naciskiem na kreowanie materiałów z lotu ptaka, zgłosił się do mnie z prośbą o stworzenie oryginalnego i wyróżniającego się logo dla jego marki. W projektowaniu zdecydowałem się na odcień czerwieni, który jest zdecydowowaną rzadkością w budowaniu identyfikacji, ze względu na swoją pospolitość koloru. Mimo to zabieg udał się idealnie - Pan Jan zaakceptował pierwszą koncepcje, która bardzo mu się spodobała, a efekt finalny jest bardzo rzucający się w oczy i oryginalny. Po dopełnieniu formalności nadeszła decyzja na kolejny krok - stworzenie strony internetowej. W tym przypadku doradziłem wdrożenie strony internetowej opartą o system zarządzania treści WordPress. Gotowy CMS do tak dynamicznej strony, gdzie ważne jest bardzo intuicyjne i łatwe wrzucanie materiałów to najlepsze z możliwych rozwiązań.
WWW (3)
 • Ico_small_web
  https://lendrone.pl Cena Do 500 zł
  Właściciel LenDrone - nowo powstałej firmy z branży filmowej z naciskiem na kreowanie materiałów z lotu ptaka, zgłosił się do mnie z prośbą o stworzenie oryginalnego i wyróżniającego się logo dla jego marki. W projektowaniu zdecydowałem się na odcień czerwieni, który jest zdecydowowaną rzadkością w budowaniu identyfikacji, ze względu na swoją pospolitość koloru. Mimo to zabieg udał się idealnie - Pan Jan zaakceptował pierwszą koncepcje, która bardzo mu się spodobała, a efekt finalny jest bardzo rzucający się w oczy i oryginalny. Po dopełnieniu formalności nadeszła decyzja na kolejny krok - stworzenie strony internetowej. W tym przypadku doradziłem wdrożenie strony internetowej opartą o system zarządzania treści WordPress. Gotowy CMS do tak dynamicznej strony, gdzie ważne jest bardzo intuicyjne i łatwe wrzucanie materiałów to najlepsze z możliwych rozwiązań.
 • Ico_small_web
  https://eduking.pl Cena Do 500 zł
  EduKing to umiejscowiona w Mikołowie lokalna firma działająca w branży edukacyjnej - powstała, aby pomóc uczniom w nauce, poprawieniu ocen w szkole, zrozumieniu materiału oraz zdobyciu dodatkowej wiedzy. Firma posiada wykwalifikowanych korepetytorów z różnych przedmiotów, a jej działania marketingowo-biznesowe są mocno nakierunkowe na nauczanie nie tylko osobiste, ale również zdalne. Czyni ją to bardzo elastyczną na rynku i nie ogranicza do zdobywania potencjalnych Klientów tylko w obrębie umiejscowienia, ale w całej Polsce i na świecie. Właścicielka zgłosiła się z prośbą o stworzenie logo na początek nowo działającej firmy. Zamysł był prosty - symbol mądrości (sowa) i dodatkowe nawiązanie w postaci korony do drugiego członu nazwy (king - król). Kolorystyka została dobrana na życzenie Klientki. Projekt logo zaakceptowany w pierwszej propozycji to był dopiero początek udanej współpracy - kolejnym projektem była ulotka, a po niej strona internetowa. Cel strony internetowej był dość mocno rozbudowany, bo nie miała ona służyć tylko za wizytówkę firmy, ale również oferować możliwość zapisów na korepetycje (zbieranie leadów) oraz umożliwić przyszłym potencjalnym pracownikom złożenie wniosku rekrutacyjnego wraz z dołączeniem CV.
 • Ico_small_web
  https://3przestrzen.pl Cena Do 1000 zł
  Trzecia Przestrzeń to firma, która działając na rynku krajowym nawiązała współpracę nie tylko z gospodarstwami, ale również z instytucjami publicznymi, czy przedsiębiorstwami. Zajmują się projektowaniem i wdrażaniem ogrodów, zagospodarowaniem przestrzeni publicznych i zimowym utrzymaniem dróg, placów, podjazdów i parkingów. Właściciel pomimo działania na rynku już jakiś czas i współpracowania z wieloma firmami na bazie abonamentów i umów, nie posiadał jeszcze logo. Podjął bardzo dobrą decyzje, ponieważ to logo sprawia, że nasza firma staje się rozpoznawalna, nadaje jej wyrazistości i wpuszcza w nią "życie". Projekt loga to kolejny "oneshot" - akceptacja w pierwszej propozycji. Właściciel bardzo zadowolony jakością współpracy od razu zapytał o możliwość stworzenia strony internetowej. Strona miała być prosta, w formie przedstawienia wizerunku firmy z naciskiem na dużą ilość zdjęć. Galeria miała być sercem strony i tak się stało. Zaoferowałem wdrożenie strony w językach programowania, takich jak HTML, CSS, JavaScript oraz PHP. Zdecydowaną korzyścią, która była przede wszystkim głównym argumentem dlaczego zdecydowałem się na takie rozwiązanie jest szybkość ładowania. Zawsze strony, które są pozbawione systemów zarządzania treścią jak WordPress, czy Joomla są zdecydowanie wydajniejsze.
Umiejętności
 • Grafika komputerowa

  Zaawansowany (3 lata)

 • Tworzenie stron WWW

  Zaawansowany (3 lata)

 • Kreowanie filmów promocyjnych

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • www.ePatyk.pl (czerwiec 2020 - obecnie)

  Właściciel: Projektowanie logo/obsługa graficzna firm/tworzenie stron internetowych.

 • ReShape Fitness (październik 2018 - obecnie)

  Specjalista ds. marketingu cyfrowego: Przygotowywanie materiałów graficznych do użytku cyfrowego oraz do druku, kreowanie materiałów marketingowych (wizytówki, ulotki, plakaty itd.), reklama zewnętrzna (naklejki na samochód, fasady, witryny), grafiki na Social Media, infografiki, pliki produkcyjne do druku wielkoformatowego (billboardy, banery), reklama video.

Edukacja
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (marzec 2021 - obecnie)

  Informatyka - inżynierskie

Warunki współpracy
 • Wystawiam faktury VAT - płatność dopiero po akceptacji projektu. Możliwa stała współpraca na umowę B2B, zlecenie lub o dzieło.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()