Oszczędzamy Twój czas - Espresso Ads

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Espresso Ads
Espresso Ads
Telefon:
785XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Toruńska 18d
80-747

Gdańsk

Podgląd

Espresso Ads to skuteczna reklama w Google Ads dla małych firm, która oszczędza Twój czas.

Jak oszczędzisz swój czas korzystając z naszych usług?

Po pierwsze, nie musisz poświęcać swojego czasu na naukę, na konfigurację i ciągłą obsługę kampanii w Google Ads. To nie jest Twoja praca. Ty będziesz obsługiwać nowych Klientów, których dla Ciebie zdobędziemy. Prowadzenie kampanii to nasza praca i w tym jesteśmy dobrzy.

Ale to może Ci powiedzieć każda agencja.

To co odróżnia nas, to jeszcze większa oszczędność Twojego czasu. Zlecając kampanię nam, NIE MUSISZ marnować swojego czasu na:
podpisywanie umów,
zakładanie konta Google Ads,
wyrabianie karty kredytowej,
podpinanie karty i zasilanie konta Google Ads,
pobieranie i opłacanie kilku faktur,
opóźniające się rozpoczęcie kampanii.

U nas zlecasz kampanie całkowicie online, w 5 minut. Wszelkie koszty zawarte są w cenie Pakietu i niezmienne. Warunki współpracy określa Regulamin - w każdej chwili możesz zrezygnować. Kampanie uruchamiamy w ciągu 2 dni roboczych od opłacenia Pakietu.

O jakości naszych działań świadczy przyznany status Partnera Google. Kampanie obsługują wyłącznie Certyfikowani Specjaliści Google Ads.

Wszystko co musisz zrobić to wybierać Pakiet na www.espressoads.pl/cennik (od 299 zł do 1499 zł netto, wszystko w cenie), wypełnić w 5 minut formularz i opłacić Pakiet (dowolna forma w PayU).
Zaoszczędzony czas przeznaczysz na obsługę nowych Klientów.

Słowa kluczowe: Google Ads, reklama w wyszukiwarce, reklama w Google, reklama w internecie, kampanie Google Ads, pozycjonowanie, kampanie reklamowe w internecie, promocja w internecie, reklama w Google
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Pracownicy
 • Maciej Ilczyszyn
  Maciej Ilczyszyn

  Kampanie Google Ads prowadzę od 2012 roku. Większość tych lat pracowałem w agencji realizując kampanie dla setek klientów z przeróżnych branż. Te doświadczenia chcę przekuć na sukces małych firm, które przeznaczają na reklamę w internecie od 299 do 1499 zł miesięcznie. Oferta Espresso Ads jest właśnie dla Was.

Dyplomy i certyfikaty
 • Partner Google
  Partner Google (kwiecień 2021)

  Google przyznaje status Partnera wyłącznie firmom, w których kampanie realizują Certyfikowani Specjaliści Google Ads, kampanie spełniają wymagania jakościowe, a firma skutecznie obsługuje wielu Klientów.

Sprzęt i wyposażenie
 • Certyfikowani Specjaliści Google Ads Google
  Certyfikowani Specjaliści Google Ads Google

  Kampanie w Google Ads konfigurują u nas wyłącznie osoby z Certyfikatami Google Ads.

Warunki współpracy
 • Oferujemy Pakiety od 299 zł do 1499 zł netto miesięcznie. Cena Pakietu zawiera wszelkie koszty, w tym zasilenie konta Google Ads oraz obsługę.
  Wejdź na www.espressoads.pl, wybierz Pakiet, w 5 minut wypełnij formularz, opłać Pakiet. Resztą zajmiemy się my i już za 2 dni uruchomimy reklamy Twojej firmy.

Zakres działania
 • Agencje e-marketingowe z Gdańska

  Email marketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych, marketing internetowy, emarketing, e-marketing

 • Kampanie reklamowe z Gdańska

  Kampanie telewizyjne, kampania w mediach społecznościowych, systemy lojalnościowe, kampanie w prasie, kampanie w internecie, kampanie w radio, kampanie reklamowe

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()