Inwestuj w wizerunek - Fantasmatic Bartosz Bartosiński

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fantasmatic Bartosz Bartosiński
Fantasmatic Bartosz Bartosiński
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotograficznej. Kreujemy wizerunki ludzi, pokazujemy miejsca, wydarzenia. Zyskaliśmy zaufanie setek klientów.
Nasz profesjonalizm zobaczyć można w naszym portfolio.
Fotografia to kluczowa część Twojej identyfikacji wizualnej - inwestycja w to, jak widzą Cię inni. Zgłoś się do nas i zwiększ zasięg. Wystrzel swój biznes na nowy poziom!

LUBIMY ROBIĆ ZDJĘCIA
Mamy oczy szeroko otwarte na bieżące trendy w fotografii, ponieważ fotografia to nasze życie. Dzięki naszej niezależności jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym warunkom pracy.

WIZJA I NIUANSE
Tym, co nas wyróżnia to wizja produktu jako całości, a jednocześnie zwracanie uwagi na niuanse. Ta „magiczna receptura” powoduje że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ
Naszym priorytetem w działaniu jest partnerski kontakt z Klientem. Zawsze wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, a jednocześnie jako profesjonaliści służymy radą i doświadczeniem.

Słowa kluczowe: Agencja fotograficzna, studio fotograficzne
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Superbohaterowie We współpracy z Fundacja Orange sfotografowaliśmy m. in. Ewa Krupa - prezeskę fundacji - zamieniając ich w superbohaterów, którzy przeznaczają 1% swojego podatku na cele organizacje pożytku publicznego :) wizaż: Asia Marzena Kijak, współpraca na planie: Julka Tomiczek, producent sesji: Fot. Bartosz Rymkiewicz, Izabela Kręgiel
Dokumenty i arkusze (2)
WWW (1)
Dyplomy i certyfikaty
 • Nasi Klienci
  Nasi Klienci (lipiec 2017)

  Zaufało nam już wielu - korporacje, banki, browary, sieci komórkowe, koncerny farmaceutyczne, organizacje rządowe i pozarządowe. Z naszych usług korzystali klienci z Polski i zagranicy. Stając zawsze na wysokości zadania zapewniamy satysfakcję naszym Klientom i sobie.

Sprzęt i wyposażenie
 • Studio Hensel
  Studio Hensel

  Dysponujemy studiem w centrum Warszawy z profesjonalnym oświetleniem fotograficznym Hensel, gdzie w każdej chwili możemy wykonać portret biznesowy, Linkedin etc.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()