Księgowość dla firm - Fiskalia sp. z o.o. spółka komandytowa

Świebodzice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fiskalia sp. z o.o. spółka komandytowa
Fiskalia sp. z o.o. spółka komandytowa
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Fiskalia powstała w celu zapewnienia efektywnej realizacji zadań w zakresie obsługi księgowo-kadrowej. W swoich działaniach stawiamy na kompleksową współpracę z Klientem i podchodzimy indywidualnie do każdego przedsiębiorcy. Traktujemy priorytetowo sprawną komunikację i aktywną wymianę informacji na temat bieżących wyników finansowych przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży produkcyjnej, budowlanej i deweloperskiej, a także stref ekonomicznych. Co więcej, reprezentujemy firmę w trakcie postępowań przed organami i instytucjami kontroli publicznej.

Naszą misją jest zapewnienie przedsiębiorcy poczucia bezpieczeństwa w kwestiach finansowych i podatkowych. Optymalizacja księgowości i działu kadr gwarantuje poprawę statystyk oraz ograniczenie kosztów ogólnych. Zapewniamy niezbędną standaryzację dokumentacji. Oprócz tego usprawniamy prowadzenie procedur i sporządzamy regularne raporty, które ułatwiają podejmowanie działań biznesowych oraz nadzór rozliczeń. Zapewniamy ciągłość realizacji zleconych zadań, szczególnie poprzez implementację terminowego i prostego systemu wymiany danych finansowych. Usługi firmy Fiskalia pozwalają skoncentrować zasoby firmy na podstawowych celach działalności gospodarczej i umożliwiają likwidację wewnętrznych struktur księgowo-kadrowych. Prowadzimy pełną księgowość, dzięki której cała Państwa uwaga może być poświęcona na rozwoju biznesu - my zajmiemy się formalnościami!

Wśród naszych usług znajduje się między innymi:

1/ Prowadzenie dokumentacji księgowych w postaci księg rachunkowych oraz ewidencji do celów podatku od towarów i usług.
2/ wykonujemy ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, a także wyposażenia.
3/ zajmujemy się prowadzeniem zagadnień kadrowo-płacowych, jak na przykład:
a) zakładanie i prowadzenie teczek akt osobowych,
b) sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy i innej dokumentacji pracowniczej,
c) sporządzanie list płac,
d) sporządzanie deklaracji ZUS,
e) sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
f) sporządzanie rachunków do umów cywilnoprawnych.

Dodatkowo:

4/ Dokonujemy oceny dokumentów księgowych w świetle prawa
podatkowego oraz podejmujemy decyzje o sposobie ich zakwalifikowania, wraz z ujęciem ich w odpowiednich ewidencjach.
5/ Ustalamy wysokości zaliczek na podatek dochodowy oraz składek ZUS
6/ Sporządzamy roczne zeznania CIT za zakończony rok podatkowy (w terminie do 31.03)
7/ Pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniobiorcą co do jego zobowiązań podatkowych
8/ Reprezentujemy zleceniodawcę przed Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych we wszelkich sprawach związanych z prowadzoną przez zleceniodawcą działalnością gospodarczą

Jeśli szukają Państwo rzetelnego, wykwalifikowanego partnera do prowadzenia kadr i płac oraz pełnej księgowości — zapraszamy do kontaktu z nami. Wieloletnie doświadczenie i praktyka naszych ekspertów, a także poufność i bezpieczeństwo w prowadzeniu działań ułatwią w zdecydowany sposób prowadzenie każdego biznesu.

e-mail: biuro@fiskalia.pl
mobile: 537 808 690

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online, usługi kadrowe, usługi płacowe, kadry, HR
Realizacje
WWW (1)
Warunki współpracy
  • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w celu ustalenia terminu oraz miejsca spotkania z naszym specjalistą. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych. Prosimy o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności (m.in. NIP, REGON, wpis do ewidencji działalności gospodarczej, umowa z bankiem itd.).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()