Giganci Programowania Sp. z o.o.

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Giganci Programowania Sp. z o.o.
Giganci Programowania Sp. z o.o.
Telefon:
221XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mówi się, że programowanie to dziedzina przyszłości i zawsze dla zdolnego kodera znajdzie się praca. Jest w tym sporo prawdy, ale nauka programowania rozwija również inne umiejętności. Od ponad pięciu lat w Gigantach programowania uczymy dzieci umiejętności kodowania, tworzenia gier czy grafiki. Pracuje z nami zespół pasjonatów i wykwalifikowanych programistów, którzy swoją wiedzę potrafią przekazać najmłodszym.

Nigdy nauka nie może być związana z przymusem. Wiemy o tym doskonale w Gigantach programowania. U nas nauka programowania dla dzieci odbywa się przez zabawę. Pomagają na przy tym dedykowane narzędzia, które skupiają uwagę najmłodszych i sprawiają, że uczą się oni przez zabawę.

W gigantach programowania dostosowujemy zajęcia do wieku dziecka, a poziom ten stale rośnie. Z nami nauczysz się programowania, hackingu, tworzenia gier czy kreatywnej grafiki. W naszej szkole uczą się już dzieci, które skończyły siódmy rok życia.

Zapisz swoje dziecko na kurs programowania, gdyż nauka kodowania rozwija umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia, uczy pracy w grupie, pokazuje związek przyczynowo skutkowy, uczy wytrwałości i wiele więcej.

Słowa kluczowe: Szkolenia, edukacja i szkolenia, szkolenia i konsultacje, usługi szkoleniowe, kursy
Realizacje
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()