Golden Pixel Mariusz Patalan

Łomża

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Golden Pixel Mariusz Patalan
Golden Pixel Mariusz Patalan
Telefon:
514XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od 4 lat zajmuję się fotografią. Jeżeli szukacie fotografa ślubnego na wasze wesele zapraszam do kontaktu z moją firmą Golden Pixel Studio. Wykonuję reportaże ślubne, weselne oraz plenery ślubne. Chętnie pracuje na terenie całej Polski ale także za granicą.

Polecam się jako Fotograf na wesele i ślub w miastach Łomża, Zambrów, Ostrołęka, Kolno, Białystok, Ełk, Pisz, Suwałki, Augustów, Wysokie Mazowieckie. Wykonuję również fotografię okolicznościową (chrzciny, komunię, urodziny), eventową na imprezach firmowych, portrety, reklamową, akt i buduar oraz studyjną.

Na stronie prezentuję swoje portfolio, galerię zdjęć ślubnych z podziałem na kategorie, przedstawiam zakres oferowanych usług oraz udostępniam formularz kontaktowy. Należę do Konsorcjum Fotografów Podlaskich. To grupa skupiająca niezależnych i profesjonalnych fotografów ślubnych z woj. podlaskiego. Dlatego też decydując się na współpracę ze mną, zapewniają sobie Państwo usługi wysokiej jakości, pełne zaangażowanie, oraz miłą atmosferę. Najlepszym potwierdzeniem moich słów jest zadowolenie i rekomendacje na mojej stronie dotychczasowych klientów.
Zapraszam do zapoznania się z moim pełnym portfolio na stronie patalan.pl

Słowa kluczowe: Fotograf łomża, fotograf zambrów, fotograf ostrołęka, dobry fotograf łomża, fotograf na ślub łomżafotoreportaże, profesjonalny fotoreportaż, fotoreportaże z imprez, galerie fotograficzne,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()