Twoja droga na Amazon! - Gonito

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Gonito
Gonito
Telefon:
577XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Gonito to zespół specjalistów z zakresu e-commerce, prawa oraz ekonomii, specjalizujących się w obsłudze największej na świecie platformy sprzedażowej.

Naszym Partnerom dostarczamy kompleksowy pakiet usług z zakresu obsługi konta na Amazon, wspieramy i optymalizujemy sprzedaż, chronimy konto oraz własność intelektualną a także doradzamy w rozwoju działalności na platformie. Od początku działalności współtworzymy, rozwijamy i edukujemy społeczność sprzedawców na Amazon.

Świadczymy usługi z zakresu obsługi sprzedaży, obsługi konsumenckiej, obsługi administracyjnej, pozycjonowania i optymalizacji, wsparcia logistycznego i integracji oraz ochrony dla działalności na Amazon.

Realizujemy projekty w każdym stadium zaawansowania i w każdym modelu biznesowym. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacyjnymi podmiotami, jak i osobami prowadzącymi samodzielną działalność gospodarczą. Realizujemy projekty związane zarówno z dystrybucją marek, jak i sprzedażą marek własnych.

Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing, amazon, platforma handlowa, platformy handlowe, obsługa klienta, tłumaczenia
Pracownicy
 • Damian Wiszowaty
  Damian Wiszowaty

  Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii. Specjalizuje się w szczególności w działaniach na europejskiej platformie Amazon, gdzie działał jako retailer, a od półtorej roku prowadzi firmę Gonito, zajmującą się zakładaniem, weryfikacją, implementacją i obsługą kont na europejskiej platformie Amazon; współpracuje z ponad 40 firmami, które prowadzą sprzedaż cross-border za pośrednictwem rynku brytyjskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Rozwija ideę sprzedaży cross-border, a także aktywizacji marek własnych na europejskiej platformie Amazon; specjalizuje się w rejestracji, weryfikacji i tworzeniu świadomości marki, a także pozycjonowaniu produktów i kompleksową ochroną kont. Aktywny członek konferencji e-commerce, a także zewnętrzny konsultant wielu przedsięwzięć handlowych dotyczących sprzedaży na europejskich platformach handlowych.

Dyplomy i certyfikaty
 • Ukończenie Studiów Podyplomowych w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii

  W celu rozwijania umiejętności dotyczących rejestracji i ochrony znaków towarowych, a także zgłębienia prawnych uwarunkowań działania internetowych platform sprzedażowych oraz ochrony walutowych transferów pieniężnych Damian Wiszowaty - CEO Gonito ukończył Studia Podyplomowe w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym.

Sprzęt i wyposażenie
 • Seller Central Amazon
  Seller Central Amazon

  Gonito od początku swojego istnienia obsługuje Partnerów za pomocą Amazon Seller Central na wszystkich pięciu rynkach europejskiej platformy Amazon, oferując kompleksowe, ramowe i całościowe wykorzystanie możliwości, które daje panel we wszystkich jego obszarach - od sprzedażowych, przez pozycjonerskie, do ochronnych.

 • Vendor Central Amazon
  Vendor Central Amazon

  Gonito oferuje swoim Partnerom kompleksowe wykorzystanie panelu Vendor Central, gdzie zajmuje się bieżącym kontaktem z opiekunami, ustalaniem zapotrzebowania stanów magazynowych i tworzenia zaawansowanych opisów.

 • Fulfilment By Amazon
  Fulfilment By Amazon

  Gonito oferuje kompleksową obsługę programu Fulfilment By Amazon z pełnym wykorzystaniem jego potencjału i ochroną przed niepożądanymi skutkami przechowywania towaru w magazynach Amazon.

Osiągnięcia
 • Kawka o eCommerce (kwiecień 2019)

  od ZERA do BEST-SELLERA, czyli jak skutecznie wprowadzić private label na Amazon

  Damian Wiszowaty - Amazon Attorney z Gonito opowie o czym należy pamiętać podczas rozpoczynania sprzedaży marki własnej na Amazon.

 • Targi eHandlu w Krakowie / E-commerce Cracow Expo (kwiecień 2019)

  Od ZERA do BEST-SELLERA, czyli jak skutecznie wprowadzić private label na AMAZON

  Dzięki uprzejmości Targi Ehandlu / E-commerce Poland Expo już po raz trzeci z rzędu Damian Wiszowaty - Amazon Attorney będzie miał okazję przybliżyć tajniki sprzedaży na Amazon oraz korzyści z niej płynące.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wydarzenie - stoisko Gonito będzie otwarte w lokalizacji C3.6! ✨

 • Targi Ehandlu / E-commerce Poland Trade Fair (kwiecień 2018)

  Damian Wiszowaty - CEO Gonito miał przyjemność uczestniczyć jako prelegent na Targach Ehandlu odbywających się 25.04.2018 w EXPO Kraków.

  Prelekcja pt. "AMAZON – KROK PIERWSZY, czyli jak wygrać maraton biegnąc po polu minowym" przedstawiała wymogi, które musi spełniać sprzedający przed przystąpieniem i rozpoczęciem sprzedaży na platformie Amazon.

 • Konferencja eDelivery 2017 (wrzesień 2017)

  Damian Wiszowaty - CEO Gonito miał przyjemność uczestniczyć jako prelegent na konferencji eDelivery 2017 odbywającej się 26.09.2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

  Prelekcja pt. "Case study: Sprzedaż na Amazon, czyli jak ważna jest obsługa klienta" związana była ściśle z zakresem działalności firmy Gonito i przedstawiała ramowe warunki prowadzenia działalności na europejskiej platformie Amazon, a przede wszystkim czyhające na firmy obostrzenia i zagrożenia.

Warunki współpracy
 • Sprzedajesz już na Amazon albo chciałbyś zacząć sprzedawać? Dokonamy bezpłatnego audytu Twojej działalności i przedstawimy możliwe warunki współpracy oraz wycenę!

  hello@gonito.pl | 577 14 14 13 | www.gonito.pl

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()