Nic nie jest nie możliwe. - Haja Programowanie

Międzychód

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Haja Programowanie
Haja Programowanie
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Decydując się na usługi w mojej firmie otrzymujesz szeroki wachlarz usług z dziedziny informatyki. Zajmuję się budową wszelkiego rodzaju rozwiązań webowych począwszy od implementacji gotowych rozwiązań, poprzez budowę różnego rodzaju aplikacji webowych udoskonalających działanie firmy (automatyzacja zadań), po budowę skomplikowanych systemów informatycznych wymagających długofalowego zaangażowania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Ceny które oferuję w ramach aukcji na serwisie są orientacyjne, natomiast ceny podane podczas negocjacji mailowych / telefonicznych są wiążące (nie zmieniam ceny w trakcie trwania projektu przy realizacji wcześniej założonych zadań), nie pobieram także zaliczek w momencie gdy nie ma widocznych efektów pracy (wszelkie zaliczki ustalane są indywidualnie, lub brak i są one tylko po ukończeniu wcześniej sprecyzowanych etapów pracy). Doradzam także (często nieodpłatnie) w sposobach realizacji oraz wdrożeniu różnego rodzaju usług które zostały niżej wymienione.

Serwis komputerów/elektroniki
Programowanie aplikacji webowych oraz aplikacji wspierających działanie przedsiębiorstw.
Działania związane z krypto walutami: bitcoin, etc
Aplikacje streamingowe oparte o WebRTC i pochodne,
Webowe aplikacje działające w trybie rzeczywistym.
Obsługa API różnego rodzaju (JSON, XML,)
Budowa crawler'ów www, oraz innych.
Budowa parserów oraz botów (włącznie z implementacją captcha),
Budowa stron www, gier online, rozwiązań internetowych, aplikacji w chmurze oraz podobnych w oparciu o technologie HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3, JS, JSON, jQuery, MySQL, MariaDB, CSV, PDF, XML, WebRTC, API
Implementacja płatności różnego rodzaju w tym Bitcoin (BTC) i pochodnych w oparciu o API: blockchain, coinpayments, block.io i podobnych
Rozbudowa, modernizacja oraz naprawa stron wykonanych w w/w technologiach.
Rozbudowa różnego rodzaju modułów joomla/wordpress (po konsultacjach również innych)
Budowa autorskich rozwiązań automatyzacji wewnątrz firmowych itp.
Naprawa oraz modernizacja sprzętu komputerowego.
Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych.
Zarządzanie stronami www (po konsultacji).
Prekonfiguracja serwerów vps, dedykowanych w oparciu o debian (linux).
Budowa sieci VPN.
Wdrażanie gotowych rozwiązań w sieciach / firmach.
Diagnostyka sieci / sprzętu komputerowego.
Doradztwo w dziedzinie komputerowej oraz informatyki.

Słowa kluczowe: Serwis drukarek, naprawa drukarek, naprawa drukarek hp, naprawa drukarek cannon, drukarki serwis
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • btcprojects.website
  btcprojects.website Cena Do 300 zł
  W pełni responsywna, animowana galeria zdjęć przystosowana zarówno dla urządzeń pc jak i wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych.
 • Modernizacje, naprawy, zabezpieczanie, testowanie oraz budowa modułów/rozwiązań PHP, JS, jQuery, MySQL Więcej projektów po wcześniejszym kontakcie. Wyżej zaprezentowany screenshot jest częścią jednej z moich realizacji. W wyżej wymienionym przypadku klasa dotyczyła testowania serwerów proxy jak i jednego z crawlerów mojego autorstwa.
 • davis.btcprojects.website
  davis.btcprojects.website Cena Do 500 zł
  Projekt i realizacja strony 'Bitcoin Doubler'
 • Streaming wideo Serwis streamu kamer wideo stworzony przy wykorzystaniu technologi WebRTC oraz rozwiązań w stylu WebRTC Gateway. W trakcie realizacji (obecny stan - działający prototyp). Do prezentacji po wcześniejszym kontakcie.
WWW (1)
Pracownicy
 • Mateusz Uszakiewicz
  Mateusz Uszakiewicz

  Zajmuję się tworzeniem webowych systemów usprawniających działanie firm oraz ich automatyzacją. Jeśli myślisz, że ciągle robisz to samo i chciałbyś sprawić by większość z tej pracy wykonał za Ciebie komputer to może być strzał w dziesiątkę. Żyjemy w XXI wieku i naprawdę wiele czynności da się zautomatyzować oszczędzając tym sposobem zarówno swój czas jak i pieniądze. Więcej z zakresu działalności firmy w zakładce "Zakres działania"

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Windows 8 Microsoft
  Windows 8 Microsoft

  Oryginalne oprogramowanie Microsoft Window 8

 • Debian 8 Jessie Linux
  Debian 8 Jessie Linux

  Open source'owy system operacyjny z rodziny linux.

 • Bluefish Open source
  Bluefish Open source

  Otwarto źródłowy edytor dla doświadczonych webmasterów i programistów, wspierający wiele języków programowania, ale skupiający się na tworzeniu dynamicznych i interaktywnych serwisów www. Do programowania nie potrzebujemy skomplikowanego oprogramowania z rozbudowanymi podpowiedziami i kreatorami, my po prostu wiemy co napisać.

 • Apache2 + MySQL (MariaDB) + PHP5, PHP7 (LAMP) Apache
  Apache2 + MySQL (MariaDB) + PHP5, PHP7 (LAMP) Apache

  Linuksowe środowisko serwerowe tzw Linux Apache MySQL PHP umożliwiające hostowanie serwerów webowych http zarówno jak https. Pomagamy w instalacji, konfiguracji jak i procesach postinstalacyjnych jak instalacje panelów hostingowych takich jak whmcs, cPanel, ISPConfig, Webmin i tym podobnych.

 • Janus WebRTC Gateway Meetecho
  Janus WebRTC Gateway Meetecho

  Serwer WebRTC posiadający przede wszystkim możliwości budowy aplikacji webowych przy użyciu WebRTC wymagających serwerowego wsparcia odciążającego zużycie zasobów transferu. (W przypadku standardowego użycia webrtc zużycie transferu po stronie osoby streamingującer rośnie proporcjonalnie do ilości osób podłączonych do nadawanej transmisji. W przypadku Janus funkcję tą przejmuje serwer). Serwer posiada ponadto możliwość implementacji SIP co sprawia, że w przypadku użycia go mamy zarówno możliwość budowy serwisu kamerek internetowych, stramu gier / wideo, jak i profesjonalnej platformy połączeń telefonicznych, a to wszystko przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań programowych wspieranych przez sporą większość przeglądarek internetowych co sprawia że jest to rozwiązanie w pełni mobilne w porównaniu do wcześniejszego flash'a.

 • WebRTC W3C
  WebRTC W3C

  Budowa komunikatorów text/audio/wideo w oparciu o najnowocześniejsze standardy programowe wspierane przez dużą większość przeglądarek internetowych włącznie z tymi mobilnymi.

Warunki współpracy
 • Nie wymagamy żadnych zaliczek, jeśli nie zostało to ustalone podczas negocjacji.
  Nie pobieramy także zaliczek przed rozpoczęciem pracy, wszelkie ewentualne które zostały sprecyzowane podczas wcześniejszych negocjacji pobierane są po prezentacji i przekazaniu konkretnych etapów realizacji projektu.
  Możliwość długofalowej współpracy oraz nieodpłatne doradztwo z zakresu prezentowanych przez nas dziedzin.
  Indywidualne podejście do klienta.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()