Jesteśmy tu dla ciebie! - IzI Izabela Bartkowiak-Banaś

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
IzI Izabela Bartkowiak-Banaś
IzI Izabela Bartkowiak-Banaś
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu księgowości oraz IT małych i średnich firm. Zebrane doświadczenia pozwalają nam na najlepszą obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół tworzący naszą firmę to profesjonaliści, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Charakteryzuje Nas indywidualne podejście do każdego klienta i obsługa ściśle według najwyższych światowych standardów.

Słowa kluczowe: Biura rachunkowe, biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, usługi IT, outsourcing IT, informatyk, informatyka, komputer
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Pracownicy
 • Izabela Bartkowiak - Banaś
  Izabela Bartkowiak - Banaś

  Kluczowe informacje: 15 lat doświadczenia w księgowości założycielka firmy IzI O sobie: Księgowością zajmuję sie od 15 lat. Zaczynając od drobnych prac księgowych stopniowo poszerzałam swoją wiedzę na ten temat. Po ponad 10 latach pracy na etacie oraz uzyskaniu Cetryfikatu Ministerstwa Finansów postanowiłam rozwinąć skrzydła i otworzyć własne biuro rachunkowe. Obecnie zajmuję się obsługą zarówno małych firm jak i spółek prawa handlowego. Każdy kolejny klient jest dla mnie motywacją do dalszego rozwoju a największa satysfakcją są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi kolejnym klientom. Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych. Dla mnie księgowość jest przyjemnością.

 • Marcin Banaś
  Marcin Banaś

  Kluczowe informacje: 10 lat doświadczenia w branży IT 6 lat obsługi klienta korporacyjnego współzałożyciel firmy IzI O sobie: Od ponad 10 lat związany jestem ze światem IT. Specjalizuje się w sieciach komputerowych oraz bezpieczeństwie użytkownika. W swojej karierze zaczynałem od zarządzania małymi sieciami i świadczenia usług z zakresu IT aż po sieci o zasięgu globalnym i zdalną administracje urządzeniami dostarczającymi dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zdołałem zgromadzić doświadczenie pozwalające mi na skompletowanie zespołu specjalistów świadczących usługi w firmie IzI. Uważam, że największą wartością każdej firmy są jej klienci a obsługa ich na najwyższym poziomie świadczy o dojrzałości przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego ogromną wagę przykładam do profesjonalizmu oraz świadczenia usług o najwyższym standardzie przez firmę IzI.

Dyplomy i certyfikaty
Warunki współpracy
 • Firma IzI posiada siedzibę w Gdańsku na ulicy Grunwaldzkiej 411 oraz oddział w Żukowie na ulicy Gdańskiej 42, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. To my zajmujemy się odbiorem dokumentów księgowych od naszych klientów przez co oszczędzają oni czas i pieniądze.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()