18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

JK FINANSE Sp. z o. o.

Włocławek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
JK FINANSE Sp. z o. o.
JK FINANSE Sp. z o. o.
Telefon:
787XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Pomagamy przedsiębiorcom budować dochodowe biznesy dzięki dobrej księgowości.
Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w zdalnej rachunkowości, ale nie oznacza to, że nie prowadzimy działalności stacjonarnej. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki, czy fundacje i stowarzyszenia.
Współpraca z nami oparta jest na jasnych zasadach i klarownych rozliczeniach.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Pracownicy
 • Katarzyna Jakowska
  Katarzyna Jakowska

  Wieloletnia Główna Księgowa spółki budowlanej, jak również Prezes Zarządu oraz Główna Księgowa naszego biura rachunkowego prowadzonego w formie spółki z o. o.. Praktyk, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wszechstronne wykształcenie sprawia, że Katarzyna Jakowska poza wiedzą stricte księgową posiada również wiedzę z zakresu administracji, prawa zamówień publicznych oraz budownictwa.

Sprzęt i wyposażenie
 • SYSTIM Enadis Sp. z o. o.
  SYSTIM Enadis Sp. z o. o.

  Do prowadzenia księgowości stosujemy przede wszystkim program SYSTIM w chmurze, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do danych o swoich finansach i zobowiązaniach 24/7 z dowolnego miejsca na ziemi.

 • Insert Nexo Pro Insert
  Insert Nexo Pro Insert

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w roku 2022 wdrożyliśmy nowoczesny system księgowy ze środowiska Insert Nexo Pro umożliwiający przekazywanie do nas dokumentów jednym kliknięciem nawet za pomocą aplikacji w telefonie. Nasi klienci mają również bieżący podgląd na postęp prac oraz wyniki swojej firmy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (6)