Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska

Końskie

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska
Telefon:
734XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Ul. Iwo Odrowąża 12/4
26-200

Końskie

Podgląd

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Katarzynę Czerwińską to młoda i prężnie rozwijająca się kancelaria prawna. Powstała z myślą o Klientach, którzy liczą na solidną i fachową obsługę prawną. Świadczymy usługi zarówno dla podmiotów indywidualnych jak i podmiotów korporacyjnych.

Kancelaria Adwokacka została założona, aby pomagać swoim Klientom osiągać ich cele oraz rozwiązywać problemy. Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest wynikiem zaangażowania w sprawy naszych klientów. Nie obawiamy się spraw skomplikowanych, wymagających pogłębionej analizy prawnej, w tym spraw precedensowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie  i profesjonalnie.

Celem naszej Kancelarii Adwokackiej jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Kancelaria służy pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów i znajdowaniu trafnych rozwiązań. Wszelkie informacje powierzane Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Końskich

    Dotacje unijne, notariusze, usługi prawnicze, kancelaria adwokacka, pomoc prawna, komornicy, fundusze unijne, usługi prawne, prawnicy, księgowość, usługi finansowe, kancelaria prawna

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()