Kancelaria finansowo-księgowa TAX3

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria finansowo-księgowa TAX3
Kancelaria finansowo-księgowa TAX3
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro rachunkowe TAX3 to coś więcej niż księgowość. To kompleksowe i profesjonalnie świadczone usługi na wszystkich płaszczyznach i etapach współpracy – od rozpoczęcia działalności, przez stabilny rozwój firmy, aż po rutynowe codzienne działania. Zapewniamy Państwu dyskrecję, bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację księgową. Dzięki temu mogą się Państwo skupić wyłącznie na własnych celach – taka stabilizacja to fundament sukcesu w biznesie. Świadczymy usługi w zakresie:
Zakładanie spółki,
Zakładanie działalności gospodarczej,
PKPiR, ryczałt, karta podatkowa,
Pełna księgowość,
Podatki,
Kadry i płace,
Doradztwo finansowe.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług świadczonych przez naszą firmę.

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy, biuro rachunkowe Lublin, księgowa Lublin, rozliczenie PIT Lublin, zakładanie firmy Lublin, JPK Lublin, biuro rachunkowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (8)
 • Księgowość w sklepie internetowym

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie pełnej księgowości już od 250 zł netto/m-c, JDG już od 120 zł netto/m-c. W celu dokładnej wyceny zapraszam do kontaktu. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • Księgowość spółki zoo - zaksiegowanie od nowa

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie pełnej księgowości już od 200 zł netto/m-c. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • księgowość dla spółki z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpłatny dostęp do programu do wystawiania faktur Comarch ERP XT. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie pełnej księgowości do 80 dokumentów za 800 zł netto/m-c. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę prowadzenia księgowości w małej sp z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpłatny dostęp do programu do wystawiania faktur Comarch ERP XT. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie pełnej księgowości już od 200 zł netto/m-c. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • Księgowość - pełna księgowość, sp zoo, spk,

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Przy wskazanej liczbie dokumentów i pracowników możemy zaproponować cenę 6200 zł netto/m-c. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • Księgowość spółki z o.o., średnio 450 faktur miesięcznie

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Każdemu nowemu klientowi udzielimy 20% rabatu na okres 3 m-cy na nasze usługi, od opłat jakie ponosił w poprzednim biurze rachunkowym. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Przy 450 dokumentach proponujemy cenę 2000 zł netto/m-c. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji
 • Prowadzenie księgowości dla mikroprzedsiębiorcy

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpłatny dostęp do programu do wystawiania faktur. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej przy 30 dokumentach miesięcznie w cenie 220 zł netto. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę poprowadzenie DG i wyprostowanie jednej rzeczy

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpłatny dostęp do programu do wystawiania faktur. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz Certyfikat Księgowy. Proponujemy prowadzenie Ewidencji Przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od 80 zł netto/m-c.. Więcej informacji na temat oferty: www.biurotax3.pl , http://www.facebook.com/biurotax3/ , info@biurotax3.pl.

  Do negocjacji