KANCELARIA PRAWNA MERITUM

POZNAŃ

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KANCELARIA PRAWNA MERITUM
KANCELARIA PRAWNA MERITUM
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Prawna Meritum współpracująca z Adwokatami oraz Radcami Prawnymi, a także Mediatorami oferuje stałą bądź jednorazową obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w reprezentacji klientów w sporach sądowych – cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, a także w postępowaniu karnym i karno-skarbowym, zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i w postępowaniu przed sądami wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej oraz sprawny zespół profesjonalistów to gwarancja wysokiej jakości usług świadczonych na rzecz naszych Klientów.
Kancelaria Prawna Meritum świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego i karno-skarbowego, prawa handlowego, prawa spółek handlowych, papierów wartościowych i rynku kapitałowego, prawa pracy, administracyjnego i podatkowego, prawa antymonopolowego i konkurencji, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa zamówień publicznych, a także świadczy usługi prawne z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa teleinformatycznego w biznesie.

Kancelaria prowadzi również obsługę prawną podmiotów gospodarczych, a także świadczy stałą pomoc prawną na rzecz Biura Nieruchomości Meritum, gdzie zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc prawników przy zakupie nieruchomości bądź przy transakcjach dotyczących wynajmowania nieruchomości.

Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, co pozwala nam podnosić Nasze kwalifikacje, zdobywać doświadczenie oraz chronić interesy Państwa firmy.

Prowadząc sprawy naszych Klientów bierzemy pod uwagę ich sytuację, jesteśmy rzetelni i w pełni zaangażowani w każdą powierzoną nam sprawę. Jesteśmy po to, aby chronić interesy naszych Klientów. Staramy się, aby decyzje wspólnie podjęte, przyniosły najkorzystniejszy efekt dla naszego Klienta.

Działamy odpowiedzialnie i dokładnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego też  od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczeni jesteśmy w Powszechnym Zakładzie  Ubezpieczeń  (PZU)  – polisa nr 1050971588
strona internetowa: https://officium-meritum.com/
strona portal Oferteo: https://www.oferteo.pl/kancelaria-prawna-meritum/firma/1954426

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Pracownicy
 • Katarzyna Jaskuła
  Katarzyna Jaskuła

  Założycielka Kancelarii, ukończyła program „Mediacje – przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora” oraz „Mediator – szkolenie Zawodowe”. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, a także z zakresu prawa karnego oraz karno-skarbowego. Jej pasją jest prawo karne, dlatego też opracowała szczegółowo tematykę dotyczącą uprawnień procesowych zatrzymanego i tymczasowo aresztowanego w świetle zasady prawa do obrony na przykładzie zorganizowanych grup przestępczych. Pracuje również w języku niemieckim oraz angielskim. Posiada licencję zawodowego pośrednika nieruchomości nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości na podstawie uchwały Rady Krajowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami z dnia 2 października 2013 roku. Aktualnie rozwija się zawodowo i naukowo kontynuując swój rozwój na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukierunkowując się w zawodzie prawnika.

 • Maja Chwaliszewska
  Maja Chwaliszewska

  Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych “Ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo teleinformatyczne w biznesie” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu, świadcząc pomoc prawną na rzecz zarówno podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Od 2017 roku posiada licencję Doradcy Restrukturyzacyjnego. W swoich usługach oferuje kompleksową pomoc prawną przedsiębiorcom. Obsługa prawna jest świadczona w formie dostosowanej do potrzeb branży oraz struktury organizacyjnej obsługiwanego podmiotu gospodarczego z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie rodzinnym, prawie cywilnym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, a także posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących przestępczości zorganizowanej oraz przestępczości gospodarczej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()