Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski

Bydgoszcz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski
Telefon:
668XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę osób fizycznych, prawnych oraz innych jednostek zarówno w zakresie podstawowych obszarów prawa, jak również stosunków z udziałem podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna jest świadczona z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, tak aby w możliwie najwyższym stopniu spełnić oczekiwania związane ze zleconymi usługami. Na równi z dopasowaniem do potrzeb stawiane jest także maksymalne zabezpieczenie interesów klienta oraz skuteczność.

Celami nadrzędnymi kancelarii jest efektywność, terminowość oraz przejrzystość wykonywanych czynności, co zapewnia klientowi na każdym etapie sprawy możliwość kontroli oraz poczucie słuszności podejmowanych działań. Udzielanie pomocy prawnej następuje w oparciu o ustawę o radcach prawnych oraz kodeks etyki radcy prawnego, co daję rękojmię należytego i zgodnego z regułami deontologii zawodowej wykonania powierzonych czynności. Wysokość ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej radcy prawnego z tytułu działalności zawodowej wynosi 350.000,00 euro.

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi adwokackie, pomoc prawna, porady prawne, obsługa prawna firm, dochodzenie odszkodowań
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()